18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ta zniewaga krwi wymaga !!!

m4teusz • 2013-03-15, 22:22
Dorwać gnoja i zdezintegrowac !!!


Sacree

2013-03-16, 08:15
Ja tam popieram wszystkich tych których uraził komentarz tego pajaca z joe.
Świadczy to o Was w zasadzie dobrze bo pokazuje że cześć społeczeństwa Sadistic ,
jest w pewnym sensie honorowa ( honor w dzisiejszych czasach to naprawdę rzadka rzecz) i bronicie dobrego imienia "naszego" portalu :) Tak trzymajcie, a na tych zdrajców od nas to nie zwracajcie uwagi bo nie są jej godnej w najmniejszym stopniu :-x

gklkdp

2013-03-16, 08:22
pacyfista napisał/a:

W zasadzie trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i się zgodzić. 90% użytkowników tej strony to debile.



a za to 100% użytkowników joe

swietlik

2013-03-16, 08:37

AmcieK.

2013-03-16, 09:17
Anaheima możeta znaleźć na kilku forach o tematyce ciężarówek :E taki cwaniaczek z niego wszystko wie najlepiej.

Zl...........ny

2013-03-16, 09:24
A co źle powiedział? Porównajcie poziom wypowiedzi na obu portalach, tutaj bydłu często kompletnie puszczają hamulce.

Włodzimierz

2013-03-16, 09:30
@AmcieK, ale powiedz mi, jak można dać dziecku na imie Amadeusz?

głodny_toster

2013-03-16, 09:30
daniok91 napisał/a:

Ja jestem studentem i żyje za własne pieniądze i przeglądam ten portal czasem . A po za tym ch*j Ci do tego, kto za co żyję. Masz jakieś kompleksy to wypie**alaj do psychologa, a nie będziesz się tu żalił.

Po za tym możesz dostawać hajs od rodziców i być pie**olonym noszącym się egoistą, albo tego hajsu nie mieć i być dokładnie równie popie**olonym noszącym się egoistą, który wk***ia się, że komuś lepiej wyszło



Widzę, że prawda w oczy kole :roll:

golip

2013-03-16, 09:37
daniok91 napisał/a:

Ja jestem studentem i żyje za własne pieniądze i przeglądam ten portal czasem . A po za tym ch*j Ci do tego, kto za co żyję. Masz jakieś kompleksy to wypie**alaj do psychologa, a nie będziesz się tu żalił.

Po za tym możesz dostawać hajs od rodziców i być pie**olonym noszącym się egoistą, albo tego hajsu nie mieć i być dokładnie równie popie**olonym noszącym się egoistą, który wk***ia się, że komuś lepiej wyszło



Jak k***a nie umiesz przeklinać to k***a tego nie rób. Od tych gwiazdek można dostać padaczki (jeżeli widzisz same gwiazdki przy przekleństwach to sobie wyłącz cenzurę w edycji profilu).

skinskin

2013-03-16, 09:51
niecierpie joemonster'a. na Sadolu duzo jest szowinistycznych dow***ów itd, jednak nie potrafie tego wyjasnic, wogole mnie nie rażą, a wrecz sama je pozniej sprzedaje. na joe natomiast ciaaaaagle wstawia sie jakies galerie z piersiami i polnagimi kobietami zachowujac przy tym irracjonalna poprawnosc <nagosc, erotyka- tak, zarty o glupich kurach domowych i kur**ach- nie) . moze chodzi o to, ze tutaj jest to dobry, naturalny i szczery humor <obojetnie jak chamski by nie byl> a tam czuje, ze admini probuja podlizac sie odbiorcom, a tego nieznosze.

awatarjaremy

2013-03-16, 09:54
uch, mocne. prawie się popłakałem, tak mi się przykro zrobiło :emo:

T0B1

2013-03-16, 10:00
Przytoczę tu stare, ale jak najbardziej pasujące przysłowie: "Chwalą nas, wy mnie a ja was". Jeśli uważacie, że ta strona jest wolna od plebsiarni, debili i wyrzutków społecznych, którym jak się nie da łopaty to można spalić i żadnej straty nie będzie... to ja nie wiem po ch*j te wjazdy na TVN, media itp., że niby próbują nas zaślepić skoro sami jesteście zaślepieni powtarzając te same slogany.

transistor152

2013-03-16, 10:14
Nie wiem o co ten ból dupy. Jeden przychlast coś napisał i od razu najazd na cały portal. Ja tam wchodzę i na sadola i na jm, i obydwie strony mają swoje plusy i minusy.

dyfer080

2013-03-16, 10:48
Taki ynteligeny a nawet podpisać się poprawnie nie potrafi . Pisze się Alzheimer a nie Anaheim .

MadDave

2013-03-16, 11:03
Druga sprawa , ich forum jest opanowane przez kucykowych fanatyków , furry zboczeńców i inne społeczne łajzy , po tym jak regularnie dostawałem warny za komentarze i konieczność płacenia za przeglądanie tych głupot dałem sobie z tym spokój .
Z tego co czytam odnoszę wrażenie że portal ten jest skierowany do pracowników biurowych ( częste zwroty - gdy twoja koleżanka zza biurka , umilić czas w biurze , koledzy z biura itp.)- czyli ludzi nie potrafiących się odnaleźć w innej roli życiowej , marzących o amerykańskim systemie życia , gardzących rasizmem wręcz kompulsywnym doszukiwaniem się treści erotycznych w czym się da , - tutaj nie chodzi o trywialne szukanie ku*asów tylko o nudną pseudośmieszną erotykę .
Pamiętam jak kiedyś było zdjęcie jakiegoś trupa zawiniętego na barierce - swego czasu pojawiło się nawet na hardzie (bez eha ) , to natychmiast wybuchła dyskusja że to jest fejk , że to musi być fejk , bo jaki psychol by to jeszcze fotografował ... tak jakby nie mogli się pogodzić z całym majestatem okrucieństwa i cierpienia na świecie .

Reasumując moją wypowiedź - użytkownicy joe to banda rozpieszczonych lamusów .

golonko

2013-03-16, 11:34
j***ć frajera z jołmonstera!