18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Tak było

Himmler • 2016-02-19, 07:53
Kiszczak na łożu śmieci mówi do żony:
-słuchaj mnie uważnie. jak będzie ci brakowało pieniędzy to sprzedaj te dokumenty IPN Wałęsie, zrozumiałaś?
-tak, sprzedać dokumenty Wałęsy IPN



Gdyby Kiszczak żył to by umarł jeszcze raz :idzwch*j:

Harry Pojeb

2016-02-19, 08:39
Niby smieszne ale wydaje mi sie, że właśnie tak miała zrobić.

ke...........00

2016-02-19, 08:46
@up Moze i miała, ale Kaczyński miał wiecej kasy widocznie od Wałęsy.

nowynick

2016-02-19, 09:48
Brak pieniędzy? Pani generałowa to pewnie ma emeryturki po mężu z 10 koła na miesiąc... ale skoro żyjemy w takim kraju raju, że sprzątaczka cieszy się ze zdiagnozowanej martwicy(gangreny) skóry na palcach, bo jak jej odejmą te palce to będzie miała rentę inwalidzką (autentyk, który wczoraj usłyszałem :shock: ) to nas stać na luksusowe życie dla żon tak wielce zasłużonych naszej historii postaci jak Kiszczak czy Jaruzelski...

AaronSzechter

2016-02-19, 11:13
teraz zapewne w kominkach wielu polskich domów masowo pali się papierem

Lordzik92

2016-02-19, 11:17
Ustawiona akcja. Pułkownicy giną, a o reszcie wesołej wierchuszki cisza. O Wałęsie ma być głośno. Czemu? Zobaczymy w kwietniu.

EdmundKemper

2016-02-19, 11:22
Himmler napisał/a:

Kiszczak na łożu śmieci mówi do żony:
-słuchaj mnie uważnie. jak będzie ci brakowało pieniędzy to sprzedaj te dokumenty IPN Wałęsie, zrozumiałaś?
-tak, sprzedać dokumenty Wałęsy IPN



Gdyby Kiszczak żył to by umarł jeszcze raz :idzwch*j:



Niby literówka, ale ma głębszy sens.

Catch_22

2016-02-19, 11:30
Kiszczakowa, co wy tam palicie?
- ja? Radomskie, ale jak pan prokurator woli, to Wałęsa ma Camele...

gadom

2016-02-19, 11:36
Mnie to wygląda na zbyt łatwe i przyjemne. W dwa tygodnie od jej pierwszej wizyty w IPN można było zabrać/dorzucić do domu Kiszczaka absolutnie wszystko. I możliwe, że połowa z tych dokumentów to będzie tak niedorzeczna, że Michniki będą mogły spokojnie mówić "patrzcie jak SB sfałszowało dokumenty - temu nie można ufać".

Wałęsę właśnie poświęcają, żeby chronić własne dupy - sam się kompromitował od lat i sam był najlepszym dowodem w sprawie.

Nie zapominajmy też, że IPN obsadzony jest ciągle ludźmi Bronka. Tam się może jeszcze okazać, że papież była kobietą, a Szechter-Zagozda-Michnik jest krystalicznie czystym przykładem cnót wszelkich.

Plusem jest tylko to, że może kolejnym ludziom trochę uchylą się oczka.

Ale nie miejcie wątpliwości - mam nadzieję, że się mylę.

werewolfer

2016-02-19, 11:39
to jest nawet dobre :D D

zieli88

2016-02-19, 13:32
Kiszczakowa wspomniała że gdyby nie jej mąż to Wałęsa by nie dostał Nobla. W sumie gdyby nie on to Popiełuszko nie byłby błogosławiony :p

vass

2016-02-19, 14:54
Ciemny lud wszystko kupi, nawet to, że Wałęsa był agentem, a Jarek skakał przez płot i organizował strajk :)

bleblebator1

2016-02-19, 15:59
@up
Ciemny lud wierzy, że Wałęsa rządził polską w latach 1990-1995

essek

2016-02-19, 16:04
Odebrać mu Nobla i oddać jarkowi!! On miał o wiele gorzej niż ci wszyscy internowani..

Grooby87

2016-02-19, 18:04
A mnie się wydaje, że spuścili go do ścieku, bo zaczął domagać się debaty publicznej o tym czy był agentem z historykami typu Cenckiewicz i Braun, a że na starość jakby mu się trochę zidiociało to mógłby podczas takiej debaty powiedzieć zbyt dużo i kogoś innego wsypać.

Z resztą o to że współpracował z sb to już przegrał procesy z Cenckiewiczem i nie wiem czego jeszcze ludzie nie rozumieją.
:idzwch*j: