18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się wyrywa dupeczki

JH...........DS • 2014-03-24, 11:45
Dzięki temu żadna ci się nie oprze 8-)

2m...........ad

2014-03-25, 10:22
korwin wspominał o tego typu wyjebce społeczeństwa w którymś tam filmiku nie chce mi się szukać, jest ono spowodowane przez państwo opiekuńcze. Bo mamy od tego służby, więc po co samemu działać? A jak zadziałasz to jeszcze możesz mieć problemy..
Oczywiście w Polsce coś takiego by nie wyszło, bo mamy JESZCZE o wiele więcej ludzi przytomnych niż za granicą. W większości to tak zwani narodowcy i faszyści.

Btw. nic tylko za granicę jechać z butlą chloroformu :amused:

MrYeni

2014-03-25, 10:47
Czarni koło BMW? Za dużo internetu się naoglądałem, żeby nie wiedzieć jak się to skończy.

karinawaw

2014-03-25, 11:15
Wk***iają mnie już te pranki, testowanie ludzkich odruchów i zachowań. Co my jakieś szczury doświadczalne?

Najgorsze ,że ta "moda" weszła do Polski. Ludzie często robią z nas idiotów bez poczucia humoru, kręcą nas nie płacąc nam nic za nasz wizerunek, a sami na tym zarabiają.

Z resztą jak człowiek zareaguje w takiej sytuacji i się dowie ,że to żart to potem drugi raz oleje sprawę bo nie będzie chciał być znowu wkręcony.

Ja widząc na ulicy dziwną sytuacje też bym miała podejrzenia czy to nie jest jakiś głupi "prank".

Powinno się nałożyć kary za takie "pranki". Jak by Policja dostała wezwanie to niepotrzebnie by traciła czas na dochodzenie co się stało.

Shadow323

2014-03-25, 11:43
Ten dziadek z mieczem samurajskim powinien odruchowo upie**olić głowę temu murzynowi i skończyły by się w końcu te poj***ne " pranki "

dagins

2014-03-25, 12:31
@Barles
A gdyby chodził z pistoletem za pasem to już byłoby trochę lepiej?
Niech sobie chodzi z tasakiem; tak długo jak nim nie wymach*je i nikomu nie robi krzywdy nie widzę powodu do reakcji. Można co najwyżej chłodno takiego typa traktować.

specodhec341

2014-03-25, 12:55
Ludzie po prostu wiedzą, że chloroform nie zadziała w ciągu 3 sekund. Potrzeba jakichś 15 minut na pełne uśpienie.

di...........os

2014-03-25, 12:59
Velture napisał/a:

Za krótko się szarpała to raz z dwa ,że zanim ktoś się spojrzał co się dzieje to on już ją na rękach miał więc jakbym ja tylko usłyszał krzyk dziewczyny po czym zobaczył tylko kolesia trzymającego nieprzytomną laskę to bym założył ,że coś jej się stało a on jej pomaga biorąc ją do domu po np. insulinę.

Czyli ogólnie rzecz ujmując ten dowcip może by miał sens jakby trzymał jej tą szmatę nie 1sek tylko z 4-5 tak aby ludzie to zauważyli.



Ja rozumiem, że jesteś znawcą tematu, że niejedna dupę już wyrwałeś, czy raczej "porwałeś" - nie każdy ma tę wiedzę (powiem: zdecydowana większość jej nie ma). Tu jednak nie chodzi o to, by wyszukiwać znawców, a by grać na emocjach.

limon

2014-03-25, 13:01
2:01 typek ma szczęście, że dziadek nie zaj***ł mu kataną :D

di...........os

2014-03-25, 13:14
phalaphael napisał/a:

Brawo dla tych państwa! Dzięki nim i im podobnym, widząc takie akcje ludzie myśla sobie: O kolejny pok***ieniec próbuje zostać celebrytą na jutubie.
Brawo po tysiąckroć brawo. Tępe ch*je.



Niezależnie od motywów twórców, za ten film należy im się medal. Z mojego doświadczenia wiem, że zwykle ludzie reagują jedynie wtedy, kiedy reagują i inni. Stąd przykra konkluzja: LUDZIE TO ROBOTY. Tak, roboty, które mają wyuczoną reakcje na konkretny typ zdarzenia. Coś na zasadzie - głodny dzieciak kradnie z głodu - okrzykuje się go złodziejem pokroju tego, który chce mieć na nowego xboxa. Leży na ulicy nieprzytomny dziadek - nikt nie reaguje, więc pewnie to żul, a tym nie warto pomagać.


Krytykować tego typu akcje, to, w moim przekonaniu, być ślepcem.

karinawaw napisał/a:

Wk***iają mnie już te pranki, testowanie ludzkich odruchów i zachowań. Co my jakieś szczury doświadczalne?

Najgorsze ,że ta "moda" weszła do Polski. Ludzie często robią z nas idiotów bez poczucia humoru, kręcą nas nie płacąc nam nic za nasz wizerunek, a sami na tym zarabiają.

Z resztą jak człowiek zareaguje w takiej sytuacji i się dowie ,że to żart to potem drugi raz oleje sprawę bo nie będzie chciał być znowu wkręcony.

Ja widząc na ulicy dziwną sytuacje też bym miała podejrzenia czy to nie jest jakiś głupi "prank".

Powinno się nałożyć kary za takie "pranki". Jak by Policja dostała wezwanie to niepotrzebnie by traciła czas na dochodzenie co się stało.



Jeśli nazwać tę akcję "żartem", to jest to wyjątkowo gorzki żart. Nie jest jego zadaniem bowiem wywołać pusty śmiech, tylko pokazać przykre dla umysłu zasady działania człowieka.

Z całym szacunkiem, ty robisz z siebie idiotkę, twierdząc że można się przyzwyczaić do widoku gwałtu (robienia czegoś wbrew woli kogoś innego) w biały dzień.

S.W.A.T

2014-03-25, 13:18
No, to teraz skoro mam instruktaż, wiem jak poderwać dziewczynę moich marzeń. Po ile i gdzie kupić chloroform ? :D

Mr.Drwalu

2014-03-26, 08:26
@up

Wyjaśnij mi dlaczego piszesz tutaj "wypie**alaj żółtku"? :wtf:
Na 99,99% ten żółtek z filmiku nie przeczyta Twojego posta. ;)

dQrw10nYk0k5

2014-03-26, 20:41
@Moderator daj mu spokój, to tylko magister.

pi73rmaster

2014-03-27, 00:04
Jedna sprawa, że typiara padała o 0,1 sec, druga że socjalizm faktycznie jest przyczyną znieczulicy.