18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taka a nie inna historia...

Halman • 2024-04-15, 05:14

ze stanów zjednoczonych...

Wendigo

2024-04-15, 11:53
Janko napisał/a:

Gościu prawidłowo przyj***ł mu autem ja bym znowu to samo jakby ch*j do mnie strzelał



Koleżka w kamizelce to podobno właściciel pojazdu. Zginał. Gdzieś mi to migneło na twitterze.

Janko napisał/a:

Gościu prawidłowo przyj***ł mu autem ja bym znowu to samo jakby ch*j do mnie strzelał



ok, znalazłem. koleś nie był faktycznie właścicielem. chciał zapobiec kradzieży.
https://www.tmz.com/2024/04/14/video-good-samaritan-run-down-try-stop-car-jacker-north-carolina/

Jarazz

2024-04-15, 13:45
psotny_fiutek napisał/a:

Zgadzam się, dodatkowo ilość bezdomnych w USA przekracza tą w Rosji. W kacapstanie, poziom życia niższy niż w USA ale za to nie ma tylu bezdomnych.
Jak USA dbają o swoich ''bohaterów'' a sami śmieją się z ruskich... hipokryci.



Sprawdź sobie ilość ludności w tych dwóch krajach, bo chyba nie jesteś na bieżąco. Powierzchnia kraju nie ma żadnego znaczenia.

Gruchenfuhrer

2024-04-15, 15:58
psotny_fiutek napisał/a:

Zgadzam się, dodatkowo ilość bezdomnych w USA przekracza tą w Rosji. W kacapstanie, poziom życia niższy niż w USA ale za to nie ma tylu bezdomnych.
Jak USA dbają o swoich ''bohaterów'' a sami śmieją się z ruskich... hipokryci.



W Rosji nie ma, bo:

A. Tylu nie przezywa.
B. Ci "weterani", co nie dadzą rady się utrzymać, zwyczajnie zamarzają i dołączają do GRUZ200

mazga50

2024-04-15, 16:45
Nigga moment?

Kaczanga

2024-04-15, 19:07
Coś pięknego. !!!!!

smc

2024-04-15, 19:16
Jak dzik w sosnę...

szoszon1983

2024-04-15, 19:55
goslaw3 napisał/a:

pancerny ma ten samochod czy ten gosc unika kul jak nindza, jest jeszcze opcja ze ten w zoltej nie trafia z odleglosci metra, lub wszystko naraz



wygląda jak holownik-oni często noszą kamizelki jak auta ludziom zawijają

Latissimus

2024-04-15, 20:39
To urywki z gta6, w przyszłym roku wchodzi.

Maculata

2024-04-15, 22:56
Janko napisał/a:

Gościu prawidłowo przyj***ł mu autem ja bym znowu to samo jakby ch*j do mnie strzelał



Czyli sam przyznajesz, że jesteś j***nym złodziejem do odj***nia?

grudzin7

2024-04-16, 12:30
psotny_fiutek napisał/a:

Zgadzam się, dodatkowo ilość bezdomnych w USA przekracza tą w Rosji. W kacapstanie, poziom życia niższy niż w USA ale za to nie ma tylu bezdomnych.
Jak USA dbają o swoich ''bohaterów'' a sami śmieją się z ruskich... hipokryci.



U Ruskich nie ma tylu bezdomnych bo na bieżąco zamarzają leżąc schlani w krzakach...
Tymczasem w Californi jest na tyle ciepło, że ofiary kapitalizmu śpią cały rok w samochodzie, jednocześnie pracując w korpo za hajs, o którym szary polaczek może tylko pomarzyć. :roll:


A co do filmu, to gość chyba nie spodziewał się, że laweciarz będzie strzelał. Po pierwszym strzale już miał wybór - albo położyć się i mieć nadzieję, że go nie będzie dobijał, albo sp***alać. Wybrał to drugie. A potem należycie odpłacił się kowbojowi, co to myślał, że sam może sprawiedliwość wymierzać. A kto miał rację? Jak zwykle ch*j wie, bo na filmiku same mięso.

n1ck.ee

2024-04-16, 13:31
goslaw3 napisał/a:

pancerny ma ten samochod czy ten gosc unika kul jak nindza, jest jeszcze opcja ze ten w zoltej nie trafia z odleglosci metra, lub wszystko naraz



To broń ostrzegawcza/ alarmowa.