18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się kreci materiały na harda

Bantol • 2021-09-11, 01:50

Spadochroniarstwo – sport polegający na wykonywaniu skoków spadochronowych, w których ocenie podlega element składowy skoku, zależnie od dyscypliny, na przykład wykonywanie akrobacji w swobodnym spadaniu, wykonanie akrobacji na otwartej czaszy lub precyzja lądowania.

Angevil

2021-09-11, 02:03
Plus za podkład dźwiękowy z half life'a ale ten filmik jest tak średni jak średni dziś miałem stolec. Tak bardzo średni bym powiedział.

Babosz

2021-09-11, 02:51
Mówiąc że stolec był średni masz na myśli, że był przeciętny, czy to, że był średniej długości? Bo to wbrew pozorom nie jest to samo, nie chciałbym żeby doszło do niezrozumienia i błędnej interpretacji twoich słów przez ogół społeczności.
Średni stolec wcale nie musi być przeciętny, a przeciętny stolec nie musi być średnich rozmiarów.
Żeby to jakoś zobrazować na przykładzie, wyobraź sobie, że podczas kręcenia średniego rozmiarów stolca masturbujesz się oglądając harda na sadisticu (nie wnikam co dokładnie), żeby było jeszcze mniej przeciętnie, w trakcie opisanej sytuacji wąchasz majtki matki. Jesteś tym do tego stopnia zaaferowany, że nie zauważyłeś, że nie zamknąłeś drzwi na zamek i nagle wchodzi twoja dziewczyna cała na niebiesko. Sam widzisz, niby stolec średnich rozmiarów, ale biorąc pod uwagę cały złożony anturaż z całą pewnością nie przeciętny.
Dlatego proszę cię byś był bardziej precyzyjny na przyszłość, a tymczasem niezwłocznie uściślił swój wybrakowany wpis o istotne szczegóły (jakiego koloru majtki twojej matki tak ci się spodobały, który filmik na sadisticu brał udział w zaistniałej sytuacji itp)

ph5i5

2021-09-11, 04:00
@up. Wyśmienity wykład na temat gówien. Nie wiem co trzeba miec w głowie by pisać takie rzeczy. A nie, czekaj ... chyba wiem.

Tryper

2021-09-11, 04:10
Babosz napisał/a:

Mówiąc że stolec był średni masz na myśli, że był przeciętny, czy to, że był średniej długości? Bo to wbrew pozorom nie jest to samo, nie chciałbym żeby doszło do niezrozumienia i błędnej interpretacji twoich słów przez ogół społeczności.
Średni stolec wcale nie musi być przeciętny, a przeciętny stolec nie musi być średnich rozmiarów.
Żeby to jakoś zobrazować na przykładzie, wyobraź sobie, że podczas kręcenia średniego rozmiarów stolca masturbujesz się oglądając harda na sadisticu (nie wnikam co dokładnie), żeby było jeszcze mniej przeciętnie, w trakcie opisanej sytuacji wąchasz majtki matki. Jesteś tym do tego stopnia zaaferowany, że nie zauważyłeś, że nie zamknąłeś drzwi na zamek i nagle wchodzi twoja dziewczyna cała na niebiesko. Sam widzisz, niby stolec średnich rozmiarów, ale biorąc pod uwagę cały złożony anturaż z całą pewnością nie przeciętny.
Dlatego proszę cię byś był bardziej precyzyjny na przyszłość, a tymczasem niezwłocznie uściślił swój wybrakowany wpis o istotne szczegóły (jakiego koloru majtki twojej matki tak ci się spodobały, który filmik na sadisticu brał udział w zaistniałej sytuacji itp)



Chciałeś być śmieszny, a wyszło jak zawsze.

Psychodeliczny

2021-09-11, 08:32
Pytam się: czy to jest materiał na sadistic!!??? Spadochrony wow ale sadystyczne...
Przeproś i wyjdź stąd

Angevil

2021-09-11, 09:16
Babosz napisał/a:

Mówiąc że stolec był średni masz na myśli, że był przeciętny, czy to, że był średniej długości? Bo to wbrew pozorom nie jest to samo, nie chciałbym żeby doszło do niezrozumienia i błędnej interpretacji twoich słów przez ogół społeczności.
Średni stolec wcale nie musi być przeciętny, a przeciętny stolec nie musi być średnich rozmiarów.
Żeby to jakoś zobrazować na przykładzie, wyobraź sobie, że podczas kręcenia średniego rozmiarów stolca masturbujesz się oglądając harda na sadisticu (nie wnikam co dokładnie), żeby było jeszcze mniej przeciętnie, w trakcie opisanej sytuacji wąchasz majtki matki. Jesteś tym do tego stopnia zaaferowany, że nie zauważyłeś, że nie zamknąłeś drzwi na zamek i nagle wchodzi twoja dziewczyna cała na niebiesko. Sam widzisz, niby stolec średnich rozmiarów, ale biorąc pod uwagę cały złożony anturaż z całą pewnością nie przeciętny.
Dlatego proszę cię byś był bardziej precyzyjny na przyszłość, a tymczasem niezwłocznie uściślił swój wybrakowany wpis o istotne szczegóły (jakiego koloru majtki twojej matki tak ci się spodobały, który filmik na sadisticu brał udział w zaistniałej sytuacji itp)



Przyganiasz starszemu na forum a masz jeszcze mleko pod nosem... choć nie jestem pewien czy to mleko...

Ks...........es

2021-09-11, 09:38
Z tymi kamerkami na kaskach to jak Teletubisie wyglądają :D

Dr0mg

2021-09-11, 17:01
mogli zapiąć pasy..

Xothr

2021-09-12, 21:55
Polecam!!! Zrobilem kurs na skoczka w tym roku i po 20 skokach takie cuda sie juz dzieja :D

wiem wiem, bardzo meski sport, faceci trzymajacy sie za raczki itp itd ale uwierzcie jazda doslownie nie z tej ziemi :D


zubrwygrany

2021-09-13, 01:06
To teraz wyobraźcie sobie ze po taki zrzucie musisz strzelać do wroga a kto wróg wtedy się pie**oli w głowie