18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak jakoś mi ich w ogóle nie szkoda...

Halman • 2023-05-28, 08:15

zgadnijcie dlaczego..?

smc

2023-05-28, 23:46
Tyskiii napisał/a:

Bo jesteś polakiem i na niewiele cię stać?




Finansowo jestem zarobiony na trzy pokolenia naprzód. Nie jestem Polakiem. Intelektualnie ponad normę. Nie posiadam wyrzutów sumienia. Stać mnie na WSZYSTKO.

Halman poświęca dużo swojego czasu, żeby dostarczyć nam rozrywki. Za to Go szanuję. Tak samo, jak szanuję każdego użytkownika tego satyryczno-społecznego portalu. Stąd moja opozycja do prób zdyskredytowania lub umniejszania komukolwiek tutaj. Otaczający nas świat jest wystarczająco przykry, nie musimy przenosić jego wad tutaj. Stąd mój apel do całej naszej Społeczności: więcej szacunku.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

buddyb

2023-05-29, 09:31
danielxc717 napisał/a:

Oby kierowca motocykla miał złamany kręgosłup



Szkoda ze twoi starzy nie polamali kregoslupow jak cie robili....

JakiesGowno

2023-05-29, 09:55
wyjął bym tą k***e z tego mercedesa i mu rozwalił ryj

@Halman szkoda, że ciebie stara nie wyskrobała

draxidox

2023-05-29, 11:15
smc napisał/a:

Finansowo jestem zarobiony na trzy pokolenia naprzód. Nie jestem Polakiem. Intelektualnie ponad normę. Nie posiadam wyrzutów sumienia. Stać mnie na WSZYSTKO.
Halman poświęca dużo swojego czasu, żeby dostarczyć nam rozrywki. Za to Go szanuję. Tak samo, jak szanuję każdego użytkownika tego satyryczno-społecznego portalu. Stąd moja opozycja do prób zdyskredytowania lub umniejszania komukolwiek tutaj. Otaczający nas świat jest wystarczająco przykry, nie musimy przenosić jego wad tutaj. Stąd mój apel do całej naszej Społeczności: więcej szacunku.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich.



Jak Tyś mnie tu teraz zaimponował!

dOpieca

2023-05-31, 19:19
Osobiscie na motorze nie jezdze ale jak dozyje to z mila checia , trudni w ruchu sa to fakt , ale jak po ogladnieciu tego filmiku ktos sie przypie**ala to ma jakies kompleksy