18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Społeczeństwo zaczyna się budzić

wertuqq • 2020-08-02, 00:40
płoń szmato płoń!!!


CoJaTamKurwaWiem

2020-08-02, 06:27
ManiacGregor napisał/a:

Smutne, że jesteście tak zaślepieni nienawiścią do kogoś, kto was w życiu nie obraził, nie obrzucał kamieniem. Smutniejsze jest to, że rząd wami manipuluje jak ludzie psami.



Czy ty masz zbiornik spermy zamiast mózgu...?
Kogo k***a interesuje komu dajesz dupy?
Po jaki ch*j zaczynasz zdanie od "jestem gejem"?
Jesteś gejem i mam cię traktować inaczej? Pobłażliwie? Mam ci przyznac rację?
Chcesz coś wnieśc do tematu, to wnieś, a nie wpie**alasz seks analny na dzień dobry.
Po co wpie**alasz łóżko do tematu?
Jestes takim samym debilem jak ten cwe* z balkonu.












Ce...........00

2020-08-02, 06:29
ManiacGregor napisał/a:

. Reasumując, to nie homoseksualizm jest problemem a heteroseksualizm. To hetero zboczency napaleni na młode dziewczyny robią im krzywdę, nie geje



idąc twoim tokiem rozumowania to zacznijmy mordować heteroseksualnych ludzi, tylko że gdy już zostaną sami geje, lesbijki, chłopy co zmieniły się w babe, baby co zmieniły się w chłopa to ludzkość wymrze w ciągu dwóch pokoleń. idź tam sobie posuwaj kolege czy bądź posuwany, ale nie namawiaj nikogo żeby był tak samo sp***olony jak ty. ha tfu lewaku j***ny.

PieronJasnySzlag

2020-08-02, 06:31
Napie**alanie każdego podejrzanego o homoseksualizm jest złe i prymitywne.
Nie jestem też zwolennikiem oscentacyjnego palenia flag (poziom kibolstwa) bo to po prostu nie przystoi dorosłym ludziom.
Tak, w Powstaniu zapewne brały udział feministki (I fali!), homoseksualiści i kolorowi (był nawet murzyn). Tak jak zapewne poległ nie jeden z zespołem Downa, ADHD, depresją, małym siurakiem, durzym siurakiem...
Za to w tym heroicznym czynie nie uczestniczył żaden pie**olony komunista z międzynarodówki ponieważ podczas powstania Polskie ścierwa komunistyczne z międzynarodówki stały pod Warszawą razem z oddziałami j***nej armii czerwonej czekając aż ten rozpie**ol się skończy.
Więc jak jakaś k***a hołduje teraz wartościom komunistycznym ujętym jota w jote w ideologii LGBT i ma czelność pojawiać się na marszu pamięci wszystkim poległym w Powstaniu Warszawskim to powinno się takie komunistyczne k***y wieszać.

PS. A pisałem już że nienawidze (a tfuu) komunistów?

parolpl

2020-08-02, 08:03
Idzie się gdzieś umówcie i dajcie sobie w mordę, a nie wyżalacie swoje ideologiczne kompleksy tutaj.

dawid2845

2020-08-02, 08:31
brawo dla tego pana który krzyczy:j***ć pedalstwo.ja pedałem nie jestem wiec pedalstwa nie jebie.ale spoko,kazdy robi to co lubi

Carolina_Reaper

2020-08-02, 08:38
Asuritta napisał/a:

Tacy patrioci a flagi chinskie trzymają ... POLSKA flaga to BIEL i CZERWIEŃ nie może tam być napisów godła siusiaka itp ! HAŃBA ! Polacy podstawieni by znowu nas gnojono za granicami... Już na nas pół świata pluje dzięki TVN i ustawce hitlera urodzin, itp ustawki ... ich historia np anglików nic nie mówi o polakach pojedz do angli lub gdzieś i pogadaj to pobiją cię że UK polski nie zdradziła nie kazała potem bulić za amunicje że ukradli nam złoto ...
Wielkie partioty a potem mordę obijają lub nóż wbijają bo nie jesteś za tym samym klubem sportowym ... Walić homo lewaków bo to gówno Polskiej ziemi ale potem lecicie i głosujecie na PO PIS ...
WSTYD



Stary nie wiem jakie masz doświadczenia ale mnie nigdy za granicą nie kojarzono z UK, a wręcz przeciwnie bardzo dobrze mówili o Polakach. Brawo o taka Polskę moge walczyc.

Mowie NIE! LGBT, lub może inaczej, mowie nie chwaleniu się tym i propagowaniu.


:evil:

panzerwafel

2020-08-02, 09:03
Problemem nie są ludzie LGBT - tych znam wielu i własnie ślą ch*je na debili zideologizowanych LGBT i sam jednemu dał w mordę bo ch*j sprawia że JEMU się żyje gorzej i mniej pewnie. Doskonale się stało że wydziela się ideologię LGBT. Jeśli ktoś jest gejem czy lesbą - niech sobie będzie. Mam gdzieś czy liżesz jaja drugiemu facetowi czy jebie Ciebie koń w stodole. Póki sk***ysynu nie wychodzisz i nie każesz mi bym uznał to za normalnu tak samo sk***ysynu póki nie przychodzisz do mnie i nie każesz mi zapie**alać do kościoła - sobie żyj. Inaczej wypie**alaj na śmietnik GNIJ i PRZESTAŃ ŻYĆ jak najszybciej. Najgorsze co można zrobić to KAZAĆ i NAKŁANIAĆ tj NAWRACAĆ(religijnie czy ideologicznie - ONE ch*j) - wtedy jest to IDEOLOGIA a ideologie należy ZWALCZAĆ a "apostołów" IDEOLOGII należy zabijać jak najszybciej i jak najskuteczniej!

Seavitia

2020-08-02, 09:30
ManiacGregor napisał/a:

Przestańcie wsadzać wszystkich do jednego wora. Jestem gejem i też nie zgadzam się z kolesiem walącym konia. Otóż postawcie się na chwilę w jego sytuacji. Głowa państwa twierdzi, że nie jest człowiekiem, połowa narodu życzy mu śmierci, a on sam nic z tym zrobić nie moze, bo prawo w Polsce jest pisowskie. Wyobraźcie sobie to rozgoryczenie z powodu niemocy. Albo z innej beczki. Wyobraźcie sobie, że bije was znajomy policjanta, (policjant widzi jak cię biją) który widzi zaistniałą sytuację i, nic nie robi. Nie robi nic bo to mu nie odpowiada, bo, jego kolega bije, a nie jest bity. Wyobraź sobie, że pobity facet idzie zgłosić sprawę na policję, ale go olewają, idzie do prokuratury, to go olewają. Co ma zrobić z bezprawiem panującym w Polsce? No właśnie, wyjdzie na balkon i będzie walił konia. Zanim kogoś naznaczycie, postawcie się na miejscu ofiary.



pie**olisz jak potłuczony, skoro twierdzisz, że połowa narodu życzy osobom o innej orientacji śmierci. prawda jest taka, że nawet nie polowy, a znaczenj wiekszosci - gówno obchodzi z kim się r*chasz. Jeśli jednak zaczniesz robić to publicznie, domagać sie, żeby ci w tym przyklaskiwali i do tegoo chcesz wpie**alac sie w wychowanie zdzieci robiac im pranie mozgu - to fakt, wtedy cie znienawidzą.
Jeśli jednak według ciebie publiczne walenie konia jest ok, bo jest ppod haslem "walki z (nieistniejacym tak naprawde - bo w pysk dostac moze kazdy i w 99% skonczy sie to brakiem reakcji) bezprawiem - to mózg ci już wyprali i faktycznie zasługujesz na to by oberwać.

Do tych co pie**ola, że pis chroni pedofili jako "argument" do ochrony lgbt - jesteście idiotami, macie wyprane mózgi, czy po prostu ślepi?

ochy, achy bo pies to, pis tamto - pedifilia - rowniez ta w kosciolach, to nie jest kwestia, która zaczeła się nagle - ona była i jest - teraz zaczynają się afery - zaczynaja się jednak nie dlatego, że "nagle coś się odkryło", tylko dlatego, że poprzednia władza do tej pory nie może ścierpieć odsunięcia od koryta i jedyny jej program to antypis. Trzeba być naprawde naiwnym by sądzić, ze poprzedni rzad nic na temat ppedofilow w kosciolach nie wiedział i że dowiedzial sie dopiero teraz. Oni po prostu byli lepsi w tuszowaniu - skoro przez cale lata ukrywali akcje z cłami, amber gold itp. itd. to jakby na to nie patrzec - wprawa jest. Koscioł jest bogatą i poteżną instytucją, której nawet komuna nie ruszyła - bo zwalczali tyko tych, którzy jawnie sie sprzeciwiali, a reszte mieli w kieszeni - w tym pedofilow

Istotna sprawa - czym jest inna orientacja? Normą jest czucie pociągu do osobnikaprzeciwnej płci, tego samego gatunnku dojrzałego fizycznie. WSZYSTKIE odchyły od tej normy to parafilie - inne orientacje też do tego należą. i nie ma znaczenia jak bardzo będzie ktoś temu zaprzeczał - tego faktu nie zmieni - tak sam jak faktu, że płcie są dwie, Innyą parafilią jest własnie pedofilia, czy zoofilia - różnica polega tu na tym, że osobnicy homo nikogo nie krzywdzą - i sopoki druga strona sie na to zgadza i jest tej zgody swiadoma - ch*j z tym kogo r*cha.

Lgbt chce wprowadzic indoktrynacje małych dzieci pt. że seks jest cacy, mając głęboko w dupie mentalność dzieci. A mentaność jest taka, że jak wbije sie dziecku do głowy, że seks jest dobry, to bedzie zdania, że seks z doroslym jest jeszcze lepszy - no bo skoro dorosly chce, to "jestem juz taki duzy!" , a że będzie to osobnik tej samej płci? to przeciez tez jest cacy! Fakt, że tu "skrzywdzonych" będzie mniej - jednak pedofilia bedzie kwitła, a w koncu i do tego momentu dojdzie, gdy pedofile beda drzec mordy, ze sa dyskryminowani. Kolejne co chce lewactwo - a co właśnie dzieki pisowi nie przypadlo nam w udziale - jest sprowadzanie ciapatych u ktorych pedofilia to norma. W gb juz bywaly postulaty by nie rodzielac "malzenstw", gdzie "żona" była mała dzieczynka.

Kolejne - zmiany płci - w ameryce juz bywaja sytuacje, ze wspaniali rodzice niszcza dziecom zycie, bo chcieli miec coreczke, a nie synka (czy na odwrot), albo bo 3 letnie dziecko palnie, że chcialoby być przzeciwnej płci. k***a, moja siostrenica też palnela niedawno, że chcilaby byc chłopcem, bo costam - tyle, że ona k***a ma 4 lata . Zdarzyło jej się też palnac, ze chcialaby być kurą, czy psem. To po prostu pppie**olenie małego dziecka - i NIC wiecej. Swoją drogą - twierdzenie, że jest wiele płci i że są rózne rodzaje - bzdura i głupota - płcie są dwie - i to czym się jest jest uwarunkowane genami. Fakt, że bywają mutacje genetyczne pod postacia dodatkowego genu Y, czy X - jednak to są wady genetyczne - a nie k***a "nowe płcie" . Osoby, ktre mają "super moce" np, brak odczuwania bolu, czy pamiec absolutną - też posiadaja wady genetyczne - ch*j z tym, że może to byc przydatne - nie zmienia to faktu, ze jest to choroba. Z kolei osobnicy bez pomyłek genetycznych, którzy twierdza, ze sa przeciwnej płci - choroby sychiczne tez istnieja. Jak ktoś twierdzi, że jest koniem, czy napoleonem to magicznie sie nim nie staje - jest pie**olniety i tyle. Tak samo dorobienie, czy uciecie sobie ku*asa nie sprawi, ze osoba stanie sie plcia przeciwna - udawac sobie moze, tego kim jest nie zmieni. I niech nie oczekuje, ze gdy potencjalny partner sie dowie to stwierdzi, ze nic nie szkodzi i zwiazek bedzie trwal dalej - predzej w morde dostanie - i ch*j z tym co lgbt bedzie ppostulowac - taka osoba jest i bedzie oszustem. U nas dostanie w ppysk i ewentualnie wyleci z domu, w kraju typu brazylia skonczy jako material dowodowy

lilmuzynio

2020-08-02, 09:35
wertuqq napisał/a:

Upajasz się w każdym komentarzu tematem pedofilii i gwałtów. Jesteś chory na którąś z tych parafilii?



Pewnie jest i moze nawet dostaje za to profity.

McQurwa

2020-08-02, 09:36
Dziwi mnie obecność LGBT i ich politycznych sojuszników na sadolu.
A może zaplanowana prowokacja?

Konstrukt_społeczny

2020-08-02, 09:37
Justynka99 napisał/a:

W szeroko pojętym prawicowym środowisku mieści się też PiS. A PiS a) ułaskawia pedofili rękami Dudy b) udaje, że tworzy komisję do przeciwdziałania pedofilii, po czym przez rok nie wybiera żadnego członka, żeby przypadkiem czegoś nie wykryli c) udostępnia akta spraw o pedofilie oskarżonym księżom, żeby ułatwić przygotowywanie linii obrony. To Partia Przyjaciół Pedofili. Rozumiem, że ktoś może nie mieć dostępu do mediów innych, niż TVP, ale jeżeli ktoś świadomie, wiedząc o ułaskawieniu pedofila zagłosował na Dudę, to ręki bym takiemu "człowiekowi" nie podała.



PiS prawicowy.... Co za bełkot. Chętnie napisałbym kilka zdań o zbyt długim łańcuchu i kuchni, ale nie ma co się pastwić i lepiej merytorycznie tą fantasmagorie ogarnąć. Droga 'koleżanko' xD PiS w istocie to chadecy pod sanacyjnym płaszczykiem. Faktycznie kreują się na prawicę w swoim PR, ale ich działania to czysty neosocjalizm.

lilmuzynio

2020-08-02, 09:39
Takie gowno ze nawet sie nie chce palic.

Cudak

2020-08-02, 09:39
pazuzu napisał/a:

Przeszkadza im tęczowa flaga a nie oburza ich pedofilia i pedały w kościele, prawdziwi patrioci...



A gdzie tu widzisz tęczę dyletancie? Tęcza ma 7 kolorów, nie 6. Kolorowy symbol ma się dobrze kojarzyć, pod płaszczykiem faszyzmu. Włącz myślenie.

Konstrukt_społeczny

2020-08-02, 09:57
ManiacGregor napisał/a:

Przestańcie wsadzać wszystkich do jednego wora. Jestem gejem i też nie zgadzam się z kolesiem walącym konia. Otóż postawcie się na chwilę w jego sytuacji. Głowa państwa twierdzi, że nie jest człowiekiem, połowa narodu życzy mu śmierci, a on sam nic z tym zrobić nie moze, bo prawo w Polsce jest pisowskie. Wyobraźcie sobie to rozgoryczenie z powodu niemocy. Albo z innej beczki. Wyobraźcie sobie, że bije was znajomy policjanta, (policjant widzi jak cię biją) który widzi zaistniałą sytuację i, nic nie robi. Nie robi nic bo to mu nie odpowiada, bo, jego kolega bije, a nie jest bity. Wyobraź sobie, że pobity facet idzie zgłosić sprawę na policję, ale go olewają, idzie do prokuratury, to go olewają. Co ma zrobić z bezprawiem panującym w Polsce? No właśnie, wyjdzie na balkon i będzie walił konia. Zanim kogoś naznaczycie, postawcie się na miejscu ofiary.



Gejem? Pedoentuzjastą chyba.

JednorękiBandyta

2020-08-02, 10:09
ManiacGregor napisał/a:

,,Co ma zrobić z bezprawiem panującym w Polsce? No właśnie, wyjdzie na balkon i będzie walił konia. Zanim kogoś naznaczycie, postawcie się na miejscu ofiary''.



Hahaha wyżej ci już dobrze napisali ale dodam tak postawie się na jego miejscu i dajmy że te pie**olenie co piszesz to prawda i nazywają mnie nie człowiekiem biją mojego kumpla czy tam mnie i nic nie mogę z tym zrobić i te twoje smęty i tak pierwsze k***a co robię wychodzę na balkon i wale sb konia ogólnie jak mam jakiś problem to lubię sobie wyjść na balkon zwalić konia a tak dla kurażu wtedy problemy znikają no i żeby ludzie sb pooglądali XD no k***a z twojej strony to chyba jakaś prowokacja bo nikt normalny takich pierdoł nie pisze nie podoba się wypie**alaj i nie wracaj gdzie indziej cię tolerancyjnie wyr*chają w dupe, a nie zapomniałem że robicie z siebie ofiary w każdym kraju bo taka już wasza taktyka zjebów żyjących z socjali.