18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Medycy

~Sunday • 2021-08-24, 09:46

Stresująca praca w wariatkowie.

radek225

2021-08-24, 12:49
pie**olone sk***ysyny. Nic tylko zaciągnąć do kanciapy i napie**alać lolą po całym ciele, a następnie wypie**olić dyscyplinarnie tak, by nawet jako dziady klozetowe nie znaleźli żadnej pracy. Ja rozumiem, że chorzy psychicznie to nie potulne baranki siedzące i patrzące się tępo w jeden punkt. Przy niektórych chorobach psychicznych urojenia i omamy słuchowo-wzrokowe są tak silne, że dla chorych są tak samo prawdziwe, jak otaczająca ich rzeczywistość. Gnojki przyjmując się do tej roboty wiedzą doskonale na co się piszą. A bicie na pewno nie polepsza sytuacji. Bić, a raczej pie**olnąć to można pseudokibola jakiegoś gównoklubu, jak leci na ciebie, by ci zaj***ć, bo nie jesteś za jego Ludowym Klubem Sportowym Żyrzyniak Żyrzyn. Nigdy nie byłem w psychiatryku, ani nie znam nikogo, kto by tam pracował, ale wiem, że nie tak postępuje się z chorymi. A cała sytuacja przypomniała mi 2 część Terminatora i sceny z Sarą Connor, gdy ta wpadła w szał, bo nikt nie chce jej uwierzyć w roboty i dzień sądu.

zipi

2021-08-24, 12:57
radek225 napisał/a:

pie**olone sk***ysyny. Nic tylko zaciągnąć do kanciapy i napie**alać lolą po całym ciele, a następnie wypie**olić dyscyplinarnie tak, by nawet jako dziady klozetowe nie znaleźli żadnej pracy. Ja rozumiem, że chorzy psychicznie to nie potulne baranki siedzące i patrzące się tępo w jeden punkt. Przy niektórych chorobach psychicznych urojenia i omamy słuchowo-wzrokowe są tak silne, że dla chorych są tak samo prawdziwe, jak otaczająca ich rzeczywistość. Gnojki przyjmując się do tej roboty wiedzą doskonale na co się piszą. A bicie na pewno nie polepsza sytuacji. Bić, a raczej pie**olnąć to można pseudokibola jakiegoś gównoklubu, jak leci na ciebie, by ci zaj***ć, bo nie jesteś za jego Ludowym Klubem Sportowym Żyrzyniak Żyrzyn. Nigdy nie byłem w psychiatryku, ani nie znam nikogo, kto by tam pracował, ale wiem, że nie tak postępuje się z chorymi. A cała sytuacja przypomniała mi 2 część Terminatora i sceny z Sarą Connor, gdy ta wpadła w szał, bo nikt nie chce jej uwierzyć w roboty i dzień sądu.



wstawaj, zesrałeś się.

Kurde26

2021-08-24, 13:00
r*chał bym

ArkSa

2021-08-24, 13:04
Kurde26 napisał/a:

r*chał bym



Aż tak pociągają cię faceci w zielonych uniformach?

Kamil3l

2021-08-24, 13:10
Lobo24 pracował chyba w psychiatryku.

radek225

2021-08-24, 13:56
zipi napisał/a:

wstawaj, zesrałeś się.



masz bardzo szerokie horyzonty, jeśli na tyle Cię stać. Na dodatek ten tekst pasuje tutaj, jak pięść do oka.

Exi84

2021-08-24, 16:03
Myślałem że skorzystają i będzie chociaż macanie , cycki A tu nic

Ko...........ah

2021-08-24, 16:45
Kobiety na sadolu ,, mmmm moje marzenie" ,, bij mnie ohhhhhh aaahh ty sk***ielu aaaahh oohh " heheh a potem niebieska kartka na psach :D

Zbysław

2021-08-24, 17:19
Papież69 napisał/a:

Myślałem że będzie por*chane....



Wczesniej r*chali

ph5i5

2021-08-24, 17:53
j***ne kacapy.

N0laan

2021-08-24, 19:05
Zwierzęta pracują ze zwierzętami

azael

2021-08-24, 19:23
Papież69 napisał/a:

Myślałem że będzie por*chane....



o to sie nie martw tylko najpierw przywiążą do łóżka

mam_racje

2021-08-24, 21:49
Nie zagłosowała na putina.