18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tadeusz Błażusiak - Taddy on The Movie

Debal • 2013-11-29, 16:07
Pięciokrotny mistrz i wicemistrz świata w zawodach Enduro cross i innych najtrudniejszych zawodów na świecie.Niestety w Polsce mało osób wie,że mamy tak utalentowanego Polaka.



Bila

2013-11-30, 13:28
Czemu oni (ci wszyscy miszczowie) muszą nosić takie ch*jowe czapki i pedalskie fryzury.

Nikkoo

2013-11-30, 13:29
Były juz kilka razy zawody w Łodzi w Atlas arenie i Taddy wygrał :D

qbcki

2013-11-30, 13:53
Mało osób wie, ale za to dużo osób zna skład reprezentacji w PN i podziwia ich kunszt, płacąc krocie w podatkach, żeby im się dobrze żyło! <mój kraj taki piękny! :*>

PanAndrzej

2013-11-30, 16:27
Za co Kniejas dostał ostrzeżenie, do ch*ja wafla?

tranzystor

2013-11-30, 16:40
Debal napisał/a:

i innych najtrudniejszych zawodów na świecie.




Znaczy jakich, bo dla różnych ludzie różne rzeczy są łatwe lub trudne.

Debal napisał/a:


Niestety w Polsce mało osób wie,że mamy tak utalentowanego Polaka.


Musiałeś z tym patosem zaj***ć. Nie każdy się interesuje sportami motorowymi. Może i mamy np jakiegoś światowego mistrza w bierki i ja nie znam jego nazwiska, bo się tą dziedziną poprostu nie interesuje. Nie potrafisz zrozumieć?

nms007

2013-11-30, 18:43
15 grudnia 2013 w Łódzkiej Atlas Arenie odbędą się Mistrzostwa Świata w SE, tak więc będzie można podziwiać Tadka na żywo!

wiedźma1980

2013-11-30, 19:41
Oczywiście, że piwo dla Tedda :) Ale nie tylko dla niego. Mamy wielu utalentowanych Polaków i w enduro i w trialu. Boguś Sięk, Rafał Luberda - im też należy się duży szacun za to, co robią. Obaj mają na swoim koncie całą masę tytułów Mistrza. A ten ostatni przyczynia się do tego, żeby wyszkolić odpowiednio kolejne pokolenie :)