18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tak sie jeździ w Hong Kongu

Dziedziu6 • 2013-03-17, 20:35


Enjoy

KamilAW

2013-03-17, 23:38
Lancer Evo, biały, czarne felgi, czerwona skóra - takie moje małe marzenie ;)

blazejudo

2013-03-17, 23:41
Dziedziu6 napisał/a:

@iceman_ twój post wreszcie uświadomił mnie dlaczego kierowcy bmw hejtują japończyki wy po prostu nie potraficie posługiwać sie wysokoobrotowymi silnikami xD



Zamknij się. Do tego czasu była fajna wymiana zdań, ale nie. Jakaś bengalska ciota musi zacząć na drugiego wjeżdżać, bo mu brak inny argumentów. sp***alaj.

juki

2013-03-17, 23:45
blazejudo napisał/a:






Pisze się "zresztą" ....pogódź się z tym.

Poza tym Ty tu piszesz o jakiś 100 km, 160 km....no proszę Cię. Z czym do ludzi.




To sa przyklady 100km z litra, skoro "prosisz mnie" widzac 160km to pewnie nie jezdziles niczym z taka moca przy takiej masie.

Dziedziu6

2013-03-17, 23:54
blazejudo napisał/a:



Zamknij się. Do tego czasu była fajna wymiana zdań, ale nie. Jakaś bengalska ciota musi zacząć na drugiego wjeżdżać, bo mu brak inny argumentów. sp***alaj.

jak widać chyba tobie brakuje argumentów bo ty sie ciskasz jak angry german kid :) wcześniej pisałem o 411 koniach z 2 litrowego silnika w fabrycznym Mitsubishi a ty wyjechałeś z audi 1000hp po bardzo ostrym tuningu weź dzieciaku idź już lepiej spać dobranocka dawno sie skończyła

a sorry sprostowałeś tamto ale wciąż ja bronie swojego a ty swojego z tym że ja nie ubliżam i nie używam wulgaryzmów

bionicle93

2013-03-17, 23:54
Cholera, caly film obejrzalem w napieciu ;D

blazejudo

2013-03-18, 00:00
No fakt nie jeździłem 160 konnym Civikiem.
Ale...jak już wspomniałem jeździłem kiedyś Lanosem. Kiedyś spotkałem w swojej okolicy mały zlot chłopaków od Daewoo.
Na jakimś ze spotkań koleś podjechał 173 konnym Civikiem. Lanos miał 120 parę koni 9dokładnie nie pamiętam)

Tu masz dwa filmiki, które zresztą sam nagrywałem:





Widać ledwo wygrał.
Także, Twoje liczby nie robią na mnie wrażenia.
Poza tym, miałem okazję pojechać parę razy najsłabszą wersją w215, więc mi nie sugeruj niebogatego życia w takie ekscesy.

maxvolumePL

2013-03-18, 00:02
No to ja tak na pogodzenie napiszę coś w jedną i drugą stronę ;) Dorwałem aktualnie e36 318TI (compacta), bo była okazja za śmieszne pieniądze, nigdy nie gazowany, motor bandyta pomimo 260tysi przebiegu bez dotykania M42b18 jest na łańcuchu. Wyj***łem z niego wszystko co zbędne, łącznie z zapasówką :D Waży teraz jakieś 1000kg (seria 1200) Nie powiem zbiera się nieźle, dzwięk po przekroczeniu 5000rpm też niezły, aż syczy, odcinka też bogata ;) Tu teraz przyznam Philipkowi rację, rozkład masy tragiczny. Dupa lekka, mocy jest na tyle, moment tył sp***ala. Spokojnie 3jką można ją położyc bokiem. Swoją drogą jakby ktoś był nią zainteresowany, oddam w dobrych pieniądzach ;) A chodzi to mniej więcej tak: ;)

[video]
[/video]

Ale i tak będę twierdził że nie ma jak Japońce ;)

blazejudo

2013-03-18, 00:10
Dziedziu6 napisał/a:

jak widać chyba tobie brakuje argumentów bo ty sie ciskasz jak angry german kid :) wcześniej pisałem o 411 koniach z 2 litrowego silnika w fabrycznym Mitsubishi a ty wyjechałeś z audi 1000hp po bardzo ostrym tuningu weź dzieciaku idź już lepiej spać dobranocka dawno sie skończyła

a sorry sprostowałeś tamto ale wciąż ja bronie swojego a ty swojego z tym że ja nie ubliżam i nie używam wulgaryzmów




No może mnie trochę poniosło. Za tamto przeprosiłem, bo źle przeczytałem także....FO.
Dla mnie ubliżyłeś. Tak samo mógłbym napisać, że ludzie jeżdżący Japońcami wrzucają na BMW, bo nie mogą się pogodzić z tym, że po przejechaniu 500 km w Bawarze w ogóle tego nie odczujesz, a Wy wyjdziecie połamani. Czy ja coś wiem o japońcach? niewiele. Ty o Bawarze? Pewnie też niewiele. Do puenty? Byłbyś usatysfakcjonowany moją wypowiedzią?...Zakładam, że nie.

Sir_Isaac_Newton

2013-03-18, 00:12
Niby nie HD, niby Kalkulator Quality, ale moja prawa noga i tak jakoś odruchowo próbowała wciskać hamulec

maxvolumePL

2013-03-18, 00:20
Dobra Panowie, idę kimać. Dzięki za dyskusję, i nie spinajcie się za bardzo ;)

Dziedziu6

2013-03-18, 00:25
jedno musze przyznać BMW ma najwyższą kulture pracy silnika co do wychodzenia połamanym z japońców zależy też jaki eclipse jest bardzo wygodny pod warunkiem że jedzie sie we 2 osoby wczesniej mialem hyundaia s coupe xD tragedia xD po 50km człowiek miał dość pewnie chciałbyś jeszcze zarzucić że japońce gniją więc cie wyprzedzam eclipse jest w ocynku po 20 latach nie bylo na nim ani odrobiny rdzy

blazejudo

2013-03-18, 00:37
Co do rdzy to akurat nie miałbym czym usprawiedliwiać "niemców" :D toż to istny raj dla korozji :p

Coupe :D to jest dopiero auto. Kumpel kupił parę mc temu. Kurdupel nie jestem, wysoki też nie, ale się nie mieściłem na tyle. Waliłem głową w tylną szybę na dziurach :D

Reasumując...każde auto ma wady i zalety. A człowiek gusta i guściki.

Daswidania chłopaki, lecę w kimę.

kwiatuPL

2013-03-18, 02:20
blazejudo napisał/a:

No fakt nie jeździłem 160 konnym Civikiem.
Ale...jak już wspomniałem jeździłem kiedyś Lanosem. Kiedyś spotkałem w swojej okolicy mały zlot chłopaków od Daewoo.
Na jakimś ze spotkań koleś podjechał 173 konnym Civikiem. Lanos miał 120 parę koni 9dokładnie nie pamiętam)


Civic 6 generacja dzieli się na dwa typy, potocznie nazywany - angielka - mb6 (ten co pokazałeś) gdzie buda robiona jest na licencji rover-a 400 bodajże (nie jestem pewien dokladnie), drugim typem jest japończyk, nadwozia EK (nie wliczam EJ9 które jest europejskim wymysłem).

W angielce vti silnik montowany to b18c4, 169KM z 1.8l, jest to silnik który ma duży moment od dołu i jest przyjemny do jazdy po mieście, bardzo cywilny, seryjnie bardzo długa skrzynia.
W japońskim ale przeznaczonym na rynek europejski EK4 vti, montowane jest b16a2, 160KM z 1.6l, z dużo bardziej sportową charakterystyką, i wyczuwalnym momentem "zapięcia się" vteca.

Więc wynik wyscigu specjalnie mnie nie dziwi.
Ale rzecz w tym ze w tych silnikach drzemie ogromny potencjał!
EK9 seryjne na rynek japoński miało montowane B16B, gdzie japończycy wyciągneli z tego 190KM z 1.6l.
integra DC2 na rynek japoński miała B18C 200KM z 1.8l.

Niestety dla wielu osób japońskie auta nie są fajne, czemu ?
bo nie są niemieckie :-D

oozyxak0o

2013-03-18, 11:34
Widzicie Polacy? To jest kraj. Długie autostrady bez w dodatku bez dziur, fotoradarów,drogówek. A widać ładnie dają w gaz więc hajsu też nie brakuje. To nie ciężka noga,oni wszyscy tam tak jeżdżą.