18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tajemnice płci...

Halman • 2022-04-16, 04:35

nic nie sugeruję, a skądże... :-P

Juzwa

2022-04-16, 07:43
Chyba najwięcej białych samochodów jest w Japonii. To jest związane z jakimiś ichnimi przesądami.

Kałdi

2022-04-16, 08:15
Juzwa napisał/a:

Chyba najwięcej białych samochodów jest w Japonii. To jest związane z jakimiś ichnimi przesądami.



W kulturze Japonii kolor biały ma odstraszać złe duchy, chronić. Są też inne, bardziej praktyczne, teorie: jasny lakier odbija promienie słoneczne, dzięki czemu system klimatyzacji zużywa mniej energii. To oznacza oszczędność paliwa, mniejszą emisję zanieczyszczeń.

Krypt0

2022-04-16, 09:21
Kałdi napisał/a:

W kulturze Japonii kolor biały ma odstraszać złe duchy, chronić. Są też inne, bardziej praktyczne, teorie: jasny lakier odbija promienie słoneczne, dzięki czemu system klimatyzacji zużywa mniej energii. To oznacza oszczędność paliwa, mniejszą emisję zanieczyszczeń.



normalnie sadol bawi i uczy

baronturbina

2022-04-16, 09:38
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Chyba tam wszyscy lubią białe wozy.


Jak to ciapate to nie tyle ze lubią białe. Zastanów się które auto się mniej nagrzewa przy 40stC? Białe czy czane?

Takafura

2022-04-16, 09:52
Ulica, ciasno, baba cofa - co nowego można z tego wykrzesać ?
A jak widać można, aż się zakrztusiłem kanapką ze śmiechu... Tyle lat mam prawko a nie wierzyłem aż do teraz że można zwykłą osobówką delikatnie zaparkować na drugim aucie.

Hetman_Wielki

2022-04-16, 11:13
znowu awtomat hahaha i do oporu, to nacja sie nie nauczy nogi przekłądać a tylko rozkładać hahah ")

brylski11

2022-04-16, 13:06
baronturbina napisał/a:

Jak to ciapate to nie tyle ze lubią białe. Zastanów się które auto się mniej nagrzewa przy 40stC? Białe czy czane?



Przy 40-tu nagrzewają się tak samo .... inaczej sprawa wygląda w słoneczną pogodę, geniuszu po odzieżówce.

baronturbina

2022-04-16, 14:04
brylski11 napisał/a:

Przy 40-tu nagrzewają się tak samo .... inaczej sprawa wygląda w słoneczną pogodę, geniuszu po odzieżówce.


O k***a ale mnie rozgryzłeś… kończyłem
Manufakturę w Łodzi. Specjalizacja włóczki. Możemy się prywatnie umówić? Naucze Cię maszyna szyć oberlock’iem!!!
Baranie z Podlasia czy auto nagrzewa się stojąc czy w słońcu?

Juzwa

2022-04-16, 14:47
baronturbina napisał/a:

Baranie z Podlasia czy auto nagrzewa się stojąc czy w słońcu?



Ocean intelektu stworzył mega zdanie.

ra...........ks

2022-04-16, 22:14
baronturbina napisał/a:

O k***a ale mnie rozgryzłeś… kończyłem
Manufakturę w Łodzi. Specjalizacja włóczki. Możemy się prywatnie umówić? Naucze Cię maszyna szyć oberlock’iem!!!
Baranie z Podlasia czy auto nagrzewa się stojąc czy w słońcu?



A ten znowu z tym Podlasiem. No gdzie nie spojrzeć to wyskakujesz z czymś o podlasiu. Musisz mieć nudne życie, bardzo nudne.

Marcinqqq

2022-04-17, 14:05
hehe, nie ma szansy żeby ktoś dziś nagrał taką piosenkę jak podkład muzyczny, dzi normalni ludzie nie mają żadnych praw