18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybki wojownik

Apiro • 2010-05-31, 14:22
Do tej pory myślałem, że szum przy szybkim ciosie to bajer z filmów :D



Krawat

2010-05-31, 19:44
Baras1984 napisał/a:

:mrgreen: Jak jest Taki szybki niech wyskoczy w MMA ciekawe jak daleko zajdzie



Tiaa.. Jakiemuś mocnemu będzie klepał brzuszek, a gdy tamten mu pie**olnie, to nie ma przebacz..

DaKuz

2010-05-31, 20:21
Ja jestem king Bruse Lee karate mistrz. No ale szybko macha przeszczepami ciekawe czy mocno

Agerom

2010-05-31, 20:30
Son ma racje, to jeet kune do. Wiem bo ucze się tego. Bardzo cięzka sztuka walki, po jednej kombinacji idzie płuca wypluć jak się kondycji nie ma.Ale to kwestia treningu i przyzwyczajenia sie. Kto chce niech wpada do podstawowki na Wałbrzynskiej w warszawie na treningi! pozdro.

MatiLodz

2010-05-31, 21:29
tez tak umiem nawet szybciej i nie wrzucam glupich filmow na neta;)

porterek

2010-05-31, 22:18
Dlaczego zawsze jak jest ktoś, kto coś umie to się ludzie doszukują dziury w całym? Szybki to nie ma siły, to tylko klepanie. Tutaj pokazali kolesia z jego najlepszej strony i tylko najstarsi indianie wiedzą czy jest skuteczny w prawdziwym fajcie. Szacun dla gościa za szybkość.

xipetotec

2010-05-31, 23:19
Z tego co się orientuję to jest to wing tsun (chun) kung-fu. Kumpel to trenuje i fakt, jest całkiem szybki. Co do siły takich strzałów, to ja osobiście nie chciałbym takiej serii wyłapać ;) Może nie powalają, ale zadawane umiejętnie (we właściwe miejsca na ciele) robią swoje. Inna bajka z pojedynczym strzałem nie z serią, naprawdę potrafi zrobić kuku. A co do hałasu, to większość jest generowana w momencie "odbicia się" od ziemi podczas zadawania poszczególnych ciosów. Chyba wiadomo czemu to służy...

Wozzie

2010-05-31, 23:20
No jo, przecież można komentować jak się gówno wie, ciężko poszukać coś samemu. Na moje koleś ma silę skoro robi pompki na palcach...
Youtube.
/watch?v=dKuXOkm09bM

keyq

2010-06-01, 00:18
Tak to jest jak się dzieciaka z ADHD zapisuje na treningi sztuk walki. Rośnie z niego taki potwór.

Masterof

2010-06-01, 02:07
Ja raczej typa widze w barze szybkiej obsługi lub w stepowaniu.

thekoral

2010-06-01, 10:47
trener w dżinsach??

Złowroga Pralka !

2010-06-01, 11:12
A@ up nie koniecznie trener !


+ chciałbym zobaczyć czy ten typ coś wiecej potrafi ktoś wie jak się nazywa ?

ParanoiA

2010-06-01, 13:35
eeeeeeeeeee tam mój stary i tak jest szybszy ;)


Apiro

2010-06-01, 13:38
Ekscentryczny napisał/a:


+ chciałbym zobaczyć czy ten typ coś wiecej potrafi ktoś wie jak się nazywa ?




Tommy Carruthers

Byczarz

2010-06-01, 15:33
Apiro napisał/a:

Do tej pory myślałem, że szum przy szybkim ciosie to bajer z filmów :D


Sala na której są, robi dość duże echo, szum to ubrania. Załóż taką koszulę jak on, kimono albo zwykła kurtkę przeciwdeszczową. Pomachaj rękami i usłyszysz taki sam szum.
Huk przy uderzeniach rękami, to tupnięcie nogą, a przy kopnięciach po prostu słychać głośniej przez tą salę. ; p

Fajnie to wygląda, ale o praktyczności w walce na podstawie tego filmiku można tylko spekulować, bo w stojącego partnera też mogę szybko ponapie**alać, żeby ładnie wyglądało. ; d

A i nie pie**olcie, że gówno wiem, a dużo piszę, boniestety taka mentalność sadistica się teraz zrobiła, żeby każdego zbesztać.
Ćwiczę już dość długo karate, ogólnie interesuje się sztukami walki, więc wiem o czym mówię.

jamnick

2010-06-01, 16:55
Kurde, szybki jest, faktycznie.