18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tajemnice chińskich sióstr...

Halman • 2023-03-22, 19:27

gdzie jest brat wie tylko jego siostra...

Geraldinio

2023-03-22, 21:39
Halman napisał/a:

oooo... mój pierwszy psychofan xd



Teraz to śmichy chichy, ale jak cię obudzi o 2 w nocy stojąc w masce z maczetą nad łóżkiem, to już nie będzie tak zabawnie :D

Budrys2000

2023-03-22, 21:40
Przecież wyraźnie jest napisane w artykule, że 管理员是同性恋者


;-)

Anorchis

2023-03-22, 21:45
Geraldinio napisał/a:

Przy stadzie wielkości prawie półtora miliarda nikt nawet nie zauważy jego zniknięcia
o tak, link z artykułem zdecydowanie rozwiał wszelkie wątpliwości.



Nie dokładnie tak jest, paradoksalnie Chiny weszły w kryzys demograficzny, wieloletnia polityka „jednego dziecka” odbija się czkawką. To jest zmniejszanie kolejnego pokolenia o pół. A kraj o takim statusie i mający za sąsiada i konkurenta żeby myśleć o rozwoju musi mieć kim pracować. Kraj gównem płynący opie**oli ich w ciągu kilku lat osiągając 2 mld ok. 2070. A liczba Chińczyków od dawna będzie spadać i w tych latach może wynieść już tylko1,2-1,3mld

Halman

2023-03-22, 21:54
Anorchis,
święte słowa: wg moich wyliczeń hindusi przeskoczą chinoli jeszcze pod koniec tej dekady..

Geraldinio

2023-03-22, 22:02
Anorchis napisał/a:

Nie dokładnie tak jest, paradoksalnie Chiny weszły w kryzys demograficzny, wieloletnia polityka „jednego dziecka” odbija się czkawką. To jest zmniejszanie kolejnego pokolenia o pół. A kraj o takim statusie i mający za sąsiada i konkurenta żeby myśleć o rozwoju musi mieć kim pracować. Kraj gównem płynący opie**oli ich w ciągu kilku lat osiągając 2 mld ok. 2070. A liczba Chińczyków od dawna będzie spadać i w tych latach może wynieść już tylko1,2-1,3mld



Oczywiście masz w 100% rację, po prostu chciałem byś zabawny, a wyszło jak zwykle :D
A na poważnie, jakoś nie martwi mnie ich kryzys demograficzno-gospodarczy, a z dwojga złego, chyba jednak wolę współpracować z Hindusem, niż Chińczykiem, ale to opinia oparta na moich osobistych doświadczeniach, więc może być nieobiektywna.

Devill11

2023-03-22, 22:06
Wątpię aby taki kraj jak Chiny dokładnie nie przeanalizowały dalszych konsekwencji płynących z takich działań o jakich wspomniałeś w perspektywie upływających lat to musi mieć korzystne znaczenie dla państwa.

sunnywing

2023-03-22, 22:25
JanJankowski napisał/a:

Ta gowniara powinna dostać chłostę. 100 batów nagoly tyłek


Tak, a Ty byś zajadał popcorn w 1 rzędzie



:roll:

martika

2023-03-22, 22:38
Młoda jest pomysłowa nie to co mój starszy brat jak przynieśli mnie ze szpitala to się poryczał i tylko zapytał, po co przynieśliście tego bachora do domu :)

dżonyłojlker

2023-03-22, 22:45
Halman, bądź tak miły i wrzuć w komentarzu oryginał w całości.

dupppppp

2023-03-23, 01:42
Halman napisał/a:

,
święte słowa: wg moich wyliczeń hindusi przeskoczą chinoli jeszcze pod koniec tej dekady..



xD, przecież hindusi przeskoczyli chinoli w zeszłym roku xD

Siarek94

2023-03-23, 04:37
Halman napisał/a:

,
święte słowa: wg moich wyliczeń hindusi przeskoczą chinoli jeszcze pod koniec tej dekady..



Ciekawe te twoje wyliczenia

Geraldinio

2023-03-23, 07:08
dupppppp napisał/a:

xD, przecież hindusi przeskoczyli chinoli w zeszłym roku xD




tak mówi Wiki: https://pl.wikipedia.org/wiki/Indie
Czytałem też niedawno artykuł, że nieznacznie prześcignęli Chiny, ale nie mogę (albo nie chce mi się) go znaleźć. Co prawda to państwo na gównie płynące, ale jednak demokracja i kapitalizm, a klasyczny Rajesh na helpdesku ogarnia ;)

parapsychol

2023-03-23, 08:28
spozniona aborcja po chinsku ;)

vladpalovnick

2023-03-23, 08:47
_Yarko_ napisał/a:

Gdyby nie kamera małej zabójczyni uszłoby na sucho.



Gówniakowi niestety nic nie jest.

cesarz1982

2023-03-23, 09:56
JanJankowski napisał/a:

Ta gowniara powinna dostać chłostę. 100 batów nagoly tyłek



Jaki to jest "nagoły" tyłek.