18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak torturuje się ludzi na Białorusi

Zakrzaku • 2023-07-10, 09:54
Prześladowanie opozycji politycznej, łamanie wolności prasy i swobód obywatelskich na Białorusi to codzienność.


Clistwood

2023-07-10, 20:06
Mam nadzieję, że wąsacz zdechnie w więzieniu a jego rodzina zostanie bez środków do życia

panar3

2023-07-10, 21:47
Taaa... dalej wierzcie przekazowi żydtube to uwierzycie we wszystko.

skywalker75

2023-07-17, 09:42
panar3 napisał/a:

Taaa... dalej wierzcie przekazowi żydtube to uwierzycie we wszystko.



Nie no jasne, wierzmy ruskiej propagandzie... Chyba dorastaleś w ich ambasadzie onuco

:roll:

EinsZweiPolizei

2023-07-18, 19:20
skywalker75 napisał/a:

Nie no jasne, wierzmy ruskiej propagandzie... Chyba dorastaleś w ich ambasadzie onuco



Nie no jasne, wierzmy europejskiej propagandzie... Chyba dorastałeś w ich kraju związkowym, pedale

darek1234

2023-07-18, 21:56
Brakuje w komentarzach Buddy09, Nocturno i innych pożytecznych idiotów. Z filmu wynika. że panowie z Białorusi mają daleko do polskich zomoli i SB-cji.

Buddaa09

2023-07-18, 22:10
darek1234 napisał/a:

Brakuje w komentarzach Buddy09, Nocturno i innych pożytecznych idiotów



Już jestem, ale nie będę próbował ci nic przetłumaczyć, bo to szkoda czasu. Dawaliście się oszukiwać, dajecie się oszukiwać i będziecie dawać się oszukiwać. Wszystko co jest związanie z żydostwem czyli wszystkie zachodnie media, cała zachodnia polityka to oszustwo i ch*j szyty grubymi nićmi. Przez ostatnie 3 lata kto miał się obudzić, już się obudził. Dla reszty obory, czyli takich jak ty nie ma już ratunku. Zginiecie w multikulti pedalsko lewackiej europie, zarżnieci przez gówno które sami wpuściliście sobie do obory. Mi was nie szkoda. Szkoda mi siebie, bo k***a płyne na tym samym statku razem z debilami. POTĘŻNY banderowski ch*j ci w dupe.

darek1234

2023-07-19, 13:40
Buddaa09 napisał/a:

Już jestem, ale nie będę próbował ci nic przetłumaczyć, bo to szkoda czasu. Dawaliście się oszukiwać, dajecie się oszukiwać i będziecie dawać się oszukiwać. Wszystko co jest związanie z żydostwem czyli wszystkie zachodnie media, cała zachodnia polityka to oszustwo i ch*j szyty grubymi nićmi. Przez ostatnie 3 lata kto miał się obudzić, już się obudził. Dla reszty obory, czyli takich jak ty nie ma już ratunku. Zginiecie w multikulti pedalsko lewackiej europie, zarżnieci przez gówno które sami wpuściliście sobie do obory. Mi was nie szkoda. Szkoda mi siebie, bo k***a płyne na tym samym statku razem z debilami. POTĘŻNY banderowski ch*j ci w dupe.



To się przyznałeś, że jesteś banderowcem, ja - niestety dla ciebie - Polakiem. Multi kulti wpuszcza PiS, nie lewactwo, chyba że PiS to lewactwo? Na pewno złodzieje i oszuści. Jednak... filmik jest o czymś innym, tym razem o torturach w jednym z twoich ulubionych krajów, czyli w Białorusi. Zapewne niedługo będzie o kolejnym czyli o roSSji

skywalker75

2023-07-20, 12:20
EinsZweiPolizei napisał/a:

Nie no jasne, wierzmy europejskiej propagandzie... Chyba dorastałeś w ich kraju związkowym, pedale



No raczej , to polski portal, tu wszyscy dorastali w Europie, ruski głąbie

:roll:

0dbytBiskupa

2023-07-23, 14:02
Pisiaki i konfederaci marzą o takim systemie. Chętnych na oprawców jest wielu, na sadolu to chyba większość.

Buddaa09 napisał/a:

Już jestem, ale nie będę próbował ci nic przetłumaczyć, bo to szkoda czasu. Dawaliście się oszukiwać, dajecie się oszukiwać i będziecie dawać się oszukiwać. Wszystko co jest związanie z żydostwem czyli wszystkie zachodnie media, cała zachodnia polityka to oszustwo i ch*j szyty grubymi nićmi. Przez ostatnie 3 lata kto miał się obudzić, już się obudził. Dla reszty obory, czyli takich jak ty nie ma już ratunku. Zginiecie w multikulti pedalsko lewackiej europie, zarżnieci przez gówno które sami wpuściliście sobie do obory. Mi was nie szkoda. Szkoda mi siebie, bo k***a płyne na tym samym statku razem z debilami. POTĘŻNY banderowski ch*j ci w dupe.


Tak, tak. Wszyscy są ślepi, tylko ty, oświecony człowieku poznałeś Prawdę przez duże P. Ale skąd ta Prawda, to już ch*j cię obchodzi, ważne, że z "niezależnych" i "alternatywnych" źródeł, czyż nie? Co nie jest mainstramem łykasz jak świeży boczek. A co, jeśli to też kłamstwo?

royal86

2023-08-07, 15:50
USA zależy na poszerzenie strefy wpływów na Białoruś, kolejny sektor odcinający Europę od Rosji i Azji, jednocześnie kraj prawie nie zadłużony, praktycznie samowystarczalny z mocną gospodarką (wiele zakładów produkcyjnych - jak kiedyś w polsce) I to jest właśnie idealny kandydat na Polske 2. Gdy Łukasz zadeklarował ze spoko wjezdzajcie ze swoim kapitalem i robcie co chcecie to bylby ogłoszony bohaterem na skalę świata. A że nie chce, to gnoją Białoruś - sankcjami, materiałami video o okrutnym terrorze itp. A gówno prawda. Na nas tak samo były nałożone sankcje i ośmieszano polaków w mediach aż się nie wymiksowaliśmy. Weźcie troche myślcie, szczególnie ci ktorzy widza rosyjska propagandę wszędzie, będąc cały czas pod wpływem zachodniej. Nas Polaków traktuje się szczególnie za debili i w mediach mamy połowe tego przekazu co np niemczech, uk czy usa. Ta wieloletnia historia w napuszczaniu nas na sąsiadów przez zachód i robienie z nas naczelnej szczekaczki europy już wielokrotnie przyspożyła nam.kłopotów i sprawia, że zamiast handlować ze wszystkimi dookoła szczekamy i pozwalamy utrzymywać swój dobrobyt dużo poniżej zachodnich krajów