18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bambo

N0llan • 2021-06-26, 06:41
Bambo sprawdza tolerancje Polaków, co musi zrobić aby wyłapać tosta.


Morty999

2021-06-26, 13:37
Już go wykopki szukaja bo sie przypie**ala do dzieci na innych filmikach mam nadzieje ze przeprowadza z nim konkretny wywiad

proncislaw

2021-06-26, 13:38
Ten Ślązak to wyjątkowo spokojny człowiek. Szacun

Alpin

2021-06-26, 13:53
sp***alaj na swoją wyspę z białą k***ą na tratfie z butelek

jazeck

2021-06-26, 13:54
Bambo pokazuje twarz i wrzuca na youtube. Bambo jeszcze zostanie zgłoszony do płokułatuły. Oni na pewno nie wyrażali zgody na nagranie i opublikowanie ich wizerunku.

luxpiotr

2021-06-26, 14:21
alewamdojebe napisał/a:

jaki cwe*uch z ciebie hahahaha jedna reka by cie rozk***il ty knurze j***ny ))) haha
rasistowskie tępe k***isko cwe*isko z ciebie knurze



:sraka: Na ból dypy polecam maść z kupy

Grymson

2021-06-26, 14:29
Może trzeba wytłumaczyć szmacie i bambusowi że będąc w jakimś kraju trzeba się przystosować do panujących warunków a nie na odwrót. Niekulturalne to jest obnosić się z tym że się jest k***a i się lubuje w czarnych lachach. Może niech jedzie z mezulkiem do jego kraju bambusowego i tam niech sobie żyją.

longfly

2021-06-26, 14:34
juz myslalem ze kolejny polski zascianek ale nie

to ten murzynek sie dowala do kazdego i roobi to regularnie nagrywajac na yiutube wszystko obrazajac naokolo

czas go chyba potraktowac jak kazdego innego polaka i zmusic do wymiany zebow

i jeszcze ta jego wywloka leci z telefonem by sie nagralo

pawianek85

2021-06-26, 14:44
Ostatnio bardzo wk***iają mnie te Floydy.

JolkiPolkiPL

2021-06-26, 14:47
Grymson napisał/a:

Może trzeba wytłumaczyć szmacie i bambusowi że będąc w jakimś kraju trzeba się przystosować do panujących warunków a nie na odwrót. Niekulturalne to jest obnosić się z tym że się jest k***a i się lubuje w czarnych lachach. Może niech jedzie z mezulkiem do jego kraju bambusowego i tam niech sobie żyją.



Właśnie to napisałem.

mazga50

2021-06-26, 14:50
Największy problem z kolorem skóry mają same murzyny. Czują sami, że są gówno warci, nie mogą pochwalić się żadnymi liczącymi się osiągnięciami, są głupsi (vide: film powyżej), mierni i leniwi. To wszystko doprowadza do frustracji, na którą reagują agresją, biciem, mordowaniem.
Leszcz przylazł do spokojnie odpoczywającej rodziny i robi dym, szuka zaczepki, ewidentnie prowokuje.
A teraz można mu i jego lachociągowi dopie**olić za ujawnienie i publikacje wizerunku bez pozwolenia. Kurewce murzyńskiej kłaki obciąć jak za okupacji.

Prof._Kot_Budd

2021-06-26, 14:58
Ale się wk***iłem, nie wiem, jak bym się zachował będąc z rodziną (bo jestem sadolem i nie mam rodziny ;( ) Ale jak by do mnie podleciał z taką agresją, to bym mu z miejsca jebnął otrzeźwiacza. Agresywna mowa ciała to jest coś, co mnie od razu wyprowadza z równowagi, zajebiście niekomfortowo czuję się, jak ktoś się tak zachowuje w moim towarzystwie, może to przez jakieś doświadczenia z dzieciństwa, ch*j wie.

notak

2021-06-26, 15:35
Riben napisał/a:

Ty ja nie mogę zglosic jego kanalu calego wywala mi error :/ a ma tam wiecej tkaich filmików.



można zglosić tylko jeden film i tak zrobiłem

35i

2021-06-26, 15:48
Owlman napisał/a:

Chciałeś napisać "Biedronia"?



Też może być.