18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja pacyfikuje protestujących w Hiszpanii

Adolfik123 • 2019-10-22, 10:09
Ostry wpie**ol na półwyspie iberyjskim. Co na to UE? XD


W świetle prawa mogą sobie poleczyć kompleksy lejac ludzi na ulicy :D

Cryo

2019-10-22, 12:12
UE ma większe problemy. Jak ochrona łamanej konstytucji w Polsce :D

poligon6

2019-10-22, 12:13
Adolfik123 napisał/a:

Czyli socjalistów lać można, ale gdyby wolnościowcy to byłoby HURR DURRR policja leje ludzi xD



Socjalisci to nie ludzie. Coś gorszego nawet od gruzojadów i "lekazry i inżynierów".

Katie napisał/a:

Problem się zaczyna się tutaj, w opolskiem.



Nie wiem jak w Oplskiem, ale Katowice i Siemianowice opanował jakis rak co zwie sie RAŚ. Typowa V kolumna, ostatnio deklarowali nawet pomoc RuSSkim.

robsonx79

2019-10-22, 12:19
poligon6 napisał/a:

Niech policja napie**ala i to mocno.



Szczyt bycia niewolnikiem - spuszczanie się nad tym, że policja pałuje obywateli.

jacek666b

2019-10-22, 12:26
Ja się pytam GDZIE JEST k***A DONALD TUSK!!
Przecież tam jest łamana demokracja i konstytucja!
Bolku, Wałęsaku gdański zrób coś, proszę..

Irenvelle

2019-10-22, 12:32
wyj***ne w ich wolnosc, czasy na wolnosc sie skonczyly, kraje sa ustalone i nikomu w europie sie nawet nie oplaca separatyzm i nie wiem czemu eu mialo by sie tym zajmowac, katalonczycy nigdy nie odzyskali wolnosci wczesniej a teraz tak od lat 80 jest zbyt pozno, wiec ch*j im w dupe. A to co teraz robia to glownie aktywisci otoczeni statystami ktorzy robia sobie zdjecie na fb jacy nie sa unikalni i separatystyczni, bo to poprostu modne w katalonii. Aco do filmu to nie chapajcie wszystkiego jak pelikany, to fragmenty nagran, jestem przekonany ze wielu z tych przeklepanych "niewinnych" chwile wczesniej jeblo jakims kamieniem, albo cos odj***li, za friko to sie dostawalo w prlu

ps. i jakie slaskie "pyry", pyry to z gwary poznanskiej i niema nic wspolnego ze slaskiem, a poznan mimo okresow germanizacji zawsze byl polski i nieraz to udowodnil, teraz jest tak samo, wiec odjebcie sie iks de
A autonomia slaska ma w statucie wpisane bycie integralna czescia rzeczpospolitej, wystarczy wejsc na ich strone i troche poczytac zamiast gnoic 300k slazakow jakimis przesadami

hanney

2019-10-22, 12:51
Adolfik123 napisał/a:

Czyli socjalistów lać można, ale gdyby wolnościowcy to byłoby HURR DURRR policja leje ludzi xD



Nie mój kochany, dla mnie to narodowców też można pałować, mam to w d., chodzi o to, że większość (tak mi się wydaje przynajmniej) sadolowych użytkowników ma poglądy prawicowe, wiec ich powinno to cieszyć - bo człowiek czerpie przyjemność z tego, że osobom, które mają inne poglądy na kluczowe elementy światopoglądu dzieje się krzywda, taka o nasza zwierzęca natura.

PS. Tak, nazwałem narodowców wolnościowcami, choć to nie zawsze prawda, takie uproszczenie.

Wg mnie lepsze efekty daje zorganizowana i bardziej wyrafinowana praca u podstaw, a nie wychodzenie na ulicę i darcie p*zdy, jak to robią w/w narodowcy czy socjaliści.

głest

2019-10-22, 12:52
k***a, wy to macie problemy...



Stare chińskie porzekadło mówi: do byka nie podchodź od przodu do konia od tyłu a do idioty w ogóle. Scenki powyżej żywcem wzięte z opowiadań ludzi żyjących w naszym kraju w okresie średniego i późnego peerelu oraz czasów wybawcy Ślepego Wojtka. Wpie**ol dostać mogłeś za fakt samego istnienia. O niewłaściwym czasie i w niewłaściwym miejscu. Tylko mediów nie było i każdy mógł się okazać "cichym protestem" wobec polityki prowadzonej przez Jedynie Słuszną Partię i jej wyznawców. Myślę, że doczekam niedługo takich obrazków i u nas... kociołek się już gotuje...

Nie mam co polemizować ze znawcami tematu, którzy wiedzą lepiej, są na pewno apolityczni, bezideowi i zdystansowani społecznie :-P

Każdy ma prawo wyrażać swoją opinię - jeśli chce.
Każdy ma obowiązek przyjąć, że może dostać wpie**ol za wypowiadanie opinii.
Wpie**ol może też dostać za niewinność... dla zasady.
I o tym traktuje materiał wideo opublikowany przez @Adolfika123.
:jezdziec:

Policeman

2019-10-22, 13:02
Nie zesrajcie się urywkami "niewinnych bijo", ch*ja tam. Policja oznacza agresywny tłum, demolujący i obrzucający policję kamieniami specjalną farbą. Potem widzą ich na kamerach. Mają też info o tych co okradali sklepy albo wcześniej ścierali się z nimi. Tak, gościu pośrodku kordonu policyjnego - znalazł się tam bo akurat wypadł z okna. Jasne, można dużo mówić o brutalności, ale chodzi o integralność państwa - k***a elementarne poczucia przynależności. Państwo nie może sobie pozwolić by jakiś wyp***ek się ot tak odłączył na życzenie UE [+ dotowane rozruchy przez finansjerę globalną], której największym celem jest zniszczenie państw narodowych. Zobaczycie, wezmą się za nasz Śląsk, za mazury, za pomorzan, za górali i będziemy mieli takich wynajętych sk***ysynów, którzy niby w imię idei chcą odłączenia się autonomii. Wtedy też będę kibicował policji by właśnie tak traktowała jawnych zdrajców kraju.

yahometr

2019-10-22, 13:07
"Czyli socjalistów lać można"

Oczywiście. Tak jak ciesze się, że kryminaliści idą do pierdla a nie niewinni ludzie tak ciesze się, że mordę obijaną mają socjaliści a nie normalni ludzie!

poligon6

2019-10-22, 13:51
robsonx79 napisał/a:

Szczyt bycia niewolnikiem - spuszczanie się nad tym, że policja pałuje obywateli.



Nie obywateli tylko katalońskich lewaków.

ojcieckogut

2019-10-22, 14:41

trochę policja przesadza, jeżdżą po nich samochodami jak u nas w stanie wojennym. nie ważna dlaczego strajkują, mają prawo do życia.

TenChuj90CBNW

2019-10-22, 14:43
1:32 chłop uratował protestującego. I tym samym uratował innych, którzy by mogli oberwać uderzonym przez policyjny wóz człowiekiem

Lam3rZ

2019-10-22, 14:48
k***a mogli by tak ciapatych imigrantow napie**alac...

paradox2604

2019-10-22, 14:52
naszym KODowcom by sie tak przydalo wtedy napewno politycy z opozycji beda nas podpierdzielac do UE