18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taka szeroka jesteś?!

TT4 • 2017-03-18, 03:42
Taka sekurity jesteś?!
To chodź głupia c**o... Dajesz! Tylko na tyle cię stać?! Masz swój femidownizm... Naprawisz piec? Wymienisz rozrząd w 2.2 CDI? Napalisz ognisko w lutym? Przepie**olisz 4 tony w 3 godziny? Porozmawiasz o Tu-144 ? Zapłacisz za internet z którego czerpiesz bzdury? Nie.

Film:


# 2.2 Cdi jest na łańcuchu... teoretycznie bezobsługowe. Kto wie ten wie.

W pewnym momencie próbowała stawić czoła :homer:

ShermanHVSS

2017-03-18, 12:10
Bezobsługowość rozrządów na łańcuchach jest wielkim kłamstwem, wielu się już przekonało o tym z wielkim zdziwieniem :D

TT4

2017-03-18, 12:20
PersivalusPerwersalus napisał/a:

moje 2.2 cdi ma 400 tysięcy jestem drugim właścicielem i rzeczywiście nic nie robiłem poza olejem i filtrami

Ja też nie. Dobre te ch*je a w mojej konfiguracji 130 konia ma i w górach nie pęka. A tak serio przy skrupulatnym sumiennym serwisowaniu to ten silnik zahacza o "kiedyś to było a nie to co teraz" mimo współczesnego planowania usterek. :ok:

bartekmmm

2017-03-18, 12:45
Bezobsługowy rozrząd na łańcuchu to jest w mercedesie, reszta jest z ch*jowego metalu, który się rozciąga.

Valedictorian

2017-03-18, 12:54
Ważne że czapeczka została podniesiona przez kolegę (koleżankę ) z pracy ..

bordog

2017-03-18, 13:21
To nie była uczciwa walka! Ona była znacznie cięższa i większa!

Ti...........ch

2017-03-18, 13:27
PersivalusPerwersalus napisał/a:

moje 2.2 cdi ma 400 tysięcy jestem drugim właścicielem i rzeczywiście nic nie robiłem poza olejem i filtrami :D



A ślizgi wyglądają jak dupa QueenSnake po ostrzale kasztanami...

bartekmmm napisał/a:

Bezobsługowy rozrząd na łańcuchu to jest w mercedesie, reszta jest z ch*jowego metalu, który się rozciąga.



Mhm. Mercedes tyle tej dobrej stali napakował do łańcucha, że zabrakło im już na karoserie.

PersivalusPerwersalus

2017-03-18, 16:04
Tilg_die_Schmach napisał/a:



A ślizgi wyglądają jak dupa QueenSnake po ostrzale kasztanami...



Mhm. Mercedes tyle tej dobrej stali napakował do łańcucha, że zabrakło im już na karoserie.


jak kupujesz auta bite z każdej strony a niemiec płacze kiedy oddaje to nic dziwnego. W twoim przypadku aluminiowe audi zardzewieje. 400 tysięcy jak u TT4 niecałe 130 koni, niezniszczalny i u mnie zamyka licznik więc :idzwch*j: jak nie miałeś albo miałeś z 3 złożonego.

Sonal

2017-03-18, 17:04
k***a na prawdę jesteś dumny, że popie**alasz zabytkiem, zamiast jak normalny człowiek iść do salonu i wybrać coś z katalogu? żałosne...
Lubujesz się w starych zużytych rzeczach? Mogę Ci podesłać moją starą szczoteczkę - jeszcze z kilka lat mógłbyś z niej korzystać.

W............R.

2017-03-18, 17:06
@TT4 Wyczuwam w Twoim sztosie niebezpieczną bliskość rozwodu :)

Tryper

2017-03-18, 17:12
Świetne widowisko, aż miły popatrzeć

PersivalusPerwersalus

2017-03-18, 17:28
Sonal napisał/a:

k***a na prawdę jesteś dumny, że popie**alasz zabytkiem, zamiast jak normalny człowiek iść do salonu i wybrać coś z katalogu? żałosne...
Lubujesz się w starych zużytych rzeczach? Mogę Ci podesłać moją starą szczoteczkę - jeszcze z kilka lat mógłbyś z niej korzystać.



wyczówam ból dupy, ale jednak wyjaśnię. Kupiłem go 9 lat temu, a że nie jestem takim zajebistym kredytobiorcą jak ty to będę nim jeździł następne 10 lat jeżeli się nie zepsuje. Dziękuje pozdrawiam :idzwch*j:

generał

2017-03-18, 19:55
a taka była zrównouprawniona i chciała zarabiać tyle co mężczyźni won do garów suko!!

lubie_to

2017-03-18, 22:44
rónouprawnienie k***a

zbijok

2017-03-19, 00:31
@sonal wolę kupić 10 letni samochód, pojeździć nim 5 lat, i zamknę się w utracie wartości nowego+ceny leasingu czy kredytu+AC+przeglądów w ASO, razem z paliwem, częściami i koniobijką, jeśli jeden miesiąc nie mam kasy to nie wisi nademną komornik, aha-i to będzie samochód o klasę wyżej z lepszym wyposażeniem niż nowy.

Ti...........ch

2017-03-19, 11:16
PersivalusPerwersalus, Jeździj czym chcesz. Ja poprostu śmieję się z matołów które sądzą, że łańcuch rozrządu jest nieśmiertelny. Otóż nie jest. Oczywiście w stosunku do paska rozrządu jest bardziej długowieczny, ale jednak kiedyś o trzeba wymienić. Nieśmiertelny to może być rozrząd na wałku królewskim, albo zębatkach.