18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak rosjanie wjeżdżają na ukraine

Marsto • 2022-02-24, 11:35
Z opisu filmiku:
Jak poinformował Derzhprikordonsluzhba, agresja Rosji rozpoczęła się dziś około godziny 5.00.
Atak również przyszedł ze strony TOT AR Krim.
Najazd przez granice ustala się ruch sprzętu wojskowego.
Załóżmy, że w granicach obwodów ługańskiego, sumskiego, charkowskiego, czernigiwskiego i żytomierskiego ataki na oddziały kordonowe, zestawy kordonowe i punkty kontrolne są blokowane przez artylerię, ważny sprzęt i łucznictwo.



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-02-24, 18:25 ]
W związku z co raz większa ilością pojawiających się materiałów z Ukrainy do tego tematu będą scalane materiały związane z wojna na Ukrainie. 2022 r. https://www.sadistic.pl/dzialania-na-ukrainie-2020-temat-zbiorczy-vt555465.htm#6164004
Do tego tematu należy również dodawać nowe materiały jako komentarza nie tworzyć osobne wątki.
Bezwzględny zakaz wrzucania materiałów HARD - od tego jest osobny temat w dziale HARD - https://www.sadistic.pl/ukraina-2022-temat-zbiorczy-vt555501.htm


NataliaW

2022-02-24, 13:01
Vladar napisał/a:

Tylko tyle? Prawda boli? Czy to nie prawda? To zydow wina nie Rosjan, a wam jest latwiej nienawidzic Rosjan...



Ja wszystkich nienawidzę
I Żydów i ruskich(Ukraińcow i kacapów tych dalej), arabów, Murzynow. Niemców też ale oni mają przynajmniej jakiś wkład w cywilizacjię

kubol

2022-02-24, 13:12
Jak tak mozna!!!? Przeciez oni łamią prawo!!!


Jadą pod prąd :mrgreen:

kamuha

2022-02-24, 13:22
Vladar napisał/a:

Tylko tyle? Prawda boli? Czy to nie prawda? To zydow wina nie Rosjan, a wam jest latwiej nienawidzic Rosjan...



Nie mamy w zwyczaju sluchac rad podludzi co do tego kogo mamy nienawidzic, zatem w y p i e r d a l a j.

neo001

2022-02-24, 13:27
Vladar napisał/a:

Skad taka agresja? Za to ze Rosja was uwolnila z niewoli Niemieckiej?



Lepsza niemiecka niewola, niż radziecka! Za szwaba jestem tylko "biedny", a za ruska za złe spojrzenie na kacapa byłbym martwy. Rosjanie to najgorsza swołocz w Europie!

Kris198111

2022-02-24, 13:50
Mam nadzieję że wybija ta ukraińska swolocz i bydło przestanie do nas przyjeżdżać chociaż nie wiem po co im ten ukraiński syf niech go sobie biorą a później mogą sobie wziasc polske

HermanVonSztolc

2022-02-24, 14:26
Vladar napisał/a:

Skad taka agresja? Za to ze Rosja was uwolnila z niewoli Niemieckiej? Za to ze chronili was przed Germanskimi Krzyzakami? Wy Polacy nawet sojusz z Mongolami/Turkami mieliesci by zniszczyc Rosyjkie panstwo, a ci co was mordowali to Bolszewiki Zydowskie nie Rosjanie, ale tego nie zrozumiesz, a pamietasz jak wasi "bracia" Ukraincy mordowali was na Wolyniu? Idz wlacz telewizor i TVN..



Zapomniałeś o jeszcze jednej bratniej pomocy Polakom z rak rosjan - o ponad 40 latach okupacji ziem Polskich... kiedy to Polska przez te lata rozwijała sie, byla kolorowa, pelna dobroci i bogactw .XD a że o gwałtach (bo jak Polska chlopka nie protestowala to pewnie chciala) na Polskiej ludnosci w chwili wyzwalania juz nie wspomne. Tiaaaa pojade klasykiem - z rodzina czyli i z braćmi to tylko najlepiej na zdjeciu. BRACIE .XD .XD

Vladar

2022-02-24, 14:37
kamuha napisał/a:

Nie mamy w zwyczaju sluchac rad podludzi co do tego kogo mamy nienawidzic, zatem w y p i e r d a l a j.



Z tego co widze i slysze to Polacy sie tak zachowuja, nawet jak murzynie sie ubieracie, prezydent Haiti kiedys powiedzial ze Polacy to biale murzyny, bez obrazy.

kampton

2022-02-24, 14:57
@Vladar A wiesz czemu tak powiedział czy tylko tak pie**olisz bo gdzieś przeczytałeś!

Vladar

2022-02-24, 14:58
kampton napisał/a:

@Vladar A wiesz czemu tak powiedział czy tylko tak pie**olisz bo gdzieś przeczytałeś!



Wiem bo polskie ofiary zdradzily Francje by walczyc po stronie czarnych braci, tak? :)

dsk4rav

2022-02-24, 16:09
Któryś admin, mod wypie**oli już to ścierwo ?

Rzaroslaw

2022-02-24, 16:27
ja pie**ole trolle nawet na sadolu... ;D mogliby pisać chociaż cyrlicą to łatwiej by się to gówno scrollowało...

Pizdasalata

2022-02-24, 16:41
Vladar napisał/a:

Ja tu widze Rosjan ktorzy wracaja po swoje po tylu latach, nic w tym zlego, normalnosc..



Sklej p*zde debilu

JebacJP2

2022-02-24, 16:45
Rosja zawsze była i będzie wrogiem polski i zachodu.

Wiewór

2022-02-24, 16:56
Vladar napisał/a:

Skad taka agresja? Za to ze Rosja was uwolnila z niewoli Niemieckiej? Za to ze chronili was przed Germanskimi Krzyzakami? Wy Polacy nawet sojusz z Mongolami/Turkami mieliesci by zniszczyc Rosyjkie panstwo, a ci co was mordowali to Bolszewiki Zydowskie nie Rosjanie, ale tego nie zrozumiesz, a pamietasz jak wasi "bracia" Ukraincy mordowali was na Wolyniu? Idz wlacz telewizor i TVN..



j***ł cię czerwonoarmijny ch*j onuco trollu kremlowski

grateczek

2022-02-24, 16:58
Vladar napisał/a:

Skad taka agresja? Za to ze Rosja was uwolnila z niewoli Niemieckiej? Za to ze chronili was przed Germanskimi Krzyzakami? Wy Polacy nawet sojusz z Mongolami/Turkami mieliesci by zniszczyc Rosyjkie panstwo, a ci co was mordowali to Bolszewiki Zydowskie nie Rosjanie, ale tego nie zrozumiesz, a pamietasz jak wasi "bracia" Ukraincy mordowali was na Wolyniu? Idz wlacz telewizor i TVN..



Życzę ci z całego serca żeby ty jak i większość tych j***nych kacapów skończyła w workach a wcześniej żeby wasze gowniane ciała poddali najgorszym torturom .
Powinniśmy dołączyć do wojny i zniszczyć tego raka świata czytaj rosje ...