18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taka tam sobie drukarnia pieniędzy.

100PROcentZmC • 2013-03-21, 17:52



Mają rozmach sk***ysyny :amused:

KamayPL

2013-03-22, 14:10
Wam też się wszystko tak kurewsko wolno ładuje ??

Bridgwater88

2013-03-22, 15:05
@kasztanek

pozdrowienia ze Starachowic - miasta afer seksualnych nauczycieli i Constaru :D

silvverado

2013-03-22, 16:07
Płeć Lumpy1
Cytat:

Mam kilka km do tego miejsca..
Chłopaki mądre łby mieli, ich sąsidzi, kumple nic nie wiedzieli o niczym....


jednak ktoś wiedział skoro ich złapali


A nie pomyślałeś że może trafili na nich gdy dokupywali odczynniki, farby, papier lub cos w tym stylu?

zonik

2013-03-22, 16:24
Pater patriae napisał/a:

25 lat? k***a, to za zabójstwa są mniejsze kary. No ale cóż, jak rząd okrada ciebie to jest ok, ale jak ty okradasz rząd to masz przej***ne.
Łapy poucinać k***a złodziejom, a nie fundować im wczasy za nasze pieniądze.

Ps Tym u "góry" w pierwszej kolejności.



Rząd nie może sobie pozwolić na konkurencje i działa ze skutecznością mafii 8-)

mlex14

2013-03-22, 16:56
To że jest zagrożenie 25 lat to nie znaczy że ktoś taką karę dostanie ( jak wydrukuje na jakieś bardzo grube miliony to może i dostanie). I pie**olicie że za zabójstwo mniej. ch*ja się znacie za zabójstwo (148 KK) jest min 8 lat, przy czym nawet w grę wchodzi dożywocie. Fałszerstwo (310KK) min 5 lat, i ew. 25 lat. I zastanówcie się bystrzaki dlaczego takie zagrożenie, przecież to tylko niewinne podrabianie hajsu( kto sobie go wydrukuje może się nachapać, + jak u was znajdą takiego pieniążka to jest on tyle wart co narysowany w zeszycie + robisz w ch*ja nie tyle co państwo co wszystkich, bezpieczeństwo obrotu pieniężnego). Brawo, więcej takich imbecyli i w tym kraju na pewno będzie żyło się lepiej !

OneTime

2013-03-22, 17:45
k***a na rynek to sobie możesz iść kupić jajka. Pieniądze wprowadza się do obiegu. Tak samo z tą "zbrodnią". Ciekawe komu targała wafla, żeby dostać tą pracę "dziennikarki". Tępa suka

Pierre d'Ollony

2013-03-22, 18:48
OneTime napisał/a:

k***a na rynek to sobie możesz iść kupić jajka. Pieniądze wprowadza się do obiegu. Tak samo z tą "zbrodnią". Ciekawe komu targała wafla, żeby dostać tą pracę "dziennikarki". Tępa suka



Baranie... fałszowanie pieniędzy jest zbrodnią według polskiego prawa. Następny k***a geniusz, który jest internetowym specem od wszystkiego

jedrzej152

2013-03-22, 19:29
Pamiętam była kiedyś akcja jak 3 osoby jeden 18-sto latek i dwóch 17-sto podrobiło 3 pięćdziesiątki (dla zwały) i zapłacili jedną za pizze. 18-sto latek dostałe 25lat a Ci co mieli po 17-ście chyba po 10lat. To akurat było chore.

@Pater patriae
Akurat w tym przypadku nie ma się co dziwić. Nie wk***ia Cię coś takiego, że ty zapie**alasz jak wół dla j***nego prywaciarza, żeby zarobić każdą złotówkę, i musisz pracować godzinę, żeby zarobić na j***ną paczkę fajek albo półtorej godziny żeby zarobić na flaszkę wódki (pomijając że połowe wypłaty zabiera państwo) a takie sk***ysyny nie dosyć że sobie wydrukują i nimi zapłacą, to jeszcze okradają jak by nie było Ciebie, mnie i każdego obywatela w tym państwie ?

OneTime

2013-03-22, 20:30
Cytat:

Baranie... fałszowanie pieniędzy jest zbrodnią według polskiego prawa. Następny k***a geniusz, który jest internetowym specem od wszystkiego


Barana to idź sobie na rynek ze starym kup na wielkanoc. ch*j mnie obchodzi polskie prawo jak i ten kraj polaczku.

Prof._Kot_Budd

2013-03-22, 23:03
Ale fałszowanie euro to coś jakby... akt patriotyzmu ? :D

MrBednar

2013-03-23, 03:15
Powiem tyle: ta "fabryczka" wyr*chała Skarb Państwa na sumę o jakiej nam, gliniarzom ani prokuratorowi się nie śni. 25 lat? Kpina...