18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tabloid w Ugandzie publikuje nazwiska 200 homoseksualistów

Garrone • 2014-02-25, 18:04
W poniedziałek prezydent Ugandy podpisał ustawę zaostrzającą kary za homoseksualizm. Na jej mocy „recydywistom" grozi nawet dożywocie. Z okazji podpisania dokumentu tamtejszy tabloid „Red Pepper” umieścił we wtorkowym numerze listę 200 „topowych” homoseksualistów Ugandy, chwaląc się, że ujawnia ich tożsamość przed całym krajem.



Część wymienionych w spisie osób nigdy nie ujawniała swojej orientacji seksualnej. Na liście znalazły się m.in. dane popularnego w Ugandzie rapera oraz katolickiego księdza. Pepe Julian Onziema, aktywista ugandyjskiej społeczności LGBT, który również został wymieniony w zestawieniu, ostrzega, że nowe prawo może zachęcić nietolerancyjne osoby do jawnego prześladowania

W październiku 2010 roku „Rolling Stone”, inny, nieistniejący już ugandyjski tabloid, opublikował podobną listę, podając adresy wymienionych osób i wzywając czytelników do „powieszenia ich”.

Nóż

2014-02-27, 07:45
Niech robią w domu co chcą, tylko niech się z tym nie afiszu- ...o, właśnie to pośrednio zrobili. Jaki ładny zbieg okoliczności. No cóż. Wy byście nawet do Iranu czy innego Syriafganistanu pojechali, byle tylko móc gejom wpie**olić. Bo pewnie, tacy ciapaci, pazerni politycy czy cyganie robiący burdel w darmowych mieszkaniach to jest trochę problem, ale gdzie im tam do pedałów! Przecież równe prawa im nie wystarczą i za rok każdy hetero będzie miał obowiązek dać się zgwałcić trzy razy dziennie.

DiamondBack

2014-02-27, 09:21
Tak to pchają się by było o nich głośno więc niech nie narzekają teraz.

dupeczki

2014-02-27, 09:36
Ehhh nawet jakaś tam Uganda jest bardziej prawicowa od całej europy....

Zarammoth

2014-02-27, 11:06
Tak to jazda po ruskich i murzynach, że to debile, tępaki, chamy i zwierzęta. Ale jak tępią pedałów to od razu stają się wzorem. Ja pie**ole... :D

sidian

2014-02-27, 18:33
A myślałem, że nawet do najtępszych łbów to przemówi. Pokaże, dokąd prowadzi propaganda antygejowska. Do wyroków więzienia za coś, co dla logicznie myślącego człowieka, przestępstwem po prostu być nie może. Co jest złego w tym, że dwóch kolesi albo dwie laski, które akurat czują pociąg do swojej płci, postanowi że pogmerają sobie w różnych otworach. Kto na tym cierpi? Kto jest poszkodowany? Gdzie jest krzywda?

Ale nie, widzę że debile pokroju santaxla czy szrona zostali w jakiś magiczny sposób zaimpregnowani, intelekt się ich nie ima i spływa jak po kaczce. Żal mi was prawie tak samo bardzo, jak żal mi biedaków w Ugandzie, których będą wsadzać do pierdla na dożywocie, bo mieli czelność urodzić się inni. Jeśli to jest wasz wymarzony ustrój, to macie cholernego pecha - mogliście się urodzić 90 lat temu za zachodnią granicą. Zrobilibyście szaloną karierę w NSDAP a potem kto wie, może SS?