18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak to jest gdy nie patrzy się w lusterka

~LegendarnyZiom • 2015-09-15, 11:51
Miejsce akcji Warszawa, niedaleko placu Zawiszy.


kothletino

2015-09-15, 18:41
No ja pie**ole, jak w GTA. Skoda pożałowała na model zniszczeń.

co...........us

2015-09-15, 19:10
Patrz w lusterka skodziarze są wszendzie

rapidu

2015-09-15, 19:24
TheNajdas napisał/a:

Warszawa i wszytko jasne.



Dokładnie - wszystko jasne. U Ciebie ciężka sytuacja żeby spotkały się dwa samochody we wsi bo Passateri pucujesz na wieczorny lans pod remizą a Kadet udostępniony jest do kręcenia "Kadetem Tera" :D

Dexterous

2015-09-15, 21:03
rapidu napisał/a:



Dokładnie - wszystko jasne. U Ciebie ciężka sytuacja żeby spotkały się dwa samochody we wsi bo Passateri pucujesz na wieczorny lans pod remizą a Kadet udostępniony jest do kręcenia "Kadetem Tera" :D



Tutaj drodzy państwo, możecie zaobserwować klasyczny ból dupy "warszawiaka" :D Pewnie od roku w stolycy i co miesiąc po słoiki do Pcimia Dolnego jeździ ;) Niestety kierowcy w Wawie jeżdżą jak bydło (wszyscy, nie tylko warszawiacy ;) ).

pawelozory

2015-09-15, 21:43
frausik napisał/a:

Tak dupeczka całkiem całkiem. Ale kto normalny jeździ ze słuchawkami w uszach?? -.-


Ja, gdy gadam przez telefon

rz...........nu

2015-09-15, 22:11
@upy , co wy się tak zwykłą paszteciarą z KIA podniecacie. Chociaż, we wsi to się nie widuje tego typu lachonów....już tym bardziej w względnie nowym KIA. Jak już co to C-360, Zetor i gruba baba z wąsem :)

Kisuarf

2015-09-15, 22:26
@pawelzory nie dałbym rady tak, jakby mi nagle jakaś stronę zagłuszyła słuchawka byłbym jeszcze bardziej rozkojarzony. I mam jakieś dziwne przeczucie że ona bynajmniej rozmawiała.

Górnik_Roku

2015-09-15, 23:27
@Rapidu jestem z 200 tys. miasta.

rapidu

2015-09-16, 00:41
Dexterous napisał/a:



Tutaj drodzy państwo, możecie zaobserwować klasyczny ból dupy "warszawiaka" :D Pewnie od roku w stolycy i co miesiąc po słoiki do Pcimia Dolnego jeździ ;) Niestety kierowcy w Wawie jeżdżą jak bydło (wszyscy, nie tylko warszawiacy ;) ).



Widzisz problemem jest fakt że ja się tu urodziłem a taki cieć jak Ty przypełznie tu z Kozich Worków , kupi mieszkanie bo tatuś spyli kawałek pola żeby synuś mógł polecieć kopiąc się ze szczęścia w poślady i dzielnie odebrać blachy z W na przodzie. Przeważnie to WA.... A potem pie**olenie bo Warszawa sraka i owaka a prawda jest taka że coraz więcej tu napływowych buraków Twojego pokroju.

IwanMT

2015-09-16, 13:03
frausik napisał/a:

Tak dupeczka całkiem całkiem. Ale kto normalny jeździ ze słuchawkami w uszach?? -.-


Ktoś robi inaczej niż Ty i już nienormalny :lol:
Ale nie łam się, nie myślę, że jesteś popie**olony.

SzymaneK

2015-09-16, 14:14
frausik napisał/a:

Tak dupeczka całkiem całkiem. Ale kto normalny jeździ ze słuchawkami w uszach?? -.-



a nie pomyślałeś debilu, że to zestaw słuchawkowy.

Dexterous

2015-09-16, 16:28
rapidu napisał/a:



Widzisz problemem jest fakt że ja się tu urodziłem a taki cieć jak Ty przypełznie tu z Kozich Worków , kupi mieszkanie bo tatuś spyli kawałek pola żeby synuś mógł polecieć kopiąc się ze szczęścia w poślady i dzielnie odebrać blachy z W na przodzie. Przeważnie to WA.... A potem pie**olenie bo Warszawa sraka i owaka a prawda jest taka że coraz więcej tu napływowych buraków Twojego pokroju.



Pięknie! Pokazuj dalej intelektualne szczyty rodowitego warszawiaka :D W Wawie byłem paręnaście razy w interesach. Miasto jak miasto, mnie jakoś nie zachwyca. Blachy odbieram tylko takie z literką P z przodu ;)

rapidu

2015-09-16, 18:25
tak czułem że p*zdeczka z pyrlandii ;) Trzeba troszkę posapać bo coś nie idzie w kopaniu pyry po boisku ;P

Dexterous

2015-09-16, 22:15
rapidu napisał/a:

tak czułem że p*zdeczka z pyrlandii ;) Trzeba troszkę posapać bo coś nie idzie w kopaniu pyry po boisku ;P



Jak na razie tylko Ty tu sapiesz warszawiaczku :D Reszta z Ciebie bekę toczy ;) A jak Ci przeszkadza, że czujesz p*zdeczkę, to poproś mamę albo tatę, niech Ci ją umyją ;)