18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybkie wyprzedzanie na motocyklu

~Angel • 2021-05-12, 11:55
"43-letni kierujący motocyklem wraz z pasażerką trafili do szpitala w wyniku doznanych obrażeń po zakończeniu jazdy na barierkach"


rzeznianumer5

2021-05-12, 16:41
twojadziewczynajestgruba napisał/a:

A po trzecie typo w ogóle nie ogarnia swojego mózgu, a raczej jego braku oraz jazdy motocyklem. Cały martwy sezon siedział na dupie, wyszło słoneczko i odj***ło. Wypadek za wypadkiem:)



Poprawiałem tylko pisownię.

Kosmodysk

2021-05-12, 17:20
Film ucięty- cwe* na lewym pasie blokował. Na początku jakoś prawym szybciej jadą i go wyprzedzają, do czasu .....

dwakilo

2021-05-12, 18:22
Trzeba przyznać, że ładnie im to wyszło.

Kosmodysk napisał/a:

Film ucięty- cwe* na lewym pasie blokował. Na początku jakoś prawym szybciej jadą i go wyprzedzają, do czasu .....



cwe*em raczej nazwałbym motocyklistę wyprzedzającego prawym pasem.

Twin

2021-05-12, 18:50
zdun napisał/a:

jaki tłuk, jednego mniej.



Jak już to dwóch, bo to para jechała a tak na prawdę żadnego, bo oboje leżą na urazówce ;)

Dupaapud

2021-05-12, 20:35
Kosmodysk napisał/a:

Film ucięty- cwe* na lewym pasie blokował. Na początku jakoś prawym szybciej jadą i go wyprzedzają, do czasu .....



Dokładnie tak, jak ja takich h*jków lewopasowych nienawidzę! k***a ten h*jek to morderca! j***ny, aż się zdenerwowałem... też takie p*zdy z prawej wyprzedzam, tylko mam cztery kółka i więcej mocy...

pro_avenger

2021-05-12, 20:45
andrzejrobert75 napisał/a:

Mieli skóry,moze nawet nie polamali się zbytnio,na scigaczach często jeżdża w klapkach i szortach,wtedy gorzej wychodzą.



Chyba nie widziałeś jak wygląda noga po spotkaniu z taką barierą.

lukaszjb

2021-05-12, 21:00
Nie ma to jak cwe* blokujacy lewy pas,

proncislaw

2021-05-12, 21:59
Wszystkie ch*jki powyżej którzy się śmieją i komentują, który z was jechał chociaż raz na motocyklu?
Zapewne żaden.
Ewidentnie widać, że wyrzuciło go na jakieś nierówności,(pewnie łączeniu na moście) , motocykl w ch*j ciężki, bywa.
Ale co wy tam możecie wiedzieć...

BolekMaku

2021-05-12, 22:55
Klasyk. Pojechał tam dzie paczył.

CoJaTamKurwaWiem

2021-05-13, 04:33
proncislaw napisał/a:

Wszystkie ch*jki powyżej którzy się śmieją i komentują, który z was jechał chociaż raz na motocyklu?
Zapewne żaden.
Ewidentnie widać, że wyrzuciło go na jakieś nierówności,(pewnie łączeniu na moście) , motocykl w ch*j ciężki, bywa.
Ale co wy tam możecie wiedzieć...



Ty raczej też motocykla z bliska nawet nie widziałeś.
Debil zablokował tylne koło i po imprezie.
A teraz już mi do do książek, bo zakończenie roku niedługo!

POPEJE

2021-05-13, 07:02
to jest obwodnica Bytomia,droga dziurawa jak na ukrainie i ograniczenie do 50. dzień wcześniej wypadek śmiertelny motocyklisty.

Alonso

2021-05-13, 09:35
ch*jowego miała pasażerka kierowcę. Raczej mu dupy nie da.