18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak jak na koncercie...

Jesse.Pinkman • 2022-02-03, 21:59
...tylko tym razem nie złapali.

koras24

2022-02-03, 22:23
Musiało k***isko swoją tępą morde na koniec pokazać, gwiazda j***na.

Znawca_Cipek

2022-02-03, 22:41
koras24 napisał/a:

Musiało k***isko swoją tępą morde na koniec pokazać, gwiazda j***na.



A moze po prostu Sadolka? Piwko dla Niej!

spike2222

2022-02-03, 22:54
Jest tu na pokładzie jakiś sadolowy fizyk, który obliczy siłe, z jaką tego typa próbowali łapać?(jakieś ~70-90km z około 4m).

shoe5maker

2022-02-03, 22:56
Chyba zapomniał, że już nie jest on line.

Kuglaty

2022-02-03, 23:12
Skok wiary assassin's Creed :shock:

Znawca_Cipek

2022-02-03, 23:14
spike2222 napisał/a:

Jest tu na pokładzie jakiś sadolowy fizyk, który obliczy siłe, z jaką tego typa próbowali łapać?(jakieś ~70-90km z około 4m).



Specjalista nie jestem, ale tak na szybko, to jakies 10 ton zywej wagi. Sorry, 9,7 Tony.

Psilocke

2022-02-04, 01:15
Taki skok to fajna rzecz ale trzeba było na fizyce w szkole trochę uważać.
Przy tej wysokości nie ma szans żeby go ktokolwiek złapał.
Co już zresztą Znawca podliczył.
Morał.
Uważaj na lekcjach bo ch*j wie kiedy ci się to przyda.

14.Gumiś

2022-02-04, 02:04
10 ton haha to z 8m to już z 20 ton bydzie panie. Niedługo będą doły robić w ten sposób zamiast kopać. Co by było jakby tak z 200kg z 10 metrów wyj&bać to z 60 ton jak nic.

Skończyłem_z_ekscesami

2022-02-04, 02:41
14.Gumiś napisał/a:

10 ton haha to z 8m to już z 20 ton bydzie panie. Niedługo będą doły robić w ten sposób zamiast kopać. Co by było jakby tak z 200kg z 10 metrów wyj&bać to z 60 ton jak nic.



co ty pie**olisz

Geniusz

2022-02-04, 03:12
Psilocke napisał/a:

Taki skok to fajna rzecz ale trzeba było na fizyce w szkole trochę uważać.
Morał.
Uważaj na lekcjach bo ch*j wie kiedy ci się to przyda.



No, typowi z filmiku już się fizyka ze szkoły nie przyda do niczego :smiechzula:

Halo

2022-02-04, 09:11
To justin bimber na koncercie w sosnowcu

Psilocke

2022-02-04, 23:50
14.Gumiś napisał/a:

10 ton haha to z 8m to już z 20 ton bydzie panie. Niedługo będą doły robić w ten sposób zamiast kopać. Co by było jakby tak z 200kg z 10 metrów wyj&bać to z 60 ton jak nic.



Czego oni was k***a uczą teraz w tych szkołach? Zarzucania słoniowi jajec na zakręcie?
Ale żeby Ci uwydatnić o czym w ogóle mowa.
Stań przy ścianie i pie**olnij łbem w nią.
Następnie weź 5 metrów rozbiegu i zrób to samo.
Organoleptycznie zrozumiesz działanie fizyki i przyspieszenia do masy.
A jakbyś chciał jeszcze sprawdzić czy te prawa działają kwadratowo to zrób rozbieg 10 i 20 metrów.
Oczywiście wszystko notuj jak/jeśli wrócisz do rzeczywistości.

Geniusz

2022-02-09, 18:50
Znawca_Cipek napisał/a:

Specjalista nie jestem, ale tak na szybko, to jakies 10 ton zywej wagi. Sorry, 9,7 Tony.



Jakimi przyj***nymi obliczeniami się posługiwałeś, aby to tak obliczyć? Dawaj wykres :mrgreen: Jakby ważył prawie 10 ton podczas spadania, to by się rozj***ł w ch*j podczas upadku a jakoś nie widzę po ludziach, że widzą plamę krwi (a może przywykli do rozj***nych łbów podczas upadku, co?) 8-) Koleś, Ty jesteś jakiś przyj***ny i nie uważałeś na fizyce? Pokaż mi, tępa c*pko, gdzie takie obliczenia masy wychodzą, że z 4-5 metrów 70-80 kg zacznie ważyć ponad 9 ton? Nie złapali ch*ja, bo każdy srał na to, aby go złapać, prowizorycznie wyciągnęli ręce :smiechzula: Idź i zapytaj każdego, kto ogarnia fizykę i Ci powie, jaki jesteś przypie**olony. Jego początkowa prędkość była tylko taka, jaką dała mu grawitacja, bo spadający typek nie ma silnika odrzutowego w dupie, aby podczas wylotu miał prędkości kilkuset km na godzinę a jego prędkość wyrabiała mu tylko waga i grawitacja. Już nie wspomnę, że do tego opór powietrza wchodzi i inne, które obniżają jego prędkość spadania, choć ch*ja z tego oporu przy 4-5 metrach, grawitacja też nie działa tak, że typ ważący 70-80 kg przy 4-5 metrach nabrałby wagi aż do ponad 9 ton, ale widać, że k***a tutaj znajdzie się matoł ponad matoły na sadolu 8-) Miałem podobnego znajomego, który w zadaniu z dodawaniem, odejmowaniem i mnożeniem, ale NIE dzieleniem podał wynik końcowy, gdzie były ułamki liczb, jesteś dokładnie tak samo przyj***ny xD Jeszcze ten znajomy na pytanie "Jak Ty to obliczyłeś, że z pełnych liczb zrobiłeś ułamki, gdy było tylko dodawanie, odejmowanie i mnożenie?" to odpowiadał "To wyższa matematyka, skończyłem liceum, to wiem o czym mówię, bo z matmy miałem 5" i może jesteś takim samym geniuszem, jak on :smiechzula: A tak swoją drogą to piątkę miał chyba u nauczyciela z matmy za polerowanie mu berła, bo innego pożytku z niego nauczyciel nie miał, hehe :lol: Czytając napisane tutaj Twoje głupoty można stwierdzić, że człowiek spadający z 10 piętra powinien wk***ić się tak w ziemię, że placek powinien być a jakoś nie jest, dziury w ziemi też nie robi i do tego potrafi się od asfaltu taki odbić (na sadolu są filmiki, gdzie spadają nawet z większych wysokości i się odbijają), więc co Ty pie**olisz z tą wagą przy upadku z tych paru nędznych metrów z filmiku, gdzie ludzie spadają z większych wysokości na innych filmikach i się odbijają? :shock: Każdy próbuje mądrować, ale żaden nie pokazał wykresu, którym obliczył, że faktycznie typ mógł ważyć kilka ton podczas spadania :lol: Nie raz człowiek z 5 piętra spadnie i są go w stanie uratować a ten tu spadł z wysokości (powiedzmy) 2-3 piętra. Nie raz mając 15 lat i ważąc 55 kg skakałem z wysokości 2 metrów na ziemię i jakoś nic mi nie było a według Twoich wypocin to podczas spadania powinienem ważyć kilkaset kilogramów lub nawet parę ton, gdy lądowałem na ziemi, więc powinno mi kości rozj***ć albo chociaż powinienem kuleć, jak ch*j :-P MOŻE według Ciebie to fizyka działa tak, że (na przykład) zrzucając ze 100 metrów towar, który waży 200 kg oraz ważący 2000 kg (2 tony) to ten ważący 2 tony uderzy o ziemię 10 razy prędzej, gdyż waży 10 razy więcej i w związku z tym spada 10 razy szybciej niż inny spadający obiekt, taki masz sposób obliczania, nie? :lol: pie**olisz tak, że jakbym miał Ci zasadzić kopa z takim samym power'em jak Twoje pie**olenie, to byś z głodu w locie umarł :lol:


Więc na koniec mam pytanie do Ciebie i każdego ciulaska Tobie podobnego: SKĄD (tępa k***o) wziąłeś te swoje obliczenia, dawaj wykres, którym to obliczyłeś i jak obliczyłeś, czekam na Twoje wypociny, przyj***ny naukowcu xD 8-) :rofl: