18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak to widzi maszynista

Barnellini • 2020-06-16, 09:48
A później ma traumę :ciasteczkowy:




Lobo24

2020-06-16, 09:51
Zimny sk***iel - nawet nie próbował skręcić.

TytanowyRosomak

2020-06-16, 10:30
Jak to powiadają maszyniści najgorszy jest pierwszy w karierze :P

pppmix

2020-06-16, 10:34
Szkoda , że brak ujęcia z drugiej strony.

nowynick

2020-06-16, 11:15
tylko po co on dalej ciśnie sygnał po tym jak go trafił? Okolicznych gapiów pragnie zwołać?

za...........zh

2020-06-16, 12:23
nowynick napisał/a:

tylko po co on dalej ciśnie sygnał po tym jak go trafił? Okolicznych gapiów pragnie zwołać?



Taki obowiazek

:mrgreen:

driveroo

2020-06-16, 13:19
nowynick napisał/a:

tylko po co on dalej ciśnie sygnał po tym jak go trafił? Okolicznych gapiów pragnie zwołać?



Może żeby nie było że nie trąbił, tak dla pewnosci

Swinkwizytor

2020-06-16, 13:25
Założę się ze jak załączył awaryjne hamowanie to w automacie masz dzwonek do końca

bakus1233

2020-06-16, 13:40
Biorąc pod uwagę, że maszynista za coś takiego nie ponosi kary w postaci więzienia, to myślę że nic strasznego takie coś. Po prostu jest to wpisane w zawód, zdarza się, można powiedzieć, że to normalne :-) o wiele gorzej ma kierowca samochodu gdy zabije człowieka, nawet z nie swojej winy, bo i tak mu dowalą karę.

Ojciec_Stiffmeistera

2020-06-16, 16:19
@up Spróbuj mieć przekroczoną prędkość o 1km/h albo nie dawać sygnału "baczność", prokuratura pierwsze co to szuka winy u maszynisty. Wiem co mówie, poniewaz wykonuje ten zawód .

bakus1233

2020-06-16, 16:31
Ojciec_Stiffmeistera napisał/a:

@up Spróbuj mieć przekroczoną prędkość o 1km/h albo nie dawać sygnału "baczność", prokuratura pierwsze co to szuka winy u maszynisty. Wiem co mówie, poniewaz wykonuje ten zawód .



Możliwe, ale generalnie łatwiej usprawiedliwić, że pociąg nie zatrzyma się w miejscu niż samochód. Nawet gdybyś przekroczył prędkość o 20km/h, w większości przypadków i tak by to nic nie zmieniło prawda? :D i tak by się nie zatrzymał i tak :D

froze_man

2020-06-16, 16:31
nowynick napisał/a:

tylko po co on dalej ciśnie sygnał po tym jak go trafił? Okolicznych gapiów pragnie zwołać?



lepiej dmuchać na zimne, potencjalni świadkowie potwierdza ze ostrzegał sygnałem . Przy badaniu wypadku traktują cię jak winnego. Mogą przypisać ci winę przy nawet drobnym przekroczeniu dopuszcalntch godzin pracy. Ale słyszałem od znajomego że nawet po zatrzymaniu składu należy zostawić włączony hamulec bo wejdą do kabiny i jeszcze powiedzą ze nie hamowałeś w ogóle. materiał z kamerki napewno trochę pomoże

Toffik36

2020-06-16, 19:08
W drugiej części filmiku której nie zamieszczono to wrzuca wsteczny dla pewności :evil:

Irokez

2020-06-16, 19:42
Ojciec_Stiffmeistera napisał/a:

@up Spróbuj mieć przekroczoną prędkość o 1km/h albo nie dawać sygnału "baczność", prokuratura pierwsze co to szuka winy u maszynisty. Wiem co mówie, poniewaz wykonuje ten zawód .



W sumie na baczność ten gościu tam stał. Może trzeba zmienić sygnał? ;)