18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybko...

TT4 • 2017-10-17, 07:30
...do apteki! Mam katar!


Cara_Al_Sol

2017-10-17, 08:08
Dlatego zawsze po autobusie/pkp używam płynu do dezynfekcji rąk.



FigoWinchester

2017-10-17, 08:16
Ja pie**ole... To dlatego przestałem korzystać z komunikacji miejskiej...

mygyry

2017-10-17, 08:24
I po ch*j mnie rodzice uczyli, żeby nie trzymać rąk w kieszeni...

Noside

2017-10-17, 09:22
Signum temporis. Autobus pełny ludzi i jaka reakcja? Jedna włączona kamera.
Nie żal mi was.

bodzio667

2017-10-17, 12:36
@up. Widział Ty autobus pełny ludzi...

Mors_Nigra

2017-10-17, 12:59
bercik05 no nie, bo jeszcze chamstwo. Swoją drogą koleś trochę podobny do Nergala, nawet głos ma podobny...

krasnal_hałabała

2017-10-17, 13:22
Swoją drogą to takie coś nadaje się żeby wstrzyknąć mu melanizer i wypie**olić do Afryki gdzie jego miejsce.

JezTuptajacyNoca

2017-10-17, 13:36
Znajomi patrzą na mnie dziwnie jak widzą, że nie używam koszyków w sklepach, bo się ich k***a po prostu brzydzę. Pomijając fakt, że nie wiesz, czy osoba trzymająca koszyk w sklepie, przed chwilą nie trzymał ręki w dupie bronka komara. Że w komunikacji miejskiej nie trzymam się barierek, tylko staram się o coś oprzeć i nóżki pracują, to też zdziwienie mega. Życzę przyjemnego dotykania osmarkanych rur przez jakiegoś zjeba.

Cisekx5

2017-10-17, 13:42
Po Acodin jedzie

wszystkozajete1234

2017-10-17, 14:09
Zjacer napisał/a:

Znajomi patrzą na mnie dziwnie jak widzą, że nie używam koszyków w sklepach, bo się ich kuwra po prostu brzydzę,


Brudny koszyk to wierzchołek góry lodowej jeśli chodzi zakupy w sklepach.
-Myślisz, że w sklepie czyszczą np pieniądze? Menele, znani powszechnie z czystych rąk, kupili jabola, a Ty dostałeś te pieniądze od kasjerki jako reszte. Nie dość, że masz menelskie i inne bakterie na rękach to jeszcze wylęgarnie w portfelu.
-"Ale ja płace karta". Załóżmy, że wbijasz pin. Myślisz, że ktokolwiek czyści te przyciski od pinu?
-"Ale ja płacę kartą zbliżeniowo" do pewnej kwoty można płacić.
-Te lodówki, był temat na sadolu jak koleś je czyścił, to jeden wielki syf. Bierzesz sobie śmietane, którą mogła wcześniej odłożyć staruszka, która nakaszlała sobie na ręke. Potem wstawiasz tą śmietanę do swojej lodówki, czyli masz bakterie od staruszki+te ze sklepowej lodówki.
-Generalnie wszędzie jest syf (w ciężarówkach co przewożą żarcie, na paletach na których stoi towar, na produkcji, w magazynach).
Wszedzie są zarazki i tyle.
Z takim podejściem można skończyć w psychiatryku. Lepiej zachować podstawowe zasady higieny i mieć wyj***ne.
ps
Naukowcy robili badania i wyszło im, że najwięcej bakterii i zarazków ma paradoksalnie telefon komórkowy, pieniądze, suszarki do rąk w toaletach, gąbka kuchenna, klawiatura komputera, szminka i koszyk sklepowy.
Co nie znaczy, że np na ławkach/krzesłach w poczekalni w banku nie ma zarazków, bo wystarczy, że ktoś nie podetrze dupy i już są tam bakterie flory kałowej, a wątpie że te krzesła dezynfekują codziennie.

BanujNasNieMichalka

2017-10-17, 14:17
k***a wy chyba nie wiecie co jecie nawet jeśli hahaha wiecie co sie robi np ze serkami z "zakażeniem"? przelewa się w wiadra 5 l i leci to dalej. Coś upadnie na podłogę i się rozjebie ? sprząta się to uzbiera się wiadro i heja. Z mięsem ? hehehehe kurczak się popsuje jebie już padliną klei się w ch*j co się robi ? haha myje się kurczaczka i leci np na zimne nózki czy co kolwiek. Jak bym wam tu powypisywał wszystko co wiem, to byście żarli tylko swoje - Tak jak ja ;)

Alonso

2017-10-17, 15:25
Rysiek z Klanu miał rację. Trzeba myć rączki.