18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Tachion

Zolc • 2014-03-23, 21:22
Barman: Co podać?

Wchodzi tachion do baru. :lol:




spoiler

spiepszaj_dzbanie

2014-03-23, 21:28
JedenStrzał napisał/a:

Gdybyś był tachionem


I nasrałbym ci na głowę, to byłbyś uj***ny gównem zanim zdjąłbym gacie.

Zolc

2014-03-23, 21:29
turlaj_dropsa_ napisał/a:

Jestes pie**olniety jak tachion



Zazdrościsz mi bo ja potrafiłem wymyślić własny i oryginalny dowcip a Ty nie. :-P

przeme13

2014-03-23, 21:33
chyba ci się kolego coś pomyliło w tym tłumaczeniu :) Powinno być, że wyj***łbyś komuś i dopiero po chwili by zobaczył że to robisz. Myśl logicznie

Zolc

2014-03-23, 21:47
przeme13 napisał/a:

chyba ci się kolego coś pomyliło w tym tłumaczeniu :) Powinno być, że wyj***łbyś komuś i dopiero po chwili by zobaczył że to robisz. Myśl logicznie



W przypadku tachionów najpierw jest skutek a potem przyczyna.

Gdybyś był tachionem to najpierw byś zobaczył jak jakiś jednostrzałowiec leży na ziemi a potem byś mu wyj***ł.

Bo one z tego co wiem cofają się w czasie.

Jak byś mu wyj***ł o potem zobaczył, że to robisz to nie miało by sensu, bo skoro tachion i tak porusza się z prędkością nadświetlną to zobaczył bo to niezależnie od prędkości z jaką się porusza.

No bo idąc tym tokiem to sytuacje można by odwrócić i wtedy najpierw byś zobaczył, że komuś wyjebiesz a potem byś to zrobił. I to powinno się stać poruszając się w przyszłość, nie tak jak tachion w przeszłość. Trochę to zawiłe ale myślę, że chyba rozumiesz o co mi chodzi. ;-)



obersturmbannführer napisał/a:

tak czy siak h*jowe...



Nie ma problemu wymyśl lepsze, powtarzam wymyśl, a nie skopiuj. Jeśli byś dostał więcej piw ode mnie wtedy mógłbym się zgodzić, że kawał jest ch*jowy. :idzwch*j:

syngaja

2020-09-12, 14:52
Czy jeśli byś pierdnął z prędkością tachionu? To najpierw by zaśmierdziało, a dopiero później byłoby słychać. Tak jak błyskawice?