18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak widzę ludzi jarających się Apple

hrust • 2012-09-18, 10:59
Na czasie w sumie gif :)





PS. Wojnę w komentarzach czas zacząć

.:...........:.

2012-09-18, 11:01
hrust napisał/a:

PS. Wojnę w komentarzach czas zacząć



Żadnych wojen, poj***ło? Chcesz hejtu to won dzieś indziej.

Simon2020

2012-09-18, 11:05
Niech zgadnę .
Zamiast produktu z Apple dostałeś coś z a.pl ?

hrust

2012-09-18, 11:12
.:. napisał/a:



Żadnych wojen, poj***ło? Chcesz hejtu to won dzieś indziej.



To była ironia

^Up

po prostu gif mnie rozśmieszył, jebie mnie apple, samsung czy inne gówno

fryca88

2012-09-18, 11:34
Ja lubię swojego iPhona,miałem iPhone 3,kupiłem iPhone4,zrobiłem Jailbreak,rwałem za darmo mnóstwo aplikacji,z aplikacją Installous na iPhone ma się szeroki wachlarz możliwości,to właśnie programowe "łamanie" iPhone mnie do niego przekonało.Jednocześnie miałem pada z Androidem,niby też wiele aplikacji,ale jednak to nie to samo,choć chwalę sobie.Postanowiłem,że następny telefon kupię HTC One X na Androdzie,ale kiedy dostałem zniżkę na nowy telefon,jakieś 1800zł w mojej sieci,pomyślałem jakieś dwa miesiące temu,że wezmę iPhone5,ale to co zobaczyłem na premierze to tragedia.Zdaję sobie z tego sprawę,że produkty Apple są przereklamowane,płaci się,ze markę,nawet nie za jakość.Jak otwarłem swojego iPhone3 to k***a trochę mnie zaskoczyła tandeta wykonania,zj***ł mi się w trójce guzik ON/OFF,mnóstwo ludzi ma z tym problem,ale co się dziwić jak ch*jstwo zrobione na blaszce zamiast na jakimś mikrostyku.Telefon na pewno nie jest wart ceny,jest funkcjonalny,szczególnie po złamaniu,ale pozostaje w tyle jeśli chodzi o jakość wykonania i parametry techniczne.Teraz Apple przegięło pałkę,dają ludziom byle co,wmawiając,ze to styl życia,coś fajnego i tym mnie ostatecznie wk***ili.Bo iPhone5 pozostaje w tyle za takimi telefonami jak Samsung Galaxy SIII,czy wspomniany HTC One X,dlatego postaram się być obiektywy i kładę lachę na taką nowość.Wezmę,któryś z tych dwóch,a czwórkę dam lasce,niech się napala,pie**olę takie pranie mózgu i mainstream,gdyby zrobili porządny telefon pomimo głosów sprzeciwu (przeważnie tych co nigdy nie używali i wysokiej ceny),kupiłbym go,a tak z umiarkowanego entuzjasty produktów Apple,zmieniam się w osobę,która olewa tą firmę,tak jak ta firma olewa swoich klientów.Jak znam życie to pewnie szmaciarze po wyjściu softu 6.x.x,zablokują możliwość aktualizacji oprogramowania tak samo jak to zrobili z poprzednim modelem,banda...

Mathiuser

2012-09-18, 13:32
Apple robi słaby sprzęt o niesamowicie wysokich cenach. Dlatego jest ch*jowy.
fryca88,

trane1

2012-09-18, 13:40
To juz pod dendrofilie mozna podsunac

lohan

2012-09-18, 19:10
Mathiuser napisał/a:

Apple robi słaby sprzęt o niesamowicie wysokich cenach. Dlatego jest ch*jowy.
fryca88,
Obrazek


ch*jowy to ty jestes...
tylko w polandi apple jest uznawane za sprzet dla elity...i ceny sa z kosmosu...ja swojego ip4 od razu po premierze u operatora w niemczech za 1 euro bralem przy srednim abo, gdzie w polsce przy srednim abo trza bulic niewiadomo ile...
i nie mow, ze apple robi slaby sprzet, bo chyba nigdy nie uzywales ^^
pod wzgledem wykonania to pierwsza klasa, a nie jakis plastik fantastik jak samsung (nie mowie, ze sgs 3 jest slaby, bo dziala pieknie i pod wzgledem hardware to bije apple na glowe, ale pod wzgledem wygladu no nie oszukujmy sie ale ssie pale xd)

szefooo

2012-09-18, 22:07
Czyli albo samsung do użytkowania albo apple o pięknych kształtach do r*chania.

fryca88

2012-09-18, 22:30
lohan napisał/a:


ch*jowy to ty jestes...
tylko w polandi apple jest uznawane za sprzet dla elity...i ceny sa z kosmosu...ja swojego ip4 od razu po premierze u operatora w niemczech za 1 euro bralem przy srednim abo, gdzie w polsce przy srednim abo trza bulic niewiadomo ile...
i nie mow, ze apple robi slaby sprzet, bo chyba nigdy nie uzywales ^^
pod wzgledem wykonania to pierwsza klasa, a nie jakis plastik fantastik jak samsung (nie mowie, ze sgs 3 jest slaby, bo dziala pieknie i pod wzgledem hardware to bije apple na glowe, ale pod wzgledem wygladu no nie oszukujmy sie ale ssie pale xd)



Oczywiście Apple nie jest tandetą,ale za taką cenę można by się spodziewać czegoś lepszego i mówię to z punktu widzenia osoby,która przekiblowała pięć lat w technikum elektronicznym więc jakieś pojęcie o bebechach takiego telefonu mam.Akurat obok mnie leży taśma z iPhone3,wykonanie raczej średnie.Zresztą wystarczy wpisać w google,"iphone on/off button problem",mnóstwo ludzi ma z tym problem,a Apple olewa problem innymi problemami często spotykanymi są problemy z gniazdem słuchawkowym,gniazdem zasilania/danych.No i ekranem,bo pojawiają się same od siebie uszkodzenia coś w stylu martwych pixeli.Nie tego spodziewałbym się za taką cenę.Pisze to jako kilkuletni użytkownik produktów Apple (mam jeszcze MacBook Air),te same rzeczy znajdziemy w innych sprzętach,ale cena jest niższa,nie ma się co oszukiwać.Apple próbuje kreować nowoczesną markę,futyrystyczny wizerunek i za to my płacimy,ale niestety cena nie idzie w parze z jakością,choć zaznaczam,że nie jest ona na niskim poziomie i nie powiem żeby to była tandeta.Przykładowo rzeczywiście tylna klapka w Samsungu Galaxy SIII,jest tandetna,jak pie**olony kartonik,dziś nawet spróbowałem,czy się nie da łatwo zarysować,zgodnie z tym co mówi Samsung,da się i to bardzo łatwo.

Reasumując jeśli Apple nie wyda dobrego produktu,a będzie bazować jedynie na popularności marki to ich,kolokwialnie mówiąc,pie**olę.

Nabs

2012-09-19, 03:35
Cytat:

Oczywiście Apple nie jest tandetą


Jest taką samą tandetą jak pozostały sprzęt masowej produkcji, momentami nawet dużo gorszą tandetą. Wystarczy spojrzeć na monitory apple i poczytać o problemach plam na monitorze, czy duchach w monitorze. Kilka lat, i wciąż ten sam ;) zajebiście głęboko klientów mają w dupie. Taki samsung, lg czy inna firma produkująca monitory, gdyby wypuściła taką ilość bubli, dzisiaj by nie istnieli, bo nikt by gówna nie kupił. Ale apple jest inne. Nie ważne że coś tam się psuje - ch*j z tym, kupię, bo to k***a apple :facepalm:

pomaranczowy4

2012-09-19, 04:12
ogolnie nie ma rozmowy w polsce o apple. za drogie na nasze warunki (poza wyjątkami) jak kogoś stać to gratuluje.. mnie nie i wole takiego sangsunga z multum darmowych aplikacji za które w apple muszą płacić...*czasem nie", ale to jest zbyt modne - a wogole nie przydatne..to nawet nie gaddżet bo poprostu nie wart swojej ceny...ale jak ktoś lubi jego sprawa... ja wole w co innego zainwestować niż w ten badziew

bez urazy.szanuje ludzi których stac na obsługe apple ale nie szanuje ludzi ktorzy daja się okradać. a tu na jedno wychodzi przy tym ogryzku

zielony_kapturek

2012-09-19, 08:44
JA wcześniej miałem tylko praktcznie same SE, najardziej podobała mi się seria W czyli Walkman(telefon muzyczny, jakość dźwięku powalająca nawet dzisiaj te słuchaweczki od dr.dre) ale "dostałem" Iphona 3GS 32GB no i kurczę gdyby nie muzyczka to naprawdę polceam każdemu ten telefon. Wczesniej ch*j wbijałem w te smartphony, myślałem sprzedam po co mi to, mam swojego se ale telefon działa pięknie. Zero zamułki przy obsłudze,przeglądaniu,ur*chamianiu programów, maszynka ma aparat 3.2MP,ale wystarczy przejechać 2 palcami po ekranie a masz nawet dobrgo zooma(nie pamiętam detali) i zdjęcia wychodzą naprawdę świetne. Duży plus bardzo pojemnej pamięci, mam na nim całą muzyczkę(nie no na dobra muzyczkę zawszę mało pamięci). Wk***ia mnie to, że nie można zdjęcia przesłać ziomkowi bo ma samsunga i za to jest duży minus z mojej strony i ogólnie nawet z innym iphonem ma problem zeby sie dogadać(nie wiem próbowałem 4s, i ch*ja wyślesz nawet zdjęcie) ale każde inne urządzenie bluetooth działa normalnie. I duży plus bo naprawy telefonu bardzo tanie( mówię tu o uszkodzeniach mechanicznych, rozj***na matryca czy szybka) 60 czy 80 jak masz ziomka, telefon wygląda jak nowy. ALE k***A IPHONE 3 MA TO ROBIACE SIĘ PO CZASIE PEKNIĘCIE NA TYLNIEJ OBUDOWIE BO k***A WTYCZKA GDYBY NIE BYŁA TAK SZEROKA NORMALNIE WYTRZYMAŁA BY NACISK i każdy wyśmigany iphone by tego nie miał. Telefon dość tani. Nokia 3410 też jest dobra ;-)

.:...........:.

2012-09-19, 08:45
zielony_kapturek, musiałeś dawać capsa? :-/