18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taki duży, a płacze

phrontch • 2020-04-22, 20:52
Kolejny ojciec macho

LLime

2020-04-23, 16:52
Heh, gówniarz dostał dwa razy po łapie a drze się jakby go ze skóry obdzierali..



Destez napisał/a:

Później będą wszyscy zdziwieni jak podroście i staremu gardło podetnie


A pie**olisz waść.. wiele razy dostałem w dupę, czy to dłonią, czy kablem mocniej niż ten dzieciak i jakoś ani matki ani ojca nie zamordowałem..

Hrabia Drapula

2020-04-23, 16:53
że by nie było, też dostawałem więc wiem jak to jest, dostałem nie raz i co z tego ? głupie pomysły były dalej, a te za które się dostało był powtarzane niejednokrotnie , zazwyczaj było to związane z petardami, bączkami i innymi wybuchami, po mojemu takie napie**alanie daje marny skutek, nikt nie wpadł na pomysł rozmowy i tłumaczenia, teraz obserwując dzieciaki najlepszą karą jest zabrać telefon, tablet, komputer odciąć internet, to jest kara dotkliwa

SPIERDOLIX

2020-04-23, 17:41
borys42 napisał/a:

Zaraz będzie zlot p*zdeuszy suchoklatesów płaczących, że bije łebka, zapominawszy o tym jak sami za gnoja dostali od ojca w łeb i też były przy tym awantury ( nie wszyscy wiadomo ale ten kto miał pasologie ten wie o czym mówię) tu ewidentnie młody coś odj***ł bo gdyby ten ojciec był psycholem do odtrzału to by go tłukł jak astre pod blokiem... a tu chyba mu coś "tłumaczy"
Nie mylić ku*asy tego z filmikami gdzie bydło bije małe dzieci ( poprzednie filmiki) bo tych to się powinno wieszać lub upajać wrzątkiem razem z wszelkiej maści pedofilami.



Na wstępie dobrze wiedzieć że wiesz co to patologia i się tego nie wstydzisz.
A tak poza tym to ch*j a nie wpie**al tutaj dostał gówniarz, czarne małpy powinno się napie**alać z bicza

Stary pewnie mu tłumaczył że nie dostanie więcej nutelli bo jutro zabraknie miejsca w łóżku które razem dzielą

TheAndyboy888

2020-04-23, 18:44
silwerbalk napisał/a:

Ciekawe co młody odejbał.... Kto nie dostał wpie**ol za młodu ten nie wie co to życie. Tak też miałem głupie pomysły i też dostswałem pasem albo kablem i nie czuje jakieś krzywdy czy żalu do ojca lub mamy ba teraz sam bym sobie przypie**olił za głupoty jakie odpie**alałem



A dzisiaj k***a bezstresowe wychowanie i mamy p*zdeuszy, co nawet k***a porządnie młotka w ręku nie potrafią utrzymać

Tomix93

2020-04-23, 19:51
TheAndyboy888 napisał/a:

A dzisiaj k***a bezstresowe wychowanie i mamy p*zdeuszy, co nawet k***a porządnie młotka w ręku nie potrafią utrzymać



Racja przez takie wychowanie gówniarze wyrastają na perdyli a nie facetów co sie nie nadają do żadnej pracy fizycznej

Jokerd

2020-04-23, 22:00
Hrabia Drapula napisał/a:

że by nie było, też dostawałem więc wiem jak to jest, dostałem nie raz i co z tego ? głupie pomysły były dalej, a te za które się dostało był powtarzane niejednokrotnie , zazwyczaj było to związane z petardami, bączkami i innymi wybuchami, po mojemu takie napie**alanie daje marny skutek, nikt nie wpadł na pomysł rozmowy i tłumaczenia, teraz obserwując dzieciaki najlepszą karą jest zabrać telefon, tablet, komputer odciąć internet, to jest kara dotkliwa


Widocznie za malo cie napie**alali jak sie nie wyzbyles glupich pomyslow :lol:

Edit : jak wpie**ol nie poskutkuje to rozmowa poskutkuje...?

Wiewór

2020-04-24, 15:19
silwerbalk napisał/a:

Ciekawe co młody odejbał.... Kto nie dostał wpie**ol za młodu ten nie wie co to życie. Tak też miałem głupie pomysły i też dostswałem pasem albo kablem i nie czuje jakieś krzywdy czy żalu do ojca lub mamy ba teraz sam bym sobie przypie**olił za głupoty jakie odpie**alałem



Przykro mi ze się wychowałeś w patologii. Ja różne rzeczy odjebywalem ale mnie nikt nie bil.
Nie wiem jak można kogos uderzyć za nic i to jeszcze własne dziecko.

krathen

2020-04-24, 17:08
ciekawe jak synek zabije tatusia?jak myślicie maczeta czy pistolet? :D

Skarabeusz

2020-04-26, 11:38
Co się dziwisz jak nawet modki płacza jak słysza o tym jak ktoś wypalał kotu oczy lupą.


ku*asy dupą?