18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taki mały a już został rasistą...

Halman • 2021-11-30, 05:14

nieustanne starania czarnych o ich prawidłowy wizerunek...

skinner1987

2021-11-30, 13:04
Przecież to jakieś feministyczny kurdupel, a nie "młody"

Mzimu

2021-11-30, 13:31
Matzdorf napisał/a:

Aż żal patrzeć na to co 90% kretów tutaj piszę... Widzą, słyszą, ale i tak powielają tą dezinformację która wypocił autor...
Jak byk widać że to kobieta i to nawet nie nastoletnia, oczy pomalowane, figura, cycki, no i głos. Ale pelikany powielają "młody,młody,młody..."
Brak samowolnego myślenia, a później 90% takich ameb idzie na wybory...



Jak byk widać? ch*ja widać, to jakaś pokraka, co nawet obok kobiety nie stała. Trzeba się przyglądać temu czemuś. Wstyd z takim multi genderem wyjść na miasto. Łyse nie-wiadomo-co.

Budrys2000

2021-11-30, 14:19
Matzdorf napisał/a:

Brak samowolnego myślenia, a później 90% takich ameb idzie na wybory...



Samowolnie to nie to samo co samodzielnie, inteligencie

smoke8787

2021-11-30, 14:58
Matzdorf napisał/a:

Aż żal patrzeć na to co 90% kretów tutaj piszę... Widzą, słyszą, ale i tak powielają tą dezinformację która wypocił autor...
Jak byk widać że to kobieta i to nawet nie nastoletnia, oczy pomalowane, figura, cycki, no i głos. Ale pelikany powielają "młody,młody,młody..."
Brak samowolnego myślenia, a później 90% takich ameb idzie na wybory...



To na h*j tu wchodzisz? Jak mnie rozpie**alaja dziś ci wszyscy ludzie którzy potrafią tylko skomentować wypowiedź drugiego człowieka, czy to na tym zj***nym fb czy gdzie indziej. Skomentuj film pazdzierzu a nie poglądy innych. Co do filmu to ta czarna locha zasłużyła żeby jej nogę upie**olic jak ma jakieś niekontrolowane ruchy

fikuswdoniczce

2021-11-30, 22:50
Przecież to jest typiara a nie "młody"

D.Witekpoznan

2021-12-01, 02:09
Znajomi pytają mnie, dlaczego tak nienawidzisz tych "murzynów"? Właśnie k***a dlatego! Mimo, że nie dzieje się to w moim kraju (i bardzo k***a dobrze) to wk***ia mnie to w ch*j. j***ne bambusy panoszą się w p*zdu, a tylko spojrzysz krzywo na takie ścierwo to zaraz jesteś rasistą... Kiedy oni napie**alają białego to ch*j, nic się nie stało. Te j***ne pajace z UK, USA i innych małpolandii muszą z większą pokorą klękać przed tym gównem, to niedługo samo bycie białym będzie rasistowskie...

Znajomi pytają mnie, dlaczego tak nienawidzisz tych "murzynów"? Właśnie k***a dlatego! Mimo, że nie dzieje się to w moim kraju (i bardzo k***a dobrze) to wk***ia mnie to w ch*j. j***ne bambusy panoszą się w p*zdu, a tylko spojrzysz krzywo na takie ścierwo to zaraz jesteś rasistą... Kiedy oni napie**alają białego to ch*j, nic się nie stało. Te j***ne pajace z UK, USA i innych małpolandii muszą z większą pokorą klękać przed tym gównem, to niedługo samo bycie białym będzie rasistowskie...

n1ck.ee

2021-12-01, 07:41
Będą z niego ludzie

panzerschokolade

2021-12-01, 19:38
ra0mir napisał/a:

Małpa mu pierwsza mu kopa zaj***ła. Brawo dla młodego. Ale musi zwiększyć masę.



Może nie zdążyć, świnia albo trafi do paki albo jakiś inny dindu ją odstrzeli przez przypadek, względnie dostanie zawału serca :-D

RamirezRCS

2021-12-03, 22:41
ra0mir napisał/a:

Małpa mu pierwsza mu kopa zaj***ła. Brawo dla młodego. Ale musi zwiększyć masę.



Nie zaczyna się zdania od "ale"

eMCeONe

2021-12-04, 10:56
ra0mir napisał/a:

Małpa mu pierwsza mu kopa zaj***ła. Brawo dla młodego. Ale musi zwiększyć masę.



To nie jest młody a ewidentnie laska -.- możliwe, że w wieku tej gorylicy... ale innej wadze :D

Anonimowy12663

2022-01-22, 17:21
j***na wielorybica czarna prowokuje i liczy ze może, u tych lewicowych p*zd może by i mogła ale nie u normalnych ludzi