18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak bardzo chciał popłynąć statkiem miłości...

Halman • 2022-06-05, 13:31

ale nie dane mu było zostać czarnym gejem... :-D

wertuqq

2022-06-05, 13:35
Czarne gówno wpadło do szamba.

Herhard

2022-06-05, 13:35
Przecież skoczył jak gej.

Halman

2022-06-05, 14:45
korzystaj z okazji tego tematu niech mi jakiś mądry człowiek powie; w których latach pedalstwo zaczęło wychodzić z szafy na ulice? lata 60te, 70te, 80te, 90te?

radek225

2022-06-05, 14:59
Halman napisał/a:

niech mi jakiś mądry człowiek korzystaj z okazji tego tematu powie; w których latach pedalstwo zaczęło wychodzić z szafy na ulice? lata 60te, 70te, 80te, 90te?



Nie spisywałem nigdy pedalskich kronik, ale wydaje mi się że w latach 80 pedalstwo zaczynało być powszechnie zauważalne nawet i w PRL-owskiej Polsce. Istniały już wtedy powszechnie znajome miejsca schadzek pedałów, środowiska homoseksualne były infiltrowane przez władze prl-u (chociażby akcja "hiacynt"), a w Holandii zalegalizowano pierwsze homoseksualne małżeństwo. Wcześniej temat istniał ale był zamiatany pod dywan. Homoseksualizm jest tak stary, jak ludzkość. Nie mam nic do gejów i lesbijek, o ile nie jestem nachalnie bombardowany homoseksualną propagandą. Jak chociażby wczoraj idę przez Perpignan i widzę taki obrazek. Napis pod spodem brzmi: "tak, mój kumpel jest gejem". Jeszcze niżej w dosłownym tłumaczeniu: "obliczenie nietolerancji, dla nas tworzy różnice".


bercisko

2022-06-05, 16:07
Gejflota a na pokładzie ciota.
Jedna torpedał wystarczy




htp

2022-06-05, 18:21
radek225 napisał/a:

Nie spisywałem nigdy pedalskich kronik, ale wydaje mi się że w latach 80 pedalstwo zaczynało być powszechnie zauważalne nawet i w PRL-owskiej Polsce. Istniały już wtedy powszechnie znajome miejsca schadzek pedałów, środowiska homoseksualne były infiltrowane przez władze prl-u (chociażby akcja "hiacynt"), a w Holandii zalegalizowano pierwsze homoseksualne małżeństwo. Wcześniej temat istniał ale był zamiatany pod dywan. Homoseksualizm jest tak stary, jak ludzkość. Nie mam nic do gejów i lesbijek, o ile nie jestem nachalnie bombardowany homoseksualną propagandą. Jak chociażby wczoraj idę przez Perpignan i widzę taki obrazek. Napis pod spodem brzmi: "tak, mój kumpel jest gejem". Jeszcze niżej w dosłownym tłumaczeniu: "obliczenie nietolerancji, dla nas tworzy różnice".



To jest forma odreagowania. Tak jak z rasizmem. Mam niestety taki wrażenie, że przez chęć bycia na siłę "poprawnym politycznie" tworzy tego typu propagandę. Czyli źródłem tego wcale nie są geje, czy Murzyni.
Jak to ujął Morgan Freeman:


Zbysław

2022-06-05, 18:31
W 2003r. byłem na szparagach we Włoszech po 12h w polu poszedłem se na merkato, targ po biedakowemu
no i czinkłe euro czinkłe euro no dobra kupiłem buty ferrari za 20 euro
wracam mówię przysiądę i napije się peroni razy 5 podszedł typ i bierze mi dłoń i prostuje palec wskazujący i swoim palcem wskazującym tak stuka w mój palec tak na wprost te palce
o co mu chodziło to ch*j go wi?

aa i pytał się czy polako też polako też?

boguslaw1234

2022-06-05, 19:33
Dwie małpy były skoczne, trzecia małpa trochę mniej skoczna i przeceniło swoje możliwości.

donkapusta

2022-06-05, 21:03
Jeśli spadł nawet do brudnego kanału, to i tak trafił w lepsze miejsce niż ta łódź.

OpenStreetMaps

2022-06-05, 21:03
W takiej wodzie też dużo gówien pływa. W sam raz dla geja kałowego aby nie musiał grzebać w dupie u kolegi swego. :-)

IdiNaHui

2022-06-05, 21:51
Jak to szło? "Raz w dupę, tonie pedał"? No i zaczął tonąć :lol:

haku999

2022-06-06, 00:24
Jakby nie było zamoczył kija :lol: