18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się przystraja galerie handlowe w Kijowie

Salieri16000 • 2019-02-19, 15:07
Uroczy wystrój w centrum handlowym:


janlew

2019-02-19, 15:17
To już nieaktualna flaga, teraz naziści mają taką:


Halman

2019-02-19, 15:20
zabierzcie krym, oddajcie sosnowiec czy jakoś tak... ;)

poligon6

2019-02-19, 15:23
No ale w czym problem. Upamietniaja swoich protoplastów i sojuszników. Przypomne tylko że na "światłym" zachodzie odsłania sie pomniki Marksa, działaja parie komunistyczne, a sama UE zamienia sie w jeden wielki totalitarny kołchoz gdzie wolności słowa juz dawno nie ma.

żmij

2019-02-19, 15:30
@up
To raczej IV Rzesza.

poligon6

2019-02-19, 15:42
brauza napisał/a:

To raczej IV Rzesza.



Rzesza też była socjalistycznym państwem, ale w przypadku UE, korzenie siegaja tej czerwonej cześci nie brunatnej.

W EU jawnie działa grupa Spinellego, włoskiego komunisty, który chciał całkowitego zjednoczenia Europy, wyrugowania narodów, i stworzenia nowej kultury. Cos jak Bolszewicy w Rosjii. I ten plan jest wdrazany. Oczywiscie pierwsze skrzypce graja Niemcy tak jak w Rosji Żydzi a potem Rosjanie lub ludzie z nimi sie utozsamiajacy.

janlew

2019-02-19, 16:20
Naziści dziś są tam gdzie występuje masowy szowinizm względem innych narodów, a mniejszości trzyma się w gettach za siatką i zrzuca tam bomby na głowę dzieciom. Czyli pierwsza flaga.
IV Rzesza, obecnie nie jest ideowo nazistowska, dziś jest bolszewicka. I taką mają flagę:



traf

2019-02-19, 18:19
mnie to nie dziwi,dwóch ukrów z którymi pracowałem mieli runy ss na kaskach to miałem bekę i im mówiłem że w razie wojny jak ich spotkam to strzelę w łeb z kałacha :)

woytasw

2019-02-19, 20:43
W końcu mają rocznicę Majdanu

glesner1910

2019-02-19, 22:37
poligon6 napisał/a:

Rzesza też była socjalistycznym państwem, ale w przypadku UE, korzenie siegaja tej czerwonej cześci nie brunatnej.
W EU jawnie działa grupa Spinellego, włoskiego komunisty, który chciał całkowitego zjednoczenia Europy, wyrugowania narodów, i stworzenia nowej kultury. Cos jak Bolszewicy w Rosjii. I ten plan jest wdrazany. Oczywiscie pierwsze skrzypce graja Niemcy tak jak w Rosji Żydzi a potem Rosjanie lub ludzie z nimi sie utozsamiajacy.



Po prostu socjalizm sowiecki to międzynarodowa komuna, a III rzesza narodowa, więc bliżej nam na wschód niż zachód

Reichsmarschall

2019-02-20, 12:30
I standardowo na wschodzie od 75 lat nazywanie narodowego socjalizmu faszyzmem, który nie był antysemicki i odmienny w wielu innych kwestiach.
We Włoszech w okresie rządów Mussoliniego (1922-43) Trybunał Specjalny skazał na śmierć 22 osoby , głównie komunistycznych bojówkarzy. Porównajcie to do 400 ofiar przewrotu majowego Piłsudskiego.

traf

2019-02-20, 21:19
Reichsmarschall napisał/a:

I standardowo na wschodzie od 75 lat nazywanie narodowego socjalizmu faszyzmem, który nie był antysemicki i odmienny w wielu innych kwestiach.
We Włoszech w okresie rządów Mussoliniego (1922-43) Trybunał Specjalny skazał na śmierć 22 osoby , głównie komunistycznych bojówkarzy. Porównajcie to do 400 ofiar przewrotu majowego Piłsudskiego.



ty sobie Marszałkiem mordy nie wycieraj srajtku jeden

:mrgreen:

Reichsmarschall

2019-02-21, 01:38
traf napisał/a:

ty sobie Marszałkiem mordy nie wycieraj srajtku jeden



Porównanie miało zobrazować tylko skalę jeśli chodzi o liczbę ofiar, srajtku,

traf

2019-02-21, 17:51
Reichsmarschall napisał/a:

Porównanie miało zobrazować tylko skalę jeśli chodzi o liczbę ofiar, srajtku,



nie tłumacz się :)