18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szympansica coś tam sapała

GeorgeHarvey1 • 2023-03-22, 07:37

Zostaje jednak zpingpongowana

Yolanda

2023-03-22, 15:44
Proszę zrobić z tego film pełnometrażowy. Chcę oglądać dobre 2 godziny, napie**alanie murzynów.

jednoręki-ujeżdżacz

2023-03-22, 15:46
To w piździe byłaś i upławy widziałaś. Chińczycy potrafią być jeszcze bardziej, lub przynajmniej tak samo jak czarni, zezwierzęceni.
majeńka napisał/a:

I tym się różnią ludzie od zwierząt. Po głowie nie skaczą, strzelać nie strzelają jeśli nie trzeba, i tak dalej.
Przykro mi to stwierdzić, ale uważam chińczyków/japońców za lepszych od białych. I nawet laski mają ładniejsze (nie licząc mnie ).


JednorękiBandyta

2023-03-22, 16:17
I kolejny filmik napastnik czarny sklepikarz azjata przypadek? :) Ktoś znajdzie filmik kiedy to Azjata napada na sklepik/stacje/stragan co kolwiek a za lada stoi czarny :D

trytodie

2023-03-22, 18:18
Hehe pokurcz sie dopiero rozkręcał.

yomanaide

2023-03-22, 20:57
Ładnie banany wystawione żeby dokarmić zwierzęta

kmdkdndd

2023-03-22, 22:53
Elegancko, ta azjatka co zaskoczyła papieża pedała miała podobnego skilla

S.Cat

2023-03-30, 10:54
majeńka napisał/a:

I tym się różnią ludzie od zwierząt. Po głowie nie skaczą, strzelać nie strzelają jeśli nie trzeba, i tak dalej.
Przykro mi to stwierdzić, ale uważam chińczyków/japońców za lepszych od białych. I nawet laski mają ładniejsze (nie licząc mnie ).



Poza tym jedzą wszystko co się rusza, nie mają szacunku do kobiet i napie**alają swoje żony oraz gówniaki, a na ulicy jak ktoś kogoś katuje to przechodzą obojętnie.Taka cywilizacja.

Molmass

2023-03-30, 11:57
bardzo dobrze, japoniec małpie zaj***ł z karata i się skończyło. I do tego ni wuja nie oskarżą o rasizm bo nie jest białasem