18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybkość czasu

Je...........ik • 2020-10-15, 21:55
Który tak potrafi


ppatryk333

2020-10-15, 23:15
Forrest Gump tak umie

Salieri16000

2020-10-15, 23:33
psarnack napisał/a:

tak samo jak układanie kostki Rubika na czas ... fajnie , tylko po co ?



...i tak samo jak przeglądanie Sadistica- fajne, ale po co?!

ppatryk333 napisał/a:

Forrest Gump tak umie



Ty k***a jesteś wstrzymany umysłowo- godzinę i piętnaście minut przed twoim nędznym komentarzem wrzuciłem fragment filmu...


Rozjebie

2020-10-15, 23:40
sanchezon napisał/a:

Tak się tylko zastanawiam...Po co???



Wiewór napisał/a:

Rozbieranie broni na czas. Wow. Najbardziej przydatna umiejętność przy obsłudze broni. Wow.



psarnack napisał/a:

tak samo jak układanie kostki Rubika na czas ... fajnie , tylko po co ?



Będąc żołnierzem na froncie, gdzieś w błocie w okopach, Twoim jedynym wsparciem jest Twoja bron. Musi działać, żeby była przydatna. A czasem może przestać działać. Na kumpli nie patrz, bo ich raczej podczas ataku bardziej interesuje celne strzelanie i nie oberwanie kuli w łeb, a nie pomoc Tobie. Wtedy przydałoby się ja szybko rozebrać, przeczyścić, złożyć z powrotem i przestać być bezbronną ofiarą, prawda?

Presty

2020-10-15, 23:54
W ramach nudy robilismy se wewnetrzne zawody - miałem poniżej 40 sekund, ale przyznaję - nie miałem odkręcanego tłumika (?) na lufie.I miałem prostą sprężynę zwrotną. Nie męczyłem się, jak ta dziewczyna. Nie pamiętam, czy wyciągaliśmy i wkładalismy wycior, ale po kilku rozkładaniach i składaniach robiło się to automatycznie oraz szybko, a wcale nie bylismy przez to bardziej Rambo.
Po wielu latach wróciłem do strzelania z kałacha, bo kumpel se kupił, strzelnica za 40 - 60 zł, a za 1 pocisk mu płacę 1,2 - 1,5 PLN. Za 60 - 100 zł super zabawa ponad godzinę :) No i ta kula ognia na końcu lufy :)


KaprysLosu

2020-10-15, 23:57
ja potrafię się podrapać po jajach, ale ona nie, więc każdy ma jakiś ukryty talent :)

tdoberman

2020-10-16, 00:22
Po co to komu, nie lepiej trzymać naładowany i złożony?

evertos

2020-10-16, 00:27
nie ma czym się jarac mogłaby chociaż coś sobie w dooope wsadzić później wyjąć i oblizac

baronturbina

2020-10-16, 01:06
Presty napisał/a:

W ramach nudy robilismy se wewnetrzne zawody - miałem poniżej 40 sekund, ale przyznaję - nie miałem odkręcanego tłumika (?) na lufie.I miałem prostą sprężynę zwrotną. Nie męczyłem się, jak ta dziewczyna. Nie pamiętam, czy wyciągaliśmy i wkładalismy wycior, ale po kilku rozkładaniach i składaniach robiło się to automatycznie oraz szybko, a wcale nie bylismy przez to bardziej Rambo.
Po wielu latach wróciłem do strzelania z kałacha, bo kumpel se kupił, strzelnica za 40 - 60 zł, a za 1 pocisk mu płacę 1,2 - 1,5 PLN. Za 60 - 100 zł super zabawa ponad godzinę No i ta kula ognia na końcu lufy


1,2-1,5 pln to ch*j ale weź to potem czyść po tym chińskim gównie z woreczka na zdjęciu:-) znaczy kolega milusi :-)

KKusznir

2020-10-16, 01:14
Broń skonstruowana tak, by średnio inteligentna małpa była w stanie ja obsługiwać. Tutaj mamy przykład spełnienia założeń konstrukcyjnych.

atomboy

2020-10-16, 01:31
ja tam nobem jestem ale swojego czasu nie było tak komfortowych wręcz luxusowych warunków jak stół. Przezbrojka w piachu i upale innym niż Polska wygląda z goła inaczej. Zwłaszcza jak świszczą w koło pestki.. jakby skupienie nieco gorsze. I tak dublety za pazuchą ale co z tego obecne konstrukcje są nieco inne już średnio rozgarnięta małpa nie ogarnie w warunkach powiedzmy polowych.

Presty napisał/a:

W ramach nudy robilismy se wewnetrzne zawody - miałem poniżej 40 sekund, ale przyznaję - nie miałem odkręcanego tłumika (?) na lufie.I miałem prostą sprężynę zwrotną. Nie męczyłem się, jak ta dziewczyna. Nie pamiętam, czy wyciągaliśmy i wkładalismy wycior, ale po kilku rozkładaniach i składaniach robiło się to automatycznie oraz szybko, a wcale nie bylismy przez to bardziej Rambo.
Po wielu latach wróciłem do strzelania z kałacha, bo kumpel se kupił, strzelnica za 40 - 60 zł, a za 1 pocisk mu płacę 1,2 - 1,5 PLN. Za 60 - 100 zł super zabawa ponad godzinę No i ta kula ognia na końcu lufy



co ja tam wiem jestem nobem ale to nie tłumiczek... taki o... kompensator cobyś serią w niebo w sumie nie pociągnął, bo mało to efektywne. Poza tym co ja tam wiem noobem jestem ale ostatnie podobne (nie chińskie) konstrukcje miały nawet numerki 1957 i strzelało się z uwzględnieniem jakże super wcale nie wyślizganego gwintu jakby w lewo bardziej.. coś jakby za róg chciał człowiek strzelić. Tak w ogóle co ja tam wiem noobem jestem :D ale beryle 5,56 o ile pamiętam a stary jestem i co ja tam wiem to w -30 po zamoczeniu i oblodzeniu dało się nawet afghana ustrzelić tzn. Coś tam coś. Idę STOND

CzerstWybut

2020-10-16, 02:52
Ee tam znam typa co by to szybcoej zrobił.


mazga50

2020-10-16, 05:20
Na spokojnie bez nerwówki taki sam czas osiągaliśmy. Młoda na końcu się zdenerwowała przy sprężynie suwadła.

Recydywista

2020-10-16, 05:47
przeciez ona go tylko do czyszczenia rozlozyla, a do tego nie poszlo jej jakos uber wybitnie .

Darius

2020-10-16, 06:06
Jakoś specjalnie mi to nie zaimponowało, rozłożenie zajmowało mi mniej niż 10 sekund i nie musiałem wcale patrzeć na to co robię. Ale to było 26 lat temu i od tamtej pory nie miałem kałacha w rekach)))))))))

Jazzy44

2020-10-16, 06:27
W monie rozmontowanie Beryla do czyszczenia to były 3 sek, a złożenie spowrotem 7. Jedyna różnica to że nie odkręcaliśmy hamulca wylotowego.