18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ubogacenie kulturowe

Antypolak666 • 2023-07-26, 15:54
Przez cebulowego knura.
Najpierw wtargnięcie z nożem na stację benzynową, potem atak paskiem od spodni na policjantów. Jest nawet strzelanie na wiwat.

Różne prawackie przestraszone smrodki dwoją się tu i troją żeby wyszukać coś takiego od naszych sąsiadów, walą prawackie klikbajty a to że Szwecji już nie ma a to inny kraj się skończył a tu proszę.

W polskim ZOO mamy takich akcji pod korek, wystarczy włączyć wiadomości.
W tym coraz więcej z użyciem broni palnej.


SzczerbatyKoń

2023-07-27, 00:28
Mam nadzieje ze autor posta dostanie od matki na święta krzesło i sznur

MarekB1981

2023-07-27, 00:45
Z autopsji wiemy ze ponad 90% przypadków takich zachowań pochodzi z dużych miast. Na szczęście większość patoli wyjechało po wejsciu do ue, a idużo z nich się dorobiło więc są już grzeczni.

0dbytBiskupa

2023-07-27, 01:12
Autor napisał/a:

W nosie mam klikbajty, ten osobnik notorycznie obraża potomków ludzi, którzy przelewali krew za ten Kraj tylko po to, abyśmy nie zatracili tego co najcenniejsze m.in. naszej tożsamości. Jest typem, który sra we własne gniazdo, bo nawet jeśli nie jest naszej narodowości, to utrzymuje się być może z pracy, którą ten Kraj mu oferuje. Więc egzystuje; być może na nędznym poziomie stąd tyle wrogości i nienawiści do wszystkiego co polskie.

„Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem – staje się jedynie zbiorem ludzi, czasowo zajmujących dane terytorium”
Być może jest trollem, który nie zdaje sobie sprawy ze swojej ogromnej ułomności.


Przestań się tak srać z tym nadętym pseudopatriotyzmem bo aż mdło się robi. Koleś wskazuje na patologię, a ty pie**olisz, że "sra we własne gniazdo"??? Noż k***a, to lepiej udawać, że nic się nie dzieje i jesteśmy w 100% narodem szlachetnych i honorowych bohaterów? W dekiel się jebnij i wyjdź z tej piwnicy. Sam nie wiesz jak ten kraj wygląda bo go rzadko oglądasz ale w internecie to jesteś k***a, wielki Polak Patriota!

O problemach należy mówić, tu w Polsce, we własnym gronie, bo dyskusja jest pierwszym krokiem do ich rozwiązania. Co innego, za granicą. Jak Anglikowi czy Holendrowi mówisz, że Polacy to patusy to wtedy jest to sranie we własne gniazdo.

motylekwbrzuchu napisał/a:

No właśnie to jest dziwne. Jest tu inny antypolski odpad, który jak policzyłem tylko w jednym temacie użył dwa razy wypie**alaj, raz sp***alaj i dodatkowo nazwał jeszcze kogoś cwe*em. Kto inny za samo to już miałby zablokowane konto, a on nic. Ostrzeżenia za to dostają osoby które mu odpowiedzą


O, tak! Bo cały sadol to spisek żydowski jest, nie inaczej. :D

uFo125

2023-07-27, 08:24
Antypolak666 napisał/a:

Przez cebulowego knura.
Najpierw wtargnięcie z nożem na stację benzynową, potem atak paskiem od spodni na policjantów. Jest nawet strzelanie na wiwat.
Różne prawackie przestraszone smrodki dwoją się tu i troją żeby wyszukać coś takiego od naszych sąsiadów, walą prawackie klikbajty a to że Szwecji już nie ma a to inny kraj się skończył a tu proszę.
W polskim ZOO mamy takich akcji pod korek, wystarczy włączyć wiadomości.
W tym coraz więcej z użyciem broni palnej.



Miękka faja z ciebie jest nawet do piet nie dorastasz wiecznie nam panującemu Testovironowi JEABNY CEBULACZKU




dżonyłojlker

2023-07-27, 12:02
0dbytBiskupa napisał/a:

O, tak! Bo cały sadol to spisek żydowski jest, nie inaczej.



To właśnie o tobie było, odbycie. Nikt inny nie może sobie pozwolić na takie wyzwiska. Nad innymi nie jest roztaczany parasol ochronny.

0dbytBiskupa

2023-07-27, 12:29
motylekwbrzuchu napisał/a:

To właśnie o tobie było, odbycie. Nikt inny nie może sobie pozwolić na takie wyzwiska. Nad innymi nie jest roztaczany parasol ochronny.


To bardzo ciekawe, bo o żadną ochronę nie prosiłem. Ale ty oczywiście wiesz lepiej, że to spisek! :D

A swoją drogą, dupa cię boli, że na sadolu siedzą ludzie o odmiennych poglądach? Wolałbyś żeby tu był zamknięty klub myślących identycznie frustratów, rasistów i ukrofobów? No, przykro mi, to sadol, ty też musisz cierpieć. Jeśli to takie bolesne, to słaby jesteś, tutaj dupę trzeba mieć twardą.

dżonyłojlker

2023-07-27, 12:53
0dbytBiskupa napisał/a:

To bardzo ciekawe, bo o żadną ochronę nie prosiłem. Ale ty oczywiście wiesz lepiej, że to spisek!
A swoją drogą, dupa cię boli, że na sadolu siedzą ludzie o odmiennych poglądach? Wolałbyś żeby tu był zamknięty klub myślących identycznie frustratów, rasistów i ukrofobów? No, przykro mi, to sadol, ty też musisz cierpieć. Jeśli to takie bolesne, to słaby jesteś, tutaj dupę trzeba mieć twardą.



Skoro nie wiesz po co cię tu trzymają, to oznacz, że niczym się nie różnisz od przeciętnego sadolowego ułomka. Za gówniaka też byłem takim przychlastem jakim ty jesteś teraz. Nie wiem ile ty masz lat, ale jeśli tyle co podajesz w profilu, to raczej już nie zmądrzejesz :roll:

OliverSucks

2023-07-27, 15:26
W ogóle co to jest za komuszy cwe*, weź typie wypie**alaj

ErwinR

2023-07-27, 15:59
lewe debile nawet nie potrafia porządnie zbaitowac... temat zalozony zeby wk***ic sluszna strone, a najwiecej bolu dupy maja te cwiercinteligentne lewusy xD xD xD

mazga50

2023-07-27, 16:34
Autor napisał/a:

Jak tak ci przeszkadzają Polacy i Polska, to czego tu szukasz? Dziury w całym?
To, że są takie marginalne przypadki w Kraju, to każdy świadomy obywatel o tym wie, co nie oznacza, że mamy sobie serwować dodatkowe atrakcje palancie! Jesteś tu od roku, domyślam się skąd cię tu przywiało...
Jedna akcja z bronią palną, sfrustrowanego kretyna, który został odrzucony przez kobietę nie może rzutować na całą społeczność. Nie pie**ol, że mamy takich atrakcji pod korek jak na zachodzie, bo nie mamy. Choć pewnie każda antypolska gnida tego by sobie życzyła.
Ha tfu!



Czego wymagasz od tego młotka? Z takim gównem moralnym nie wchodzi się w interakcje. Od kiedy Polska aktywnie wspiera ukrów, jest wysyp takiego tęczowo/komuszo/ruskiego gówna na wszystkich portalach. To płatny troll, na rublach, szeklach albo judeuro.

kryptonowa_laska

2023-07-27, 17:37
Po ch*j Wy karmicie tego trolla? Olewać jego tematy, nie dawać piw i po sprawie.

PabloPablo24hdyc

2023-07-27, 19:19
Katolicki kraj - szambo Europy Wschodniej. Ha tfuu !

pixastudio

2023-07-27, 21:24
Vitekkorleone napisał/a:

Nasz dom,nasze awantury,nasze warianty,nasz problem
Kumasz czy za głupi jesteś?



babę też lejesz i gwałcisz córkę w zaciszu domu? Kumasz, czy "patryjota idiota"?

ErwinR napisał/a:

lewe debile nawet nie potrafia porządnie zbaitowac... temat zalozony zeby wk***ic sluszna strone, a najwiecej bolu dupy maja te cwiercinteligentne lewusy xD xD xD



i pojawił się główny bohater filmu

Musashi_Miyamoto

2023-07-28, 00:51
Trochę piszesz te opisy "pod korek" ;) Nie stary w PL nie ma takich akcji pod korek a żeby takie akcje i dużo mocniejsze, bardziej krwawe i z ofiarami a nie bez ofiar na prawdę nie trzeba się dwoić i troić by tego typu nagrania pokazywać z zachodu... Oczywiście cenzura zwłaszcza np niemiecka skrzętnie to wszystko próbuje ukrywać a sam dużo materiałów publikowałem więc wiem jak patrzę na moje kanały i moje video a tam uśnięte usunięte i usunięta po jakimś czasie.

darek1234

2023-07-28, 11:15
MarekB1981 napisał/a:

Z autopsji wiemy ze ponad 90% przypadków takich zachowań pochodzi z dużych miast. Na szczęście większość patoli wyjechało po wejsciu do ue, a idużo z nich się dorobiło więc są już grzeczni.



No właśnie oni robią Polakom opinię, tak jak co niektórzy imigranci na zachodzie. Logiczne?