18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybko wygonił glupote swojego pana

Reyser • 2020-02-01, 00:09
Spowrotem do chatki


Xs...........33

2020-02-01, 01:42
Głupotę? Bo puszcza fajerwerki?

Twójbug

2020-02-01, 07:26
Tak oto zaczęła się historia poligona6 z pasami. Psy nigdy go nie lubialy

poligon6

2020-02-01, 07:57
Za mniejsze wybryki psy dostawały kołkiem w łeb.

Mój dobry kolega lubił takie k***ie wieszać, ale był troche nienormalny, bo po chili luzował linkę, i od nowa wieszał.

W opisie procesu prawie tak samo jak z ludźmi, najpierw wierzgały, potem defekacja i wybałuszone ślepia.

Oponka

2020-02-01, 08:56
@up wytłumacz mi jedno. po ch*j pozbywać się psa za jego (dajmy na to jednorazowy) wybryk z instynktem? nie lepiej gnoja stłuc dechą, żeby się nauczył? według twojej logiki jedno nieposłuszeństwo/wybryk = piach i całe misterne wychowywanie kundla w p*zdu, a potem nowy i te same problemy. ty k***a głupi jesteś, czy jak?

poligon6

2020-02-01, 09:04
Oponka napisał/a:

@up wytłumacz mi jedno. po ch*j pozbywać się psa za jego (dajmy na to jednorazowy) wybryk z instynktem? nie lepiej gnoja stłuc dechą, żeby się nauczył? według twojej logiki jedno nieposłuszeństwo/wybryk = piach i całe misterne wychowywanie kundla w p*zdu, a potem nowy i te same problemy. ty k***a głupi jesteś, czy jak?



Jak pies zagryzie kure już go tego nie oduczysz, tak samo jak ugryzie dziecko.

No i druga sprawa, to nic nie kosztuje, psów bylo pełno jak się suka oszczeniła, tyle tego bylo że zawsze ponad połowe się topiło. Tak jak w przyrodzie przezywały te o porządanych cechcach. Wiec stary model mozna było wymienić na nowy bardziej porzadany. Już np po wielkości łam można bylo określić czy pies będzie duzy.

nano50

2020-02-01, 10:46
poligon6 napisał/a:

Jak pies zagryzie kure już go tego nie oduczysz, tak samo jak ugryzie dziecko.
No i druga sprawa, to nic nie kosztuje, psów bylo pełno jak się suka oszczeniła, tyle tego bylo że zawsze ponad połowe się topiło. Tak jak w przyrodzie przezywały te o porządanych cechcach. Wiec stary model mozna było wymienić na nowy bardziej porzadany. Już np po wielkości łam można bylo określić czy pies będzie duzy.



Oczywiście, że oduczysz.

Oponka

2020-02-01, 11:48
poligon6 napisał/a:

Jak pies zagryzie kure już go tego nie oduczysz, tak samo jak ugryzie dziecko.
No i druga sprawa, to nic nie kosztuje, psów bylo pełno jak się suka oszczeniła, tyle tego bylo że zawsze ponad połowe się topiło. Tak jak w przyrodzie przezywały te o porządanych cechcach. Wiec stary model mozna było wymienić na nowy bardziej porzadany. Już np po wielkości łam można bylo określić czy pies będzie duzy.



dobrym wpie**olem oduczysz i nauczysz psa wszystkiego. tylko, że trzeba go złapać na gorącym uczynku. mnie osobiście nie chciałoby się kasować na przykład dwuletniego psa tylko dlatego, że mi kurę zagryzł. to marnowanie czasu i wysiłków włożonych w psa.
moje psy latają między kurami i wiedzą, że nie wolno im żadnej wpie**olić. gorzej jak na podwórze wpie**oli się jakaś perliczka od sąsiada. wtedy obcy ptak ma przej***ne.
twoja taktyka jest poj***na i głupia. tyle.

Juzwa

2020-02-01, 15:28
Gdyby ten fajerwerk wleciał do wewnątrz domu i wydupcułoby w salonie, to by był widok. Ech, rozmarzyłem się.

kr...........14

2020-02-01, 17:39
Ale się uśmiałem.

MindBodyLightSound

2020-02-03, 13:16
Reyser napisał/a:

Spowrotem do chatki



*z powrotem

Twójbug napisał/a:

Tak oto zaczęła się historia poligona6 z pasami. Psy nigdy go nie lubialy



*Nie lubiły