18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jakby się ktoś jeszcze zastanawiał, co jest Merkelowej...

CoJaTamKurwaWiem • 2019-08-09, 05:26
Ona po prostu brzydka niemra jest :mrgreen:


werther

2019-08-09, 22:36
Ten nagrywający jest gorszą patologią niż nagrywany...

Pimp187

2019-08-09, 23:01
loda_szmato napisał/a:

Nie mierz innych swoją miarą. (Czy tam ojca.)
"W dupie byłeś, gówno widziałeś''. Nie masz pojęcia o życiu i o problemach alkoholizmu. Więc proszę, nie zabieraj głosu w takich sprawach.
Pisałem to już wiele razy wcześniej; "polaczki" bez wiedzy mają tendencje do wypowiadania się i wydawania osądów bez jakiejkolwiek znajomości tematu.
Nie pie**ol więc głupot, które łykną jak pelikany "pseudo piętnastoletni sadyści".
Cóż, może kiedyś zmądrzejesz, może nie...
Póki co, ch*j Ci w dupę i na drogę.



Dobra,pie**ol się...I tak mam rację ok i każdy kto realnie patrzy na świat to wie

loda_szmato

2019-08-09, 23:35
Pimp187 napisał/a:

I tak mam rację i każdy kto realnie patrzy na świat to wie



Obyś nigdy nie dowiedział się z od życia, jak bardzo się mylisz.

Fukuoka

2019-08-10, 02:08
chirurgiem na bank nie bedzie

ra0mir

2019-08-10, 09:09
loda_szmato napisał/a:

Nie mierz innych swoją miarą. (Czy tam ojca.)
"W dupie byłeś, gówno widziałeś''. Nie masz pojęcia o życiu i o problemach alkoholizmu. Więc proszę, nie zabieraj głosu w takich sprawach.
Pisałem to już wiele razy wcześniej; "polaczki" bez wiedzy mają tendencje do wypowiadania się i wydawania osądów bez jakiejkolwiek znajomości tematu.
Nie pie**ol więc głupot, które łykną jak pelikany "pseudo piętnastoletni sadyści".
Cóż, może kiedyś zmądrzejesz, może nie...
Póki co, ch*j Ci w dupę i na drogę.



Co ty pie**olisz?
To jest ich wybór!
Ilu jest ludzi którzy mieli gorzej przej***ne w życiu i jakoś ciągną dalej? (vide Keanu Reaves)
Ilu wyszło z alkoholizmu, bo chciało?
W Warszawie mnóstwo osób wyciąga do nich rękę, mogą za darmo mieszkać i jeść. Mogą pracować .
Pod warunkiem, że przestaną pić i będą się leczyć. Wielu z tego wychodzi. Ten patus założę się na 100% że ma problem z rzeczywistością albo z powrotem do niej.
Takim księciuniom w głowie się nie mieści, że musieliby wstać trzeźwi o 6 rano i zapie**alać do roboty gdzie ktoś będzie im rozkazy wydawał.
W sumie to czasami im zazdroszczę :)
Ale ni ch*ja nie zlituje się nad nimi!!!

Hrabia Drapula

2019-08-10, 20:09
Pimp187 napisał/a:

Ja wiem czego doświadczył:od najmłodszych lat był j***nym patusem,w wieku 12 lat chlał już piwska, wódę i dlatego w wieku ok. 40 lat trzęsie się jak galareta



przecież on ma 23 lata