18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak to się załatwia w Rosji. Ochrona vs policja

ZaOsiemMinutBędzie • 2013-04-04, 23:57
:idzwch*j: z taką Policją.






Stuleja_W_Panierce

2013-04-05, 00:06
Niektórym w tym kraju wolno wszystko, a policja się ich po prostu boi.

Beowolf2

2013-04-05, 00:06
Ten jeden ochroniarz to przecież Ryszard Ochódzki.


ostatni

2013-04-05, 00:08
Rozmowa odbyła się 6 września – w dniu, w którym minister sprawiedliwości Jarosław Gowin podjął decyzję o kontroli pracy Ryszarda Milewskiego. Przedmiotem kontroli jest m.in. nadzór nad wykonaniem orzeczeń w postępowaniach karnych wobec szefa Amber Gold Marcina P. Przeprowadzają ją sędziowie wizytatorzy z Sądu Apelacyjnego w Poznaniu.

Gdy sekretarka prezesa sądu okręgowego usłyszała, że dzwoni urzędnik z Kancelarii Premiera, natychmiast połączyła go z prezesem Ryszardem Milewskim. Mężczyzna, który przedstawił się jako asystent szefa Kancelarii Premiera Tomasza Arabskiego, ustalił z nim zarówno datę posiedzenia sądu ws. zażalenia obrońcy Marcina P. Łukasza Daszuty na areszt szefa Amber Gold, jak i umówił spotkanie prezesa z premierem Donaldem Tuskiem.

Prezes Milewski podkreślał również, że się dostosuje, jeśli chodzi o termin spotkania. – Jak pan premier wyznaczy, tak będziemy – mówił. Ostatecznie ustalono, że do spotkania dojdzie 13 września.

– Cały czas mam włączoną komórkę i czekam na telefon – stwierdził szef gdańskiego sądu okręgowego w odpowiedzi na pytanie, czy minister Arabski może dzwonić w godzinach wieczornych. Pytany o skład sędziów na spotkaniu z premierem, zaproponował prezes Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ Jolantę Piątek oraz wiceprezes Sądu Okręgowego w Gdańsku Alinę Miłosz-Kłoczkowską.

W trakcie rozmowy poruszana była również sprawa kontroli, którą zarządził w gdańskim sądzie okręgowym minister sprawiedliwości Jarosław Gowin.

– Dowiedziałem się o tym z telewizji i od kolegów z ministerstwa i z Warszawy, że leci na pasku zarządzenie, a już o piątej mówiono o tym w Sejmie – zapewniał Milewski, zaznaczając w rozmowie z rzekomą Kancelarią Premiera, że na spotkaniu chciałby przekazać bardzo istotne informacje na temat prac cywilnych.

http://niezalezna.pl/32811-sensacyjne-nagrania-ws-amber-gold


:idzwch*j: z takimi sądami

~CanesPL

2013-04-05, 00:15
Powinni jebnąć łysoli na glebę, pod lufami, zaraz po opuszczeniu pojazdu. Ale i tak skończyło się, jak powinno.


oooouz

2013-04-05, 00:25
coś sie zaczyna dziac od 1:50

monto

2013-04-05, 02:14
ci ryscy policjanci maja takie mundury ze wygladaja jak menele

blazejudo

2013-04-05, 03:10
Koleś Phantomem (Rolls) jechał, miał własną ochronę to i bali się zareagować.
Każdy wie, że w Rosji o przypadkowe samobójstwo nie jest trudno : )

ga...........89

2013-04-05, 09:39
blazejudo napisał/a:

Koleś Phantomem (Rolls) jechał, miał własną ochronę to i bali się zareagować.
Każdy wie, że w Rosji o przypadkowe samobójstwo nie jest trudno : )



Mercedes klasa S.
Phantom ma inny układ drzwi z tyłu, tj. otwierają się od strony słupka.

JA...........or

2013-04-05, 13:21
Oczywiscie ze S klasa chyba Phantoma nie widziales, jak chcesz zobaczyc to u mnie za stodola 2 stoja i merc klasy S tez sie znajdze wiec sobie mozesz porownac.

Mom and Death

2013-04-05, 13:34
jak znalezc ten filmik na yt ?

co dom policji to za taki cyrk powinni ich wyjebac z roboty.

tabaraba

2013-04-05, 13:41
w USA byłyby już 2 łyse trupy :)

pi...........ka

2013-04-05, 13:43
jedna mafia kontra druga mafia :D

en...........an

2013-04-05, 14:04
I łyse "łochroniarze" ładnie odprowadzeni do suki. :) Pewnie na komendzie nie raz się poślizgnęli o mokra podłogę. :amused:

KlinikaAborcyjna

2013-04-05, 14:24
Dziwne , bo ruscy policjanci najpierw pałują a potem zadają pytania a tu jakoś zabrakło mi tego pierwszego .