18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybkie KO

Whitey • 2020-11-14, 21:10
Walka pomiędzy Filipem Pejiciem a Sebastianem Rajewskim zakończyła się w dwunastej sekundzie pierwszej rundy po prawym sierpowym wyprowadzonym przez Chorwata. :lodowka:


Miles87

2020-11-15, 10:06
Polaczek dostał po ryju i pięknie!

Recydywista

2020-11-15, 11:41
winduri napisał/a:

tym bardziej jeśli koles w tym siedzi w tym sporcie, powinien takie rzeczy ogarniać by nie celować w krtań. Durniu.



jak juz kioedys odbedziesz pierwsze solo za smietnikiem albo na swietlicy to mozesz sie wypowiadac na takiew tematy , @Barnellini to samo sie ciebie durniu tyczy

BrainOsw

2020-11-15, 12:35
Wszyscy komentujący, że to czyste sk***ysyństwo krtań itd, jesteście j***nymi januszami, nie znacie się na sztukach walki i mma, widzieliście za mało tego typu sytuacji skończonych przedwcześnie, gdzie losy pojedynku mogą się odwrócić bo sędzia ma inne widzi mi się i puści walkę np pat barry cheick vs kongo. Jeśli ktoś tutaj zna się na mma, to jego wiedza nie wykracza poza ksw, czyli propagandę gdzie mam wrażenie że polscy komentatorzy i ja oglądamy inną walkę chyba. Zamknąć dupska bo tylko pie**olicie coś o psychopatach, a gówno wiecie o sporcie, idzcie dalej ogladać propagandową tv albo kotki lub pieski w internecie.

PartizantPń

2020-11-15, 17:28
Wszyscy zawodnicy zawsze powtarzają jedno - bijesz dopóki sędzia nie przerwie. W ferworze walki nie wiedział, że Raju się już nie podniesie. Mógł przecież przetrzymać, wstać i w konsekwencji nawet wygrac walkę. Piszę to z ciężkim sercem bo to mój klubowy kolega, ale jestem po prostu obiektywny.

KaiKenzo

2020-11-17, 15:41
dzięki za ten filmik bo mogłem w końcu zobaczyć tę walkę. jak leciało w ppv to akurat wyszedłem do kuchni po pocorn...