18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na urbexie trzeba uważać...

Halman • 2020-12-18, 11:03

a my jesteśmy jeszcze dziećmi... Gdzie są k***a rodzice?

Halman

2020-12-18, 14:57
Seksiaczek napisał/a:

Lepiej nic nie wrzucać, niż zaśmiecać stronę jakimś gównem


święte słowa, nie wrzucaj lepiej niczego.

JolkiPolkiPL

2020-12-18, 16:52
Noże z cs'a albo innego gówna, Życie to nie gra. k***a.

xXx5226

2020-12-18, 18:31
@Halman

Za materiał własny to muszę Ci piwo dać !

Kamil3l

2020-12-18, 19:11
Niszczysz portal, a moderacja nie reaguje do póki się kasa zgadza. Dzieciak też klikają. Sam mówiłeś, że będzie mnie, a lepiej. To co to k***a jest się pytam. Z gęby dupe robisz?
Tłumaczenie, że dziecko z nożem i problemy wychowawcze. To są dzieciaki, nie idą na rozbój. Sam tak latałem z kumplami za dzieciaka i jakoś nikt z nas nie siedział. Nic im nie będzie. Może, nie miałeś znajomych, tylko magnetowid i amige. Wtedy rozumiem, dlaczego to dla Ciebie takie dziwne.

Kepeszek

2020-12-18, 19:21
Dopóki nie piją to jest git. Co ty nigdy 10 lat nie miałeś? Norma zachowanie takie zapie**alanie.

Tetrix

2020-12-18, 19:22
Halman napisał/a:

Rozumiem, popełniłem błąd dodajac na portal dla dzieci filmik na którym dziesięciolatkowie biegają z nożem po opuszczonym budynku, Nikt nie widzi noża w ręku dziecka, nikt nie widzi problemu wychowawczego co robi twoje dziecko, jak spędza czas bo dzieci nie odpowiadają za dzieci, nawet tego nie rozumieją... Temat do usunięcia.



Ja też biegałem w tym wieku po opuszczonych budynkach z kumplami, rzucałem nożami w drzewa i przeżywało się swoje przygody niczym Pan Samochodzik. Problemem wychowawczym było by gdyby jeden drugiemu o0pie**olił gałe... Wtedy rodzicom rzeczywiście po drodze coś nie pykło... Ale zwykły zwiad pod wieczór z kumplami przed tym jak się Cartoon Network skończy coby wrócić na ostatni seans wieczoru przed snem? Uznaje to za (w miare] normalne.

Zbysław

2020-12-18, 19:51
Znawca_Cipek napisał/a:

Odnoszę wrażenie, że trochę się cykali



w rynsztoku się cykają

petru23

2020-12-19, 02:14
Halman napisał/a:

Rozumiem, popełniłem błąd dodajac na portal dla dzieci filmik na którym dziesięciolatkowie biegają z nożem po opuszczonym budynku, Nikt nie widzi noża w ręku dziecka, nikt nie widzi problemu wychowawczego co robi twoje dziecko, jak spędza czas bo dzieci nie odpowiadają za dzieci, nawet tego nie rozumieją... Temat do usunięcia.



no tak, sadyzm pełną gębą. Przypie**alasz się do innych, że gówno wrzucają a sam szambo z sadola zrobiłeś tego typu wstawkami. ch*j z tego że gówniarz miał nóż. W wieku 10 lat miałem swoją finkę jak wielu innych kolegów z podwórka i jakoś nikt nie wyolbrzymiał tego do postaci dramatu, którym trzeba się podzielić na portalu z treściami sadystycznymi.

Nie moge zaproponować Ci rozwiązania problemu jakim jestes Ty sam bo znów mnie o podżeganie do samobójstwa ktoś posądzi. Ale tak czy inaczej świeć Panie nad twą duszą. Nikt nie zapłacze, sadol się oczyści.

Swoją drogą patrząc po ilości materiału, jakości oraz czasu w jakim go wrzucasz to jesteś albo spasioną k***ą przykutą do łóżka i z nudów napie**alasz te wstawki albo jesteś upośledzonym sk***iałym bąkiem, który ma takie a nie inne ambicje życiowe.

edit
i jeszcze przypadkowo ci piwo dałem. k***a !

Halman

2020-12-19, 04:04
petru23 napisał/a:


i jeszcze przypadkowo ci piwo dałem. k***a !



Z całego serca dziękuję.

Cycu320

2020-12-19, 05:19
petru23 napisał/a:

no tak, sadyzm pełną gębą. Przypie**alasz się do innych, że gówno wrzucają a sam szambo z sadola zrobiłeś tego typu wstawkami. ch*j z tego że gówniarz miał nóż. W wieku 10 lat miałem swoją finkę jak wielu innych kolegów z podwórka i jakoś nikt nie wyolbrzymiał tego do postaci dramatu, którym trzeba się podzielić na portalu z treściami sadystycznymi.
Nie moge zaproponować Ci rozwiązania problemu jakim jestes Ty sam bo znów mnie o podżeganie do samobójstwa ktoś posądzi. Ale tak czy inaczej świeć Panie nad twą duszą. Nikt nie zapłacze, sadol się oczyści.
Swoją drogą patrząc po ilości materiału, jakości oraz czasu w jakim go wrzucasz to jesteś albo spasioną k***ą przykutą do łóżka i z nudów napie**alasz te wstawki albo jesteś upośledzonym sk***iałym bąkiem, który ma takie a nie inne ambicje życiowe.
edit
i jeszcze przypadkowo ci piwo dałem. k***a !



Tej, święta idą daj mu spokój

:->

chorym

2020-12-19, 07:50
Seksiaczek napisał/a:

W ch*ju mamy twoje rady wychowawcze debilu. Na filmiku nie ma nic sadystycznego, więc nie powinien się tu znalezc, jak zresztą 90% twoich materiałów



W sumie, Twoje tematy nie lepsze :D

Malloy

2020-12-19, 08:13
kolosasz napisał/a:

Tym nożem polski papież Jan Paweł II obrzezywał chłopców
poczytajcie w internecie







Sajlenthill

2020-12-19, 08:39
Hajman co ty z sadistic zrobiłeś.....

Exclip

2020-12-19, 09:13
"Nowa jakosc spamu sralmana"