18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się kończy "tolerancja"

ScudeR • 2015-12-22, 22:13


Ciapatym coś się nie spodobało. Powinni czuć się jak u siebie.

patryko93

2015-12-23, 01:14
@braincollector podobno w Japonii też całkiem spoko :) z tym, że wiadomo mangi srangi i inne dziwactwa.

A odnośnie filmiku to ciekawe zachowanie austriackiej policji (które poniekąd w "dzisiejszych czasach" mnie nie dziwi, wiadomo co się w życiu "zobaczyło się nie odzobaczy" ), jak jakieś lewaki, czy inne nałożnice negatywów wyraźnie prowokują do rękoczynów to policja nie reaguje, po czym zwija całe towarzystwo ludzi chcących spokojnie przekazać jakby nie patrzeć prawdę.

br...........or

2015-12-23, 01:51
Łee a idź Pan z Japonią ;)
Sytuacja podobna jak we Francji chociaż tam było nieco ostrzej bo jeszcze ci kretyni wiwatowali i pluli jak zwijali tych co to się sprzeciwiali multikulti ale zachowana ta sama zasada - dać chwilę żeby coś pokrzyczeli, ludzie się zebrali i zaczęl z nimi "walczyć" i zaraz potem zbieranie tych niepoprawnych politycznie. To wszystko działa na tych samych zasadach.

cuurniprime

2015-12-23, 02:17
@up pie**olicie Hipolicie o tej Japonii. W burdelach można zrealizować każdą fantazję, mangi i anime dają fajny klimat a domy tanie [poza granicami Tokio]. Do tego kluby tematyczne i jest ich cała masa. Mega poszanowanie innych i pełna tolerancja ale z zachowaniem logiki. Słowem kraj rozwinięty, z plusami i minusami rozwoju :) Ja tam lubię ten kraj, zwłaszcza japoneczki :P

Emer88

2015-12-23, 07:34
Ogółem fajna akcja protestacyjna na temat ciapaków i o tym że trzeba skończyć z obecną polityką. Zamknięcie granic w europie i sprzeciwienie się działalności ciapaków. Policja w bardzo pozytywnej postawie pilnuje żeby się żaden ciapak nie wyrwał. W tle słychać tylko okrzyki lewactwa ale tego to u Nimców pełno na każdym kroku.

Br...........er

2015-12-23, 09:04
Trzeba to powtórzyć, bardzo fajny pomysł!

betonowy_asfalt

2015-12-23, 09:23
Jak to tak?? Już w Niemczech jest tak źle, że można bezbronnych ludzi zabijać na ulicy?? i to na oczach policji??

MagicznyAdam

2015-12-23, 09:26
Jaranie się IV Rze... tfu unią europejską do lewactwo.

A Merkel i Schulz to ciota i ch*j.

:amused:

Halibut

2015-12-23, 10:06
ScudeR napisał/a:


Ciapatym coś się nie spodobało. Powinni czuć się jak u siebie.



Przecież na filmie nie ma ciapatych. To białe ścierwo najgłośniej krzyczy "refugees are welcome here".

Trudno, już niedługo trzeba się będzie przyłączyć do silniejszych tak więc lā ʾilāha ʾillā-llāh, muḥammadur-rasūlu-llāh!

~DMT

2015-12-23, 10:48
braincollector napisał/a:

Ja tam sp***alam do Australii jak się jebnie coś. Ja wam też polecam zapoznać się w tym temacie.



A ja tam zostaję. W razie W, mam gdzie sobie ponabijać ciapacie głowy. Jakieś 1 843 dranki, dość dobrze zaostrzone na ogrodzeniu.

Halibut napisał/a:




Trudno, już niedługo trzeba się będzie przyłączyć do silniejszych tak więc lā ʾilāha ʾillā-llāh, muḥammadur-rasūlu-llāh!



Czyli jesteś zwykłą k***ą, bez jakichkolwiek zasad.Gratuluję, wpisz sobie to w CV.

Tassadar

2015-12-23, 11:00
Jestem tylko ciekaw, kiedy w jednym z miast Eurabi pie**olnie jakaś atomówka. Ten spektakularny widok nie został jeszcze zarejestrowany w naszych czasach i w takich warunkach.

krz2

2015-12-23, 15:08
Im gorzej dla niemiec, tym lepiej dla Polaków!