18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybkie wyjaśnienie w toalecie

yaiba • 2022-10-23, 17:39
Niski vs wysoki


RobsoN

2022-10-23, 19:50
Baronessa napisał/a:

Bocian całkiem nieźle zniósł strzały na dziób, choć prawda jest taka, że gdyby zaczęli uczciwie walkę, to krasnal obskoczył by łomot na bank. Nie wiadomo, kto fikał do kogo, więc nie oceniajmy, czy krasnal słusznie sklepał bociana...



Babska logika, słusznie niesłusznie i ctz uczciwie ?, na 3..2..1.. i jeszcze może sędzia potrzebny ?. Młody świetnie sobie poradził, trzy szybkie strzały i po temacie... i na bank to wyższy pod umywalką leży.

smc

2022-10-23, 19:55
Mały, ale wariat... ;-)

zlaskipanskiejbozydarr

2022-10-23, 20:08
Baronessa napisał/a:

Bocian całkiem nieźle zniósł strzały na dziób, choć prawda jest taka, że gdyby zaczęli uczciwie walkę, to krasnal obskoczył by łomot na bank. Nie wiadomo, kto fikał do kogo, więc nie oceniajmy, czy krasnal słusznie sklepał bociana...



Typowe pie**olenie otłuszczonego piwniczaka. Kolesie ustawili się w łazience, obydwaj mieli po dwie ręce i dwie nogi. Krótki wygrał. Xuj kogo obchodzi o co poszło. Znam przypadki, że kolesie po dobrej bitce zostawali dobrymi kumplami fakt, że krótki ogarnięty w rękach.

Puczysta

2022-10-23, 20:32
Ja bym ch*ja nie bronił, jakby go zabił to by było wspaniałe, jednego pie**olego cwaniaka mniej. <3 <3 <3

daniel1040

2022-10-23, 20:50
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Typowe pie**olenie otłuszczonego piwniczaka. Kolesie ustawili się w łazience, obydwaj mieli po dwie ręce i dwie nogi. Krótki wygrał. Xuj kogo obchodzi o co poszło. Znam przypadki, że kolesie po dobrej bitce zostawali dobrymi kumplami fakt, że krótki ogarnięty w rękach.



nie masz racji - w 0:03 widać jak przelatuje tusk i dezorientuje tego co ma pudla na głowie, dlatego przegrał.

weezyxboss2137

2022-10-23, 22:18
I to się szanuje a nie to co w polsce szarpanie sie pół godziny i wyzywanie xD a tak szybki wpie**ol i do domu

Nr.Nobody

2022-10-23, 23:07
Jestem ciekawy, który z tych co tak błysneli analitycznym podejście (jakoby na dźwięk dzwonka obaj ruszyli i niższy by wyłapał na dziurę) tak potrafił wyprowadzać ciosy będąc w szkole? Po mojemu to nie pierwsza taka spina tego małego i widać, że dobrze macha łapami, bo wie że jak ktoś zasłania mordę to należy klepać schabowe.

marcino_zly

2022-10-24, 00:06
Nr.Nobody napisał/a:

Jestem ciekawy, który z tych co tak błysneli analitycznym podejście (jakoby na dźwięk dzwonka obaj ruszyli i niższy by wyłapał na dziurę) tak potrafił wyprowadzać ciosy będąc w szkole? Po mojemu to nie pierwsza taka spina tego małego i widać, że dobrze macha łapami, bo wie że jak ktoś zasłania mordę to należy klepać schabowe.



Mały dużo naparzał w Fight Night więc dla tego wie jak się napie**alać. ;) :]
Długi dostał zasłużone baty i tyle w temacie.
Nr.Nobody,
Wiadomo że jak ktoś michę zasłania to się tłucze w kichy. Można i podbródkowy jak wejdzie przez gardę lecz tu ciężko by było.Kopa także można zafundować...

VeIture napisał/a:

Jako ktoś kto ma blisko 190cm nie miałem nigdy takich kompleksów ale spoko. Jakby było odwrotnie gabarytowo napisałbym to samo co napisałem wcześniej jeśli pozwoli ci to zasnąć.



jemu ( NovYy ) nie pomoże nic.



NovYy,
Pewnie nie jeden łomot obskoczyłeś od słabszych od siebie uuu

htp

2022-10-24, 09:03
OldMann napisał/a:

najlepsze są te pedalskie fryzury "na podgolonego pudla" które sa obecnie modne wśród gimbazy



Kiedyś krytykowali fryzury Beatlesów, teraz jest nowe pokolenie zrzędliwych moralistów.

saintv

2022-10-24, 09:10
Każdy debil który przy spinie nadal trzyma łapy w kieszeniach zasługuję na to co go spotka, ile takich kretynów się widziało pod klubem.
A moment odepchnięcia to sygnał że będzie konfrontacja. Drze japę na kurdupla i po odepchnięciu nadal palec w kieszeni, mistrz.
Brawa dla małego, nie ma mowy o zaskoczeniu jak jest awantura i tylko ty trzymasz łapy w kieszeni jak jakiś nietykalny boss.
Zasłużone czy nie, dostał bo nie ogarnął sytuacji jak powinien. I co do agresji, sporo dzieciaków wstaję po KO, taka waga 50kg suchoklatesów dlatego się "dobija" :)

Płatek

2022-10-24, 11:34
OldMann napisał/a:

najlepsze są te pedalskie fryzury "na podgolonego pudla" które sa obecnie modne wśród gimbazy




No tak. Jedyna słuszna fryzura to łysina na pustym łbie... :D

nestii1227

2022-10-24, 13:35
Ten drugi nawet się nie broni xD Jak sprawa pójdzie dalej to kurdupel ma grubo przej***ne.

PimpMyDick

2022-10-24, 15:41
nestii1227 napisał/a:

Ten drugi nawet się nie broni xD Jak sprawa pójdzie dalej to kurdupel ma grubo przej***ne.



No, na pewno tak będzie.

Po ch*j inni zawsze się wtrącają w najlepszym momencie? Miał go tam odj***ć i tyle.

Erwi

2022-10-24, 16:24
OldMann napisał/a:

najlepsze są te pedalskie fryzury "na podgolonego pudla" które sa obecnie modne wśród gimbazy



Lepsze to niż mieć taką łysą p*zde na głowie jak ty

Ganjah

2022-10-25, 03:48
Płatek, Erwi do budy podgolone pudle