18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tak tańczą latynoski

egzeqtor • 2011-06-09, 09:49
jak w temacie - zresztą zobaczcie sami...


Człowiek Drzewo

2011-06-09, 20:09
@donwasyle

Czyzbys mial jakies niemile wspomnienia? : )

donwasyle

2011-06-09, 20:55
@up
tak k***a
ostatnio mi dziewczyna złamała nos :D

ależ głupie pytania zadajesz
i

joorass

2011-06-09, 21:08
pieprzycie a sami byście w takiej sytuacji namiot postawili;)

lobominator

2011-06-09, 21:47
Już chciałem napisać, że było, ale w porę się kapnąłem, że przypadkiem tylko stronę odświeżyłem

kaju666

2011-06-09, 22:21
mogę powiedzieć tylko tyle, że latynoski są zajebiste. nie to co polskie idiotki

ferro

2011-06-10, 08:19
Texass napisał/a:

hahaha, uwielbiam was, napinacze-onaniści :D jestem ciekaw ilu z was, wojowników testosteronu, zmoczyłoby gacie na miejscu tego gościa. myślę, że znaczna większość, bo laska jest naprawdę ostra i ma zajebiście kobiece kształty. poza tym godna podziwu siła w kończynach. ja pie**olę, nie wiem co to za frajda być z dziewczyną, którą można najwyżej złapać pod wystające żebro. TO jest kobieta. :D



Nie wiem co w tym kobiecego. Baba waży z 90kg. Chyba, że ktoś lubi boczek.

Powell napisał/a:

@up popieram. Twardziele k***a ;P ja to bym nie wytrzymał i bym ją na tej scenie zerżnął :D



hahahahahahahahaha tym mnie rozj***łes

jajok

2011-06-10, 11:13
kaju666 napisał/a:

mogę powiedzieć tylko tyle, że latynoski są zajebiste. nie to co polskie idiotki



k***a znowu postawiłem ci piwo no trudno bania robi swoje ch*j , ale jak możesz pisać takie rzeczy? wiadomo kwestja gustu tylko akurat polki ogólnie słowianki to właśnie najpiękniejsze dziewczyny

egzeqtor

2011-06-10, 12:16
Miranda napisał/a:

@ egzeqtor
Weź nie pie**ol, bo widać ch*jowo szukasz. Poza tym twój joindate (2011-04-13) szału nie robi i jeśli TY czegoś tutaj nie widziałeś, to nie znaczy, że tego już nie było.

http://www.sadistic.pl/brazylijska-zabawa-vt70364.htm
http://www.sadistic.pl/nos-w-dupe-vt41987.htm



za to twój k***a (20 Gru 2010) powala na kolana! przygadał kocioł garnkowi... aż mi tatuaże na podłogę spadły... :homer:

tak poza tym to chyba ślepa dziewczynko jesteś - tematyka owszem - taka sama, ale filmiki zupełnie inne...
PS
jak koniecznie chcesz się o coś przyj***ć to postaraj się bardziej bo coś kiepsko ci to wychodzi...
może i jestem tu nieco krócej niż ty, ale jak widać po ilości postawionych browarów to jedyne czym starasz się zabłysnąć to ch*jowe komentarze...

Miranda

2011-06-10, 13:25
@ egzeqtor
Żal mi cię, marny internetowy napinaczu. Po pierwsze donwasyle nie napisał, że wrzuciłeś identyczny film, tylko właśnie o tej samej tematyce.

Faktycznie, mam półroczny staż na tej stronie, ale przynajmniej nie udaje wujka google i nie twierdzę, że skoro JA czegoś nie widziałam, to tego tutaj w ogóle nie było.

Widzę, że bardzo ciężko znosisz krytykę, więc dalej, ponapinaj się jeszcze, może twój e-ku*as trochę urośnie.

egzeqtor

2011-06-10, 13:55
@ miranda
rzeczywiście, źle znoszę krytykę - zwłaszcza gdy krytykuje mnie taki gimbus jak ty

kaju666

2011-06-10, 16:46
jajok napisał/a:



k***a znowu postawiłem ci piwo no trudno bania robi swoje ch*j , ale jak możesz pisać takie rzeczy? wiadomo kwestja gustu tylko akurat polki ogólnie słowianki to właśnie najpiękniejsze dziewczyny


ogólne to słowianki są tragiczne. co to za jakiś mit wkręcania sobie tego, że polki to najładniejsze kobiety na świecie. skoro są latynoski czy azjatki?

Miranda

2011-06-10, 18:13
@ egzeqtor
Po twoich wypowiedziach sądzę, że twój wiek pewnie jest zmyślony i to ty jesteś w wieku gimnazjalnym.
I nie nazywaj mnie gimbusem, bo ja te lata mam już dawno za sobą.

Przykry jesteś i tyle, nawet konstruktywnej odpowiedzi nie potrafisz sklecić, tylko od razu rzucasz się z pazurkami na kogoś.

A film i tak jest do dupy, bo nic nowego na nim nie ma, jak napisał downstyle.

A teraz

egzeqtor

2011-06-13, 14:49
@ miranda
szkoda sobie strzępić języka na kogoś takiego jak ty. nie mam zamiaru zniżać się do twojego poziomu więc uważam temat za zakończony :idzwch*j: