18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Była mama i nie mam mamy...

Halman • 2022-01-22, 05:44

zachciało jej się objawienia...

info

Mzimu

2022-01-22, 10:29
pożegnała się po bożemu i chlup. oczywiście wszystko w nocy, zeby trudniej było przeprowadzić akcję ratunkową. tragedia dla dzieci, dla mnie nieco rozrywki, skwitowanej "ja pie**olę, ale kretyni bez wyobraźni".

Wiewór

2022-01-22, 10:32
Zaprawdę rzadki przypadek idiotów.
Żal dzieci że mieli matkę kretynkę i został im ojciec idiota.

darejos

2022-01-22, 10:33
bubuatq napisał/a:

Wskoczyła pod kątem i ją wyk***iło gdzieś dalej pod lodem, jest jakieś info o tym zdarzeniu czy nic?



Musisz poczekać do wiosny.

~prophetess

2022-01-22, 10:56
bubuatq napisał/a:

Wskoczyła pod kątem i ją wyk***iło gdzieś dalej pod lodem, jest jakieś info o tym zdarzeniu czy nic?



Masz link w poście, Translate Google przetłumaczy.

Debile, nie dość, że robili to po ciemku to jeszcze na rzece o silnym prądzie :homer:
Szkoda dzieciaków, że jeszcze musiały patrzeć na debilną śmierć matki…

xmolx

2022-01-22, 10:57
Ludzie są jednak poj***ni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Rozjebie

2022-01-22, 11:25
Pod koniec filmu jeszcze ojciec drze japę jak pomyleniec, jeszcze bardziej stresując dzieciaki...

MichalPL

2022-01-22, 11:39
bubuatq napisał/a:

Wskoczyła pod kątem i ją wyk***iło gdzieś dalej pod lodem, jest jakieś info o tym zdarzeniu czy nic?



Wyra , 20 stycznia 2022 , 09:40 — REGNUMKobieta zmarła podczas kąpieli Objawienia Pańskiego w dziurze w dzielnicy Gatchina w obwodzie leningradzkim. 20 stycznia IA REGNUM została o tym poinformowana przez służbę prasową Wszechrosyjskiego Towarzystwa Ratownictwa Wodnego (VOSVOD).

„W rzece Oredeż jest bardzo silny prąd. Wszystko działo się na oczach jej dzieci, które przyszły z nią. Wczoraj akcję poszukiwawczo-ratowniczą prowadzono do późnych godzin nocnych. Na miejscu było czterech nurków. Nie można było znaleźć ciała ”- podało źródło agencji.


saves

2022-01-22, 11:48
Ale opasać skaczącego sznurkiem i w ten sposób ubezpieczać, to już przerosło inteligencję tych przygłupów.

Bona1

2022-01-22, 12:29
Krak napisał/a:

Straszny film.
Kiedyś przepłynąłem pod lodem. Nie ma szans bez pomocy trafic z powrotem, nawet w dzień pod lodem jest ciemno i nie widać którędy wypłynąć



Zimna woda nie pozwala otwierać oczu, dzień czy noc jeden ch*j

piorun343

2022-01-22, 13:01
Dobrze że ,,ratownicy'' wypłynęli jeszcze na powierzchnię!!!

Cryo

2022-01-22, 13:35
Że jeszcze u nas te instagramowe przygłupy na coś takiego nie wpadły

mrokussw

2022-01-22, 13:49
Ale ci ruscy ta so urwa glupi xd ja pie**ole

bercisko

2022-01-22, 15:03
Bona1 napisał/a:

Zimna woda nie pozwala otwierać oczu, dzień czy noc jeden ch*j



Po prostu po zanurkowaniu musisz poczekać kilka minut aż się wzrok do ciemności przyzwyczai, jak w ciemnej piwnicy :-)

saves napisał/a:

Ale opasać skaczącego sznurkiem i w ten sposób ubezpieczać, to już przerosło inteligencję tych przygłupów.



Ni ch*ja. Wtedy to nie będzie "akt wiary" a bozia nie lubi logiki i BHP u swoich "wyznawców"