18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowa władza, nowe obyczaje

GeorgeHarvey1 • 2024-01-06, 16:43

Czy przeciw świecom chanukowym też są?

cogito25

2024-01-06, 21:25
Ale tam brzydko blee :-x

Otu

2024-01-06, 21:34
One wiedzą że Skyrim już wydali w 2011 roku?

KrwawyEric

2024-01-06, 21:53
O ja pie**ole tutaj nawet nie ma czego leczyć czy zamykać w szpitalach psychiatrycznych bo jeszcze zarażą tym innych pacjentów. Do odstrzału, a ciała zutylizować koniecznie w krematoriach żeby cokolwiek to jest nie przeszło na innych ludzi.

el...........ss

2024-01-06, 21:53

Rutus

2024-01-06, 21:56
Pantaran napisał/a:

Kiedyś miały chmonto i mogły orać pole teraz nie widzą co z sobą zrobić. Wszystko przez j***ne John Deere zabrały im robote



Powinno być chomonto, późniejsza wersja to puszorek

sothis

2024-01-06, 21:56
xv89 napisał/a:

Napisałem chwilę temu całkiem długi post, aby wyjaśnić Ci, że to Ty nie do końca chyba łączysz wszystkie kropki, spłycając działalność tego typu współczesnych piątokolumnowych sprzedawczyków do zwykłej chęci wzbogacenia się, ale w sumie nie leży to w moim interesie.
W każdym razie - jak już w końcu cały system zdestabilizuje się na tyle, że tzw. służby, nie będą w stanie zapanować nad kuwetą - chętnie będę brać udział w łapankach tych wszystkich (tak darmowych jak i płatnych) zlewaczałych pożytecznych idiotów i sprzedawczyków. Eurokołchoz coraz bardziej się chwieje, a jesteśmy dopiero na początku dokręcania śruby normalnej części społeczeństwa.



Nie zrozumiałem co masz na myśli, ja mało mądry jestem więc musisz pisać powoli, dużymi literami i mało tekstu żeby mi się mózg jie przegrzał.
Ja napisałem, że tym k***om z nagrania ktoś płaci za robienie z siebie idiotek, więc pajacują za kasę. Przez co dziwienie się, ze na nagraniu wyglądają jak odklejone jest bez sensu, bo po prostu robią co im odpłatnie zlecono. A Ty co chciałeś przekazać?

majeńka

2024-01-06, 22:26
kris1978 napisał/a:

I nie wyr*chane. To najważniejsze

Tego r*chać się nie da. I mówię to jako baba, czyli technicznie L/B w "LGBT".

mazga50 napisał/a:

To lewackie k***y. Większość to zmanipulowane polki (specjalnie z małej), bo po ostatnich wystąpieniach lampucery lempart, ludzie już wiedzą, kto jest podżegaczem i kiepskimi aktorkami.

Na szczęście u nas lewica amerykańskiego typu to margines.

mazga50 napisał/a:

Dla mniej domyślnych żydy którymi przesiąknięta jest lewica.

A gdzie te żydy? Wg. spisu powszechnego w Polszy jest ich 1055 sztuk. Coś mało aby kontrolować lewicę, rząd i banki. No ale widać czapka ze sreberka uwiera.

Za to chciałabym zwrócić uwagę obecnym tu prawiczkom jaka jest różnica między tymi idiotkami, a marszem niepodległości. Dla mnie żadna. Tylko kolor flag nieco inny.

gagatek690

2024-01-06, 22:39
majeńka napisał/a:

Tego r*chać się nie da. I mówię to jako baba, czyli technicznie L/B w "LGBT".
Na szczęście u nas lewica amerykańskiego typu to margines.
A gdzie te żydy? Wg. spisu powszechnego w Polszy jest ich 1055 sztuk. Coś mało aby kontrolować lewicę, rząd i banki. No ale widać czapka ze sreberka uwiera.
Za to chciałabym zwrócić uwagę obecnym tu prawiczkom jaka jest różnica między tymi idiotkami, a marszem niepodległości. Dla mnie żadna. Tylko kolor flag nieco inny.



jak wy parchy rozpaczliwie usiłujecie wmówić nam że was tu nie ma. Tak was tu nie ma że po występie Brauna całe media, celebryci, sejm, duże firmy itp pie**olca dostały. "majeńka" to od Majewskiej? Pejsy przejmując polskie nazwiska bardzo lubiły te pochodzące od nazw miesięcy- marzec, Kwietniewska, Majewska, Czerwińska, Wrzesińska.

martils

2024-01-06, 22:50
Najlepsze Haka jakie widziałem w Polsce

dżonyłojlker

2024-01-06, 22:53
kawior2007 napisał/a:

Odpowiadając na pytanie w opisie: nie, chanukę to oni świętują



Przeczytaj pytanie jeszcze raz.

greggo-r

2024-01-06, 23:01
k***a, dlaczego takie poj***ne akcje robią tylko kobiety?
Mam trzy pomysły:
1. Łańcuch za długi
2. Mężczyźni są zbyt zajęci pracą lub robieniem czegoś pożytecznego.
3. Obie odpowiedzi są poprawne.

Hrabia Drapula

2024-01-06, 23:05
Raczej to za starej władzy było patrząc na pogodę. W TVP mogi siąć taka tanią propagandę dla debili

ramsch12345

2024-01-06, 23:16
Zlot czarownic koloryzowane

svenio

2024-01-06, 23:49
POdoba mi się ten KOlektyw aż kipi pozytywna energia