18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tacy ludzie wybrali Bidena

mygyry • 2021-03-22, 16:57
Po takiej akcji szybciutko bym zmieniał plakat w ogródku i kupił broń..


St...........on

2021-03-22, 20:51
Cenzurator2000 napisał/a:

Dlatego czarnych trzeba wytępić jak szczury w magazynach na całym świecie. Do Afryki wpuścić białych farmerów, zbudować im infrastrukturę, doprowadzić wodę oraz inne niezbędne elementy do uprawy roli i cyk, Afryka karmi Europę a w miejsce farm w Europie postawić fabryki. Od 1960 roku utopiono w Afrykę równowartość 8 planów Marshalla i co ? i gówno. Dalej żyją w lepiankach z gówna i tańczą naokoło ogniska odprawiając jakieś rytuały.



Co to to nie! Odesłać i zostawić samym sobie, żadnych fabryk i innych ch*jów mójów w Afryce.- Róznica jest taka, że jakbyś doprowadził swój plan do życia, to ty byłbys postawiony na równi z Hitlerem, Stalinem i Husseinem, a ja okrzykniety rasistą (tak jak trump zeswoim murem, który .... murem nie jest :amused: ) i za rok już nikt by o mnie nie pamietał ;)

Noside napisał/a:

Pięknie popatrzeć, jak się dajecie szczuć jeden na drugiego. Jak ktoś spuści psa ze smyczy i zaczniecie się napie**alać z psem, to jesteście temu psu równi. A właściciel się świetnie bawi i korzysta.





Noside napisał/a:

Pięknie popatrzeć, jak się dajecie szczuć jeden na drugiego. Jak ktoś spuści psa ze smyczy i zaczniecie się napie**alać z psem, to jesteście temu psu równi. A właściciel się świetnie bawi i korzysta.



Najgorsze ,że dopuścili zydów do władzy w Polsce, a ci żydzi to właśnie właściciele :amused:

Ce...........00

2021-03-22, 20:57
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Co to to nie! Odesłać i zostawić samym sobie, żadnych fabryk i innych ch*jów mójów w Afryce.- Róznica jest taka, że jakbyś doprowadził swój plan do życia, to ty byłbys postawiony na równi z Hitlerem, Stalinem i Husseinem, a ja okrzykniety rasistą (tak jak trump zeswoim murem, który .... murem nie jest ) i za rok już nikt by o mnie nie pamietał
Najgorsze ,że dopuścili zydów do władzy w Polsce, a ci żydzi to właśnie właściciele



Chodziło mi o to aby wszystkie farmy przenieść do Afryki, a w Europie zamienić je na fabryki.

St...........on

2021-03-22, 20:57
Ameryka imploduje, to nie uniknione! przepaść pomiedzy ich ego a inteligencją jest niewyobrażalna. Hamburgery to właśnie takie bydło pasące się fastfoodami, zarządzane przez amerykańskich żydów. Tam w polityce tak jak u nas 3 generacje w tył to czyści żydzi, nasi pozmieniali przynajmniej nazwiska (przynajmniej niektórzy) w ramach naturalizacji w latach 60', w stanach się nie pie**olą Blumsteiny, Spielbergi, Zuckerbergi i inne pejsate.

StereoTyp

2021-03-22, 21:10
W Stanach jedna i druga strona jest popie**olona.
Po jednej stronie spotkasz lewaka, co Cię zjedzie, bo jesteś zbyt biały i źle złożyłeś zdanie mówiąc do murzyna.
A po drugiej stronie spotkasz prawaka, który jak usłyszy że masz inny akcent lub mówisz w innym języku, to Ci powie że masz wypie**alać, bo on się tu urodził i jest bardziej amerykański od Ciebie, pomijając fakt że rodzina jego ojca jest ze Szkocji a rodzina matki z Rosji i jedzie swoim SUVem Hondą lub inną Toyotą na zakupy aby kupić tylko to co Ameryka wyprodukowała.
Poj***ne czasy, poj***ni ludzie.

mam_racje

2021-03-22, 21:28
Są murzyny i Murzyni, nie kolor skóry tylko to co w głowie ma znaczenie:



ar...........up

2021-03-22, 22:04
Cenzurator2000 napisał/a:

Dlatego czarnych trzeba wytępić jak szczury w magazynach na całym świecie. Do Afryki wpuścić białych farmerów, zbudować im infrastrukturę, doprowadzić wodę oraz inne niezbędne elementy do uprawy roli i cyk, Afryka karmi Europę a w miejsce farm w Europie postawić fabryki. Od 1960 roku utopiono w Afrykę równowartość 8 planów Marshalla i co ? i gówno. Dalej żyją w lepiankach z gówna i tańczą naokoło ogniska odprawiając jakieś rytuały.



W takiej cywilizowanej Polsce co czwarty mieszkaniec bierze udział w durnych rytuałach co niedzielę, a jeśli chce to i codziennie. Nie że bronię czarnych, mam wyj***ne na poprawność polityczną w ogóle. I tą z lewa, i tą z prawa.

AN...........or

2021-03-22, 22:08
mam nadzieję że Biden zacznie pedalić dzieci w przedszkolach, żeby spedaliło ich nację do reszty, pedalstwo ich zniszczy wszystkich ostatecznie

ar...........up

2021-03-22, 22:10
mam_racje napisał/a:

Są murzyny i Murzyni, nie kolor skóry tylko to co w głowie ma znaczenie:



Dokładnie. murzyn to stan umysłu. W Polsce murzyny znani są jako Janusze i Sebixy, ale to ten sam sort.

Psilocke

2021-03-22, 22:36
Tak bo to całe blm to pewnie czarna patologia wymyśliła.
murzyny, które tylko łapę po zasiłek i cudzą własność wyciągają nagle się skrzyknęli i utworzyli jakiś ruch.
W USA gdzie murzyn, murzynowi murzynem.
W USA gdzie czarny, czarnego za paczkę fajek odstrzeli.

Prędzej moja łopata w garażu zakwitnie niż uwierzę, że czarni to wymyślili.
Komuś jest to na rękę a że głupimi łatwiej jest sterować to fakt niepodważalny, może nawet autentyczny.

To marionetki na czyimś sznurku i nawet w swej głupocie nie są w stanie tego dostrzec.

StereoTyp

2021-03-22, 22:45
Psilocke napisał/a:

Tak bo to całe blm to pewnie czarna patologia wymyśliła.
murzyny, które tylko łapę po zasiłek i cudzą własność wyciągają nagle się skrzyknęli i utworzyli jakiś ruch.
W USA gdzie murzyn, murzynowi murzynem.
W USA gdzie czarny, czarnego za paczkę fajek odstrzeli.
Prędzej moja łopata w garażu zakwitnie niż uwierzę, że czarni to wymyślili.
Komuś jest to na rękę a że głupimi łatwiej jest sterować to fakt niepodważalny, może nawet autentyczny.
To marionetki na czyimś sznurku i nawet w swej głupocie nie są w stanie tego dostrzec.



Ruch BLM był od dawna i kiedyś to może działało na jakichś wartościowych zasadach - teraz to zostało "pobudzone" jako gówno, które miało zdestabilizować Państwo w celu odciągnięcia Trumpa od władzy.
To, że biały udusił czarnego, to było wielu ludziom na rękę.

ar...........up

2021-03-22, 23:07
StereoTyp napisał/a:

Ruch BLM był od dawna i kiedyś to może działało na jakichś wartościowych zasadach - teraz to zostało "pobudzone" jako gówno, które miało zdestabilizować Państwo w celu odciągnięcia Trumpa od władzy.
To, że biały udusił czarnego, to było wielu ludziom na rękę.



Nie pierwszy raz ktoś zabił czarnego ale stało się to w czasie lockdownu i globalnej paniki. Dlatego tak wielu wyszło na ulice. Bo wreszcie mogli wyjść z domu! Nie, żeby protestować przeciw rasizmowi ale wyrazić swoje wk***ienie na tą pie**oloną histerię. W politycznie poprawnej sprawie nie ma ryzyka, że policja spałuje za nienoszenie maski.

Cloverface

2021-03-22, 23:55
Cenzurator2000 napisał/a:

Dlatego czarnych trzeba wytępić jak szczury w magazynach na całym świecie. Do Afryki wpuścić białych farmerów, zbudować im infrastrukturę, doprowadzić wodę oraz inne niezbędne elementy do uprawy roli i cyk, Afryka karmi Europę a w miejsce farm w Europie postawić fabryki. Od 1960 roku utopiono w Afrykę równowartość 8 planów Marshalla i co ? i gówno. Dalej żyją w lepiankach z gówna i tańczą naokoło ogniska odprawiając jakieś rytuały.



Dobra, dobra, a z czego policja będzie brała hajs w usa jak nie ma przestępców? Gdzie będzie się socjale, zapomogi i programy reedukacyjne wpierniczać? Czarni im są teraz bardziej potrzebni niż przy zbiorze bawełny. Tworzenie bezrobocia, socjalu, przestępczości buduje niepokój i daje prace tym którzy nie chcieli się z nimi użerać. Ja się pytam tylko gdzie Ci rasiści co biją tych murzynów, gdzie? bo mogli by się juz zjawić

Vinyl

2021-03-23, 03:34
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Ameryka imploduje, to nie uniknione! przepaść pomiedzy ich ego a inteligencją jest niewyobrażalna. Hamburgery to właśnie takie bydło pasące się fastfoodami, zarządzane przez amerykańskich żydów. Tam w polityce tak jak u nas 3 generacje w tył to czyści żydzi, nasi pozmieniali przynajmniej nazwiska (przynajmniej niektórzy) w ramach naturalizacji w latach 60', w stanach się nie pie**olą Blumsteiny, Spielbergi, Zuckerbergi i inne pejsate.



Prawda Żydzi ostatni dzwonek na ocalenie Ameryki przegapili bratają c się z Chińczykami

Że szczerej chciwości wyj***li całą produkcję a teraz się dziwią że piramida piramidy nie pomaga na utrzymanie systemu w ryzach

Zydoglobalisci zapomnieli tylko że nawet z tymi majątkami trzeba fizycznie żyć gdzie s na planecie

Na razie wymyślili covid i czarnych więc mają trochę czasu na załatanie systemu ale jak chińczyki szybciej się pozbierają do walki niz pokazuja szacunki to te sztaby złota będą mogli se powkladac w chude żydowskie dupy

konradkonradkonrad

2021-03-23, 07:17
ale jak to przecież rasizm działa tylko w jedną stronę :lol: