18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak sie bawi stolica Niderlandow

Pedro2022 • 2022-01-01, 12:03
Sylwester w Hadze


RYHOO

2022-01-01, 12:28
k***y j***ne palo wszystkim i mają przekroczenia emisji a nam wynglem palić zabraniajo

radek225

2022-01-01, 12:29
Po 1 - Holandia nie ma żadnej stolicy. Nieformalnie uważa się Hagę za stolicę, bo tam znajdują się najważniejsze urzędy. Ale oficjalnie Holandia nie ma żadnej stolicy. Po 2 - ktoś miał pecha i podpalił fajerwerkiem coś. Ja tez kiedyś podpaliłem korsarzem śmietnik, więc przy sztucznych ogniach o pożar naprawdę nie jest trudno.

zwierzak30

2022-01-01, 13:02
radek225 napisał/a:

Po 1 - Holandia nie ma żadnej stolicy. Nieformalnie uważa się Hagę za stolicę, bo tam znajdują się najważniejsze urzędy. Ale oficjalnie Holandia nie ma żadnej stolicy. Po 2 - ktoś miał pecha i podpalił fajerwerkiem coś. Ja tez kiedyś podpaliłem korsarzem śmietnik, więc przy sztucznych ogniach o pożar naprawdę nie jest trudno.



Po 1- to nie ma takiego państwa jak Holandia.
Po 2 - to są Niderlandy.

radek225

2022-01-01, 13:13
zwierzak30 napisał/a:

Po 1- to nie ma takiego państwa jak Holandia.
Po 2 - to są Niderlandy.



Królestwo Niderlandów jeśli już. Nazwa Holandia, czy to w Polsce, czy za granicą (Holland) jest powszechnie używana, rozumiana i akceptowana. Mówisz "Holandia" albo "Holland" i każdy wie, o co kaman.

Sanczer001

2022-01-01, 13:43
Niech dalej sobie trzepią tulipany

radek225

2022-01-01, 14:13
Sanczer001 napisał/a:

Niech dalej sobie trzepią tulipany



Oni trzepią tulipany, i na tulipanach oraz opłatach portowych są jednym z najbogatszych państw na świecie. Bo Holandia to właściwie jeden wielki port i państwo przerzutowe, gdzie zwożone są towary z całego świata i rozprowadzane są potem po Europie. Jak zamówisz sobie paczkę z Aliexpress, ale z Chin, a nie z magazynu w Europie, zobacz, co będziesz miał na kopercie - nadane w Rotterdamie, Shiedam, albo Europoorcie. (notabene dzielnice Rotterdamu). Holandia jest na 27 miejscu najbogatszych państw na świecie, i są 7 najbogatszym krajem Europy. Z PKB na głowę 52 304,06 USD. Kraik o powierzchni 41 543 km². Dla porównania powierzchnia województwa mazowieckiego to 35 558 km². Cała Rosja ma PKB takie jak Holandia i Belgia razem wzięte. Tylko zobaczcie, jak wielka jest Rosja, a jak wielkie są Holandia i Belgia. Może jak zdechną wszystkie PiSuary, śmiecie z PO i wyzdychają wszystkie komuchy, co od okrągłego stołu dalej są u koryta, i polactwo nie będzie miało na kogo głosować, to za 50-80 lat dorównamy Holendrom. PO be, PiS be, a jak przychodzą wybory to wybierają albo jedną, albo drugą k***ę i wielki kwik. Kaczor be, Tusk be. To po ch*j wybieracie tych samych śmieci co 4 lata?

pAwko7

2022-01-01, 14:56
zwierzak30 napisał/a:

Po 1- to nie ma takiego państwa jak Holandia.
Po 2 - to są Niderlandy.



Ja pie**ole… Głupi jak but jesteś.

radek225

2022-01-01, 15:12
pAwko7 napisał/a:

Ja pie**ole… Głupi jak but jesteś.




Daj mu spokój. Głupich nie sieją, sami się rodzą :)

Kali111

2022-01-01, 16:07
radek225 napisał/a:

Po 1 - Holandia nie ma żadnej stolicy. Nieformalnie uważa się Hagę za stolicę, bo tam znajdują się najważniejsze urzędy. Ale oficjalnie Holandia nie ma żadnej stolicy. Po 2 - ktoś miał pecha i podpalił fajerwerkiem coś. Ja tez kiedyś podpaliłem korsarzem śmietnik, więc przy sztucznych ogniach o pożar naprawdę nie jest trudno.



Wez Ty k***a debilu sie nie odzywaj jak nie masz pojecia o czym mowisz. Stolicą KONSTYTUCYJNĄ Holandii jest Amsterdam. Administracyjną jest Haga. Jednak oficjalnie zapisaną w konstytucji jest pie**olony Amsterdam j***ny ulungu. Zawsze sie znajdzie jakis k***a pseudo mądry imbecyl co ch*jowo wytlumaczy aby tylko wniesc cos ( byle co aby cos)do tematu. Stfuuuu

ruddie

2022-01-01, 17:33
radek225 napisał/a:

Po 1 - Holandia nie ma żadnej stolicy. Nieformalnie uważa się Hagę za stolicę, bo tam znajdują się najważniejsze urzędy. Ale oficjalnie Holandia nie ma żadnej stolicy. Po 2 - ktoś miał pecha i podpalił fajerwerkiem coś. Ja tez kiedyś podpaliłem korsarzem śmietnik, więc przy sztucznych ogniach o pożar naprawdę nie jest trudno.



Stolice Królestwa Niederlandów:
- Amsterdam (konstytucyjna)
- Haga (administracyjna)

Nie pij tyle

radek225

2022-01-01, 17:40
ruddie napisał/a:

Stolice Królestwa Niederlandów:
- Amsterdam (konstytucyjna)
- Haga (administracyjna)
Nie pij tyle



Sory, zwracam honor, ze Szwajcarią mi się pomyliło. Za dużo ostatnio tych krajów odwiedziłem.

Kali111 napisał/a:

Wez Ty k***a debilu sie nie odzywaj jak nie masz pojecia o czym mowisz. Stolicą KONSTYTUCYJNĄ Holandii jest Amsterdam. Administracyjną jest Haga. Jednak oficjalnie zapisaną w konstytucji jest pie**olony Amsterdam j***ny ulungu. Zawsze sie znajdzie jakis k***a pseudo mądry imbecyl co ch*jowo wytlumaczy aby tylko wniesc cos ( byle co aby cos)do tematu. Stfuuuu



Nie sraj ogniem, bo Ci żyłka pierdząca pęknie, i Cię fala gówna zaleje.

SkunkWeed

2022-01-01, 18:36
Następny zjeb kręcący pionowo

Verano

2022-01-01, 18:40
Haga nie jest stolicą Holandii

Juzwa

2022-01-01, 19:54
Kali111 napisał/a:

j***ny ulungu



O, jakie zajebiste określenie półgłówa.