18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybko przybiegli...

Jesse.Pinkman • 2021-12-31, 16:38
...skuszeni łatwym łupem ale jeszcze szybciej sp***alali przed tym co przygotował dla nich właściciel posesji. Akcja oczywiście w Brazylii.

dennissliwa

2021-12-31, 17:23
Szkoda że ich nie wykończył...

radek225

2021-12-31, 19:47
W Polsce jak zastrzelisz włamywacza w swoim własnym domu/mieszkaniu to idziesz siedzieć :lol: . Masz wezwać policję i czekać na ich przyjazd. A przyjadą za godzinę, bo są zajęci wystawianiem mandatu dwóm 15 latkom pijącym piwo pod blokiem. Idąc tym tokiem rozumowania, gdy płonie cały twój dobytek, masz nie gasić, tylko czekać na przyjazd straży pożarnej :facepalm: . Chory kraj w którym nigdy nie będzie normalnie. W USA mój dom - moja twierdza, tylko uciekającego złodzieja odj***ć nie wolno.

mam_racje

2021-12-31, 21:58
Powinny być legalne obrzyny załadowane solą grubokrystaliczną


Pralpunkt

2022-01-01, 04:42
Brawo ziomek do piachu z nimi

Jacek86s

2022-01-01, 10:32
Mega akcja. Polecam od 38sekundy

Mzimu

2022-01-01, 19:17
radek225 napisał/a:

W Polsce jak zastrzelisz włamywacza w swoim własnym domu/mieszkaniu to idziesz siedzieć . Masz wezwać policję i czekać na ich przyjazd. A przyjadą za godzinę, bo są zajęci wystawianiem mandatu dwóm 15 latkom pijącym piwo pod blokiem. Idąc tym tokiem rozumowania, gdy płonie cały twój dobytek, masz nie gasić, tylko czekać na przyjazd straży pożarnej . Chory kraj w którym nigdy nie będzie normalnie. W USA mój dom - moja twierdza, tylko uciekającego złodzieja odj***ć nie wolno.



To są mity i mówię Ci to jako strzelec. Idziesz do aresztu, a siedzieć będziesz jak przekroczysz obronę konieczną. Dlatego zawsze należy zabić włamywacza, żeby była tylko jedna wersja wydarzeń.

radek225

2022-01-01, 22:42
Mzimu napisał/a:

To są mity i mówię Ci to jako strzelec. Idziesz do aresztu, a siedzieć będziesz jak przekroczysz obronę konieczną. Dlatego zawsze należy zabić włamywacza, żeby była tylko jedna wersja wydarzeń.



No właśnie - idziesz do aresztu. W USA policjant lub lokalny szeryf po uściśnięciu ręki zapytają się, jaką wódkę albo łychę Ci kupić, bo odstrzeliwując złodzieja oszczędziłeś mu kilka godzin papierologii. Bo zamiast pisać zeznania obu wpisuje w papiery "trup", dołączy zdjęcia i to koniec jego roboty. A po wypełnieniu kilku rubryczek okazuje się, że na tego śmiecia polował już kilka lat wcześniej i ma jednego karalucha do ubicia lub wysłania za kraty mniej.