18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W pokerze może wydarzyć się wszystko ;)

Za...........em • 2012-07-20, 16:55


Kiedyś widziałem na Sadolu ciekawe rozdanie pokera i mi się przypomniało takie cuś, długo tego szukałem.
Ten filmik mnie rozpie**ala. Samo rozdanie ciekawe, ale i tak najlepszy komentarz :mrgreen: " Jeżuszz Mariioooo, Jeżusssz Mariioooo pikale!"

Fannadill

2012-07-21, 02:28
@up
Jeżeli kolor by nie wszedł, tylko na river by przyszło tak jak mówisz karo, to byłby podział puli. Po 50%. Myślę że już wiesz o co chodzi :D

takija

2012-07-21, 07:58
wole makao jednak...

manieeek

2012-07-21, 08:51
Heh widziałem na jakiemś turnieju identyczne rozdanie, też double rockets i win na kolor ;]

Miki6830

2012-07-21, 16:55
k***a mać jakie emocje

patgaw

2012-07-22, 00:09
S.O.A.D. napisał/a:

@demonkuba16, @MichasQ, @cornishon69

W przypadku "remisu" czyli takiej samej figury w kartach (para, trójka, itd.) liczy się kolejna możliwa do uzbierania figura. Czyli: jeśli obaj mieli po parze asów, to gra toczyła się o to, żeby któryś z nich miał kolejną figurę, która dodatkowo będzie lepsza od figury oponenta. A że wyszły 4 piki, to facet z asem pik miał kolor. I wygrał.




nie no ziomek nie tlumacz innym jak sam ni wiesz o czym mowisz.
w przypadku takiego samego ukladu, typu para czy trojka jest jeszcze kicker.
A kolor to jest kolor i jak masz pare to nie masz koloru i odwrotnie.



dla pocieszenia wam powiem ze ostatnio gralem, jeden z graczy juz mial malego stacka wiec od paru rozdan wchodzi all-in przed flopem, w koncu trafiam KK wiec calluje go, on ma A10s i trafil Royal Flusha :D

golip

2012-07-22, 11:09
patgaw napisał/a:

malego stacka wiec od paru rozdan wchodzi all-in przed flopem, w koncu trafiam KK wiec calluje go, on ma A10s i trafil Royal Flusha



Bo nasz język ojczysty jest taki trudny, że musisz spolszczać angielskie zwroty? k***a "calluje" go? Jesteś jakiś upośledzony czy w pokera grałeś tylko w necie i nawet nie znasz polskich określeń? Pomogę Ci i przetłumaczę na normalny język:
"jeden z graczy już miał mało żetonów więc od paru rozdań wchodzi za wszystko przed flopem, w końcu trafiam K/K wiec sprawdzam go, on ma A/10 i trafił pokera"
Nie wspominając o tym, że nie używasz polskich znaków pokemonie.

Lumpy1

2012-07-22, 18:53
golip napisał/a:



Bo nasz język ojczysty jest taki trudny, że musisz spolszczać angielskie zwroty? k***a "calluje" go? Jesteś jakiś upośledzony czy w pokera grałeś tylko w necie i nawet nie znasz polskich określeń? Pomogę Ci i przetłumaczę na normalny język:
"jeden z graczy już miał mało żetonów więc od paru rozdań wchodzi za wszystko przed flopem, w końcu trafiam K/K wiec sprawdzam go, on ma A/10 i trafił pokera"
Nie wspominając o tym, że nie używasz polskich znaków pokemonie.



pajacu to jest ogólno światowy język pokerowy który wywodzi się z Texasu. jak ma inaczej powiedzieć flop?? i dlaczego nie napisałeś co to jest AT"s"?? Normalnie to bym opisał to tak:
villain z shorta stealował z oop po raz kolejny Ja trafiając cowboye liczę na ship z donkiem który niestety trafia Royala po lucky riverze. jeśli faza rebuy biore podwójnego i czekam spokojnie na fisha.
Pozdro od Hazardzisty kolego

S.O.A.D.

2012-07-23, 01:01
zlituj się. przecież to jest bełkot, nikt tak nie mówi w kasynie -.- i nie mówię o Polskich kasynach. przeświadczenie o twoim pokładzie głupoty biorę z zwiedzania Vegas. nigdzie, w żadnym kasynie, nie usłyszałem połowy z tych twoich "światowych" zwrotów.

wiesz choćby co znaczy słowo villain? bo mam wrażenie, że nie. villain to przeciwnik bohatera w komiksach, filmach, etc. tłumacząc dosłownie - opryszek, zbój. już widzę jak do oponenta mówisz "ty zbóju, ty opryszku, nie wchodź cały" (gra słowna z "all in")

hazardzista? jasne, zapie**alam w to uwierzyć.

golip

2012-07-23, 09:42
@Lumpy1
Albo mówisz po angielsku albo po polsku. Taka mieszanką można się posługiwać wśród znajomych a nie na forum. Ale czego się można spodziewać od kogoś kto uzależnił się od gry w karty :roll: .