topic

T KO...

~DMT • 2021-01-13, 18:48
Zalecam podgłośnić... ;)

Insaner

2021-01-13, 23:45
Nie złamał nogi, niby w jaki sposób miałby to zrobić? Kość udowa to chyba jedna z najgrubszych w naszym ciele, naprawdę nie tak łatwo ją złamać a już na pewno nie w takiej pozycji jaką mamy na filmie. Według mnie to zwichnięty staw biodrowy. Na końcu widać, że ta noga mu "wyskoczyła".

Podobno ból straszny mimo wszystko, ale jednak nastawianie obywa się bez operacji i da się to zrehabilitować.

polakwrocek

2021-01-14, 00:37
Sport to zdrowie.
Ale tak w sumie to i w domu można krzywo upaść .

xorxor

2021-01-14, 08:03
ozesz_kurnasz napisał/a:

Nie powiem, żeby dobrze to wyglądało, ale w kwestiach konsekwencji zdrowotnych to nic nie przebije tego...
Zawodnik uszkodził sobie rdzeń i doznał paraliżu czterokończynowego.

Wedle informacji opublikowanych 13 lutego przez 1TV_Dagestan, stan Paizutdina poprawił się. Zawodnik zaczął już mówić i może oddychać bez aparatury. Zaczął też poruszać rękami i nogami.

https://twitter.com/Trynidad2/status/1240976505326444544

bania88

2021-01-14, 09:39
ozesz_kurnasz napisał/a:

Nie powiem, żeby dobrze to wyglądało, ale w kwestiach konsekwencji zdrowotnych to nic nie przebije tego...

Nie wiem, na stare lata już trochę k***a chyba wymiękłem, ale poruszyło w ch*j mnie to nagranie.
Jebło w karku, koleś się wyprostował na plecy, ręce, nogi w ostatnich podrygach, położyły się prosto na ziemię i pozostało mu tylko krzyczeć.
Właśnie zgotował sobie więzienie we własnym ciele, będzie sam, sam we własnym ciele, uwięziony.
k***a mać, chyba jak mi się dzieciak urodził, to tak k***a zmiękłem.

Voyton

2021-01-14, 12:50
DMT napisał/a:

, widzieliśmy to...
U zapaśnika zdiagnozowano stłuczenie mózgu, zamknięty uraz czaszkowo-mózgowy i złamanie kręgów szyjnych z uszkodzeniem rdzenia kręgowego.

Chlop juz chodzi, są filmy.

pawianek85

2021-01-14, 13:28
Dlatego ja wole swój komputerek, z rana kawusie przy nim, a wieczorem browarki :D

albineek

2021-01-14, 22:55
ozesz_kurnasz napisał/a:

No to mu nie pykło..
Albo wręcz przeciwnie..

dominator76

2021-01-16, 23:03
ozesz_kurnasz napisał/a:

dlatego powtarzam sobie ch*j ze sportem...