18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Panowie, co się tutaj odpierdala?

Halman • 2020-08-08, 01:29

tak w skrócie; Panowie nagrywam, nagrywam, no co ja ci robię?, nagrywam, zostawcie go, nagrywam! ej k***a, co on wam robi?
nagrywam! ej proszę mi się wylegitymować sie, bo co jesteście w kombinezonach? , co cwaniacy wylegitymować sie, Ej k***a!
wylegitymować sie, ej ale nie duscie go nie? ej kolano, kolano, kolano! nie duś go, zostawcie go i wypie**alać!! sp***alaj!!!
:homer:

kamil2c25

2020-08-08, 16:55
Debil nagrywa a dla policji dowód w sprawie.

Moghul

2020-08-08, 18:15
Do sebixów i Aktywistów LGBT, stop bzdurom strzelać

hannibalek

2020-08-08, 18:41
konopls napisał/a:

j***ne sebixy, policja w takich sytuacjach powinna mieć prawo strzelać.



nie, powinna mieć prawo strzelać,tylko powinna strzelać! j***ne jp.

pro_avenger

2020-08-08, 18:53
Halman napisał/a:

, k***a, aż mi się niechcący nacisnął ci piwo - sięnie liczy... tak policja z podkarpacia jeździ na gościnne występy do innych miast popacyfilować patologię... ty się słyszysz czy raczej czytasz?



Odejdź od kompa bo mozg ci się lasuje. Oddam ci to piwo, nawet dwa, git?

ja...........ka

2020-08-08, 19:05
czegoś mi tu brakowało, już wiem haha :D


PolishHard

2020-08-08, 20:47
W Stanach w Stanach.. Japie**ole debile... W Stanach za nic się nie przypie**alaja i jak widzisz policję to się czujesz bezpiecznie a u nas..? Zawsze się przyjębia do czegoś.. I szukają 0.5g zioła xd... j***ni gangsterzy w mundurach

user84

2020-08-08, 21:14
konopls napisał/a:

j***ne sebixy, policja w takich sytuacjach powinna mieć prawo strzelać.



Jeśli jest zagrożenie zycia dla Policjanta to tak. Ale w tej sytuacji jak na filmie nie. Dlatego że będzie to nie potrrzebne użycie broni (moze go zabić) zatrzymany nie stwarzał takiego zagrozenia aby do niego strzelać. Zastrzelenie lub zranienie bez powodu moze doprowadzić do zamieszek, protestów przeciwko Policji, i protestujacy będą mieli rację. Tutaj jej nie mają bo wystarczyło by gdyby pojechali na komendę albo dali sie spisać. Jesli Policja trafi na zabójcę który jest poszukiwany to też maja się z nim cackać?.

Pedofilek

2020-08-08, 21:27
Niech udusi frajera i będzie po problemie jednego śmiecia mniej

CObyNIEbyło

2020-08-09, 01:17
Jak by nie było chłopak dał mi radę

adamo4242

2020-08-09, 01:29
To jest polska Policja ? To jest jakas paranoja , dobrze ze wpie**ol nie obskoczyli od nagrywatora . Szok w jakim ja kraju zyje i jaka bezradnosc pracuje w policji . Pistolet to pewnie sluzy jako ozdoba tym lamusom policyjnym .

malarzinho7

2020-08-09, 03:51
Ehh, Polska Policja, jak nie bandziory to nieudacznicy!

robo72

2020-08-09, 09:51
wystarczy luknąć na filmy z interwencji policji w stanach. Dystans na jaki można sobie pozwolić podejść do policjanta podczas interwencji to z tego co widać ok 5 m.
Podchodząc bliżej reakcja jest natychmiastowa, sito z dupy.

pankruk

2020-08-09, 10:55
Łepek im zwiał, oni wrócą na bazę poszarpani i upoceni jak dziki i jeszcze koledzy z pracy będą mieli bekę, że chłopaczek im sp***olił i jeszcze buta na ryj jednemu sprzedał :D

wuochu

2020-08-09, 11:45
Może i patologia, ale z tym strzelaniem to żeście się nieco zapędzili, tępe ch*je. ;-)

Xixero

2020-08-09, 15:48
dadar123 napisał/a:

Przemyśl to małe miasto, kibolskich debili dużo, policjanci też sąsiedzi...




Te szczawie nazywasz kibolami? k***a litości.

P.s. kamery na każdy mundur, obowiązkowo nagrywane interwencje, tak samo kamery wokol radiowozu i taka ściera stawiając opór dostaje dwa razy po nogach, pies czysty i zatrzymanie trwa 15 sekund. Każdemu ktory utrudniał zatrzymanie, tak samo pałą przez plecy i do suki piętrowo wozić.